Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

    Po mojo proceni Kleo će biti prodat na leto naredne godine za neki maksimum od €7m &+I}\
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

      Po mojoj proceni Kleo ce biti prodat cim neko ponudi priblizno onom sto se trazi.
      Kao i uvek do sada.

      Comment


      • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

        [quote author=mr.gold link=topic=2598.msg179058#msg179058 date=1287076168]
        Po mojoj proceni Kleo ce biti prodat cim neko ponudi priblizno onom sto se trazi.
        Kao i uvek do sada.
        [/quote]
        Pa ako ljudi iz Partizana imaju imalo mozga,a zele da ga prodaju,onda nek za dobijene sumu koja ce biti dobra,uzmu novog napadaca i desnog beka.Na desnoj strani smo najtanji.
        sigpic

        Comment


        • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

          Po mojoj proceni on bi trebao da bude prodat sto pre,naravno za pristojnu sumu novca
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

            Po mojoj proceni Kleo ce vredeti jos vise za godinu dana.Zivi bili pa videli.

            Comment


            • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

              [quote author=manda link=topic=2598.msg178855#msg178855 date=1287049203]
              Za Klea L'pool spreman da slati 12mil. funti,u januarsko prelaznom roku.
              Navodno prema zelji trenera Hodzsona.
              [/quote]
              I ja sam jutros procitao bice dobro ako liverpul ne ispadne iz lige
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                [quote author=Gangrena link=topic=2598.msg179196#msg179196 date=1287087043]
                I ja sam jutros procitao bice dobro ako liverpul ne ispadne iz lige
                [/quote]
                Liverpool da ispadne iz lige to je nemoguce.Ne znam koliko dugo pratis fudbal ali znaj da se veliki klubovi uvek izvuku,a sad cemo dobiti i novog vlasnika koji ce vratiti dugove i uloziti u pojacanja.Liga Evrope je nasa.18.05.2011. dan povratka na stare staze.LIVERPOOL FC YOU'LL NEVER WALK ALONE RED CREW ANFIELD ROAD!!!
                sigpic

                Comment


                • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                  Pratim fudbal dovoljno dugo i da ako vas kupi australijanac valjda ce biti bolje a to da se veliki klubovi uvek izvuku i dont think so juventus ftw
                  Ali ipak sve zavisi ovakav start ne pamtim ihaj al nadam se da ce biti bolje liverpul mi je jedan od drazil klubova u PL
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                    [quote author=Gangrena link=topic=2598.msg179208#msg179208 date=1287088059]
                    Pratim fudbal dovoljno dugo i da ako vas kupi australijanac valjda ce biti bolje a to da se veliki klubovi uvek izvuku i dont think so juventus ftw
                    Ali ipak sve zavisi ovakav start ne pamtim ihaj al nadam se da ce biti bolje liverpul mi je jedan od drazil klubova u PL
                    [/quote]
                    Ali to je drugo Liverpool nije namestao utakmice,seti se Barse kad su bili 16. ili 17. na polusezoni.Onda ih je Antic preuzeo i doveo do 6. mesta.Juventus se vratio samo sto sad nisu tako jaki a za to su sami krivi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2598.msg179197#msg179197 date=1287087210]
                      [quote author=Gangrena link=topic=2598.msg179196#msg179196 date=1287087043]
                      I ja sam jutros procitao bice dobro ako liverpul ne ispadne iz lige
                      [/quote]
                      Liverpool da ispadne iz lige to je nemoguce.Ne znam koliko dugo pratis fudbal ali znaj da se veliki klubovi uvek izvuku,a sad cemo dobiti i novog vlasnika koji ce vratiti dugove i uloziti u pojacanja.Liga Evrope je nasa.18.05.2011. dan povratka na stare staze.LIVERPOOL FC YOU'LL NEVER WALK ALONE RED CREW ANFIELD ROAD!!!
                      [/quote]

                      NIJE SVE U NOVCU *%@(D!RY-

                      Comment


                      • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                        Da aktiviram ovu temu,za par dana ce postati aktuelna.
                        Mada su vec krenuli sa spekulacijama,Kasano u Milanu.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                          R E T A R D I.Samo cu to reci ako ga dovedu
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                            Italijanska "Gazeta" je objavila da je Rafa Benitez jos ludjaIntera Masimo Morati stigao u Madrid ne bi li razgovarao sa oko povratka na klupu "nero-azura".
                            7@$**

                            Comment


                            • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                              Od Murinja nema nista,on je zavrsio sa Interom.
                              Mada se sada prica o Leonardu,pa bolji je Rafa od njega. ;D
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                                Neka , neka Benitez

                                Ti si unistio Babelovu karijeru , sad nek tebe unistavaju malo pomalo
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X