Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

    [quote author=manda link=topic=2598.msg226730#msg226730 date=1294845394]
    Znaci neko ce slucajno da baci 20miliona eura,niko ne gresi kada je u pitanju 20miliona nije to mala para,Neven je bio malo losiji kada je pocnjao da igra za Srbiju,ali u Njackoj je car. @(*6sd$%
    Vidicu nemamo sta da pricamo,samo cu reci kapiten Mancestera,dovoljno.
    [/quote]

    U tome i jeste poenta sto je on kapiten Mancestera to i pokazuje gde je fudbal otisao. Uzmi pogledaj pre 2002 godine npr najbolji stoperi koje su to igracine bile u svakom smislu a ne samo fizickom. Od Bekenbauera preko Barezija do Blana. Majstori.

    Comment


    • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

      Ti sumljas u Fergija,pogledaj par utakmica Mancestera,pa ces viditi ko je i sta je Vidic,lopta koja udje u sesnesterac je njegova,ima solidnu tehniku,i nosi odbranu mancestera.
      I fudbal koji se sada igra,ne moze se porediti sa fudbalom kada su igrali Bekenbauer i Barzaalji,sada je mnogo brze.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

        [quote author=manda link=topic=2598.msg226744#msg226744 date=1294846330]
        Ti sumljas u Fergija,pogledaj par utakmica Mancestera,pa ces viditi ko je i sta je Vidic,lopta koja udje u sesnesterac je njegova,ima solidnu tehniku,i nosi odbranu mancestera.
        I fudbal koji se sada igra,ne moze se porediti sa fudbalom kada su igrali Bekenbauer i Barzaalji,sada je mnogo brze.
        [/quote]

        Barzalji? Mislim da ti sa pogresnim covekom pricas, ti zapravo ne znas ko je Franko Barezi i mesas ga sa nekim tamo Andreom Barzaljijem vecitim talentom, e moj ti.

        Comment


        • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

          Pa imam 20-ak godina,poceo sam da pratim fudbal oko 98(SP u Francuskoj).
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

            [quote author=manda link=topic=2598.msg226748#msg226748 date=1294846571]
            Pa imam 20-ak godina,poceo sam da pratim fudbal oko 98(SP u Francuskoj).
            [/quote]

            Ja imam tacno 20 godina i to me ne sprecava da citam o fudbalu i pre mog rodjenja? I da pogledam po koji snimak? O covece... Franko Barezi je 23 godine igrao u Milanu sa njim osvojio sve i ti ne znas ko je on stvarno o cemu mi pricamo.

            Comment


            • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

              Dobro ne mozes sve da pohvatas. @(*6sd$%
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • [/quote]

                  Franko je najbolji poslednji igrac odbrane u istoriji fudbala i to je dovoljno.

                  Comment


                  • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                    Ja vec odavno,tvrdim da su fudbal i kosarka,otisli u maminu,kada se daju tolike pare za igrace,plate su im po 10-12 miliona u fudbalu,samo,sto udaraju tu loptu... #%d* Em su kladionice sponzori klubovima,tako da od fubala je ostalo samo slovo.Dok su plate kosarkasa u Evropi jos i realne,to se ne moze reci i za kosarkase u Americi,koji imaju platu i do 80 miliona,samo sto urade koju fintu i bacaju lopte na kos... #%d*

                    Comment


                    • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                      Wayne Bridge na pozajmici u West Hamu do kraja sezoni, bas kao i David Bentley u Birmingham Cityju.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Lazar Petković, golman Vojvodine, potpisao je danas i zvanično za italijanskog giganta Milan.

                        Comment


                        • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                          Kako prenose italijanski mediji, uprava Kristijana Miljevića

                          Comment


                          • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                            Brinem za starog Fergija,ako je ovo izjavio treba da se dobro zamisli.
                            Mada mislim da su ovo nasi zapakovali,cim te trazi Mancester to je igracina.
                            Izmedju Gurkufa i Petrovica,koga uzeti?
                            http://sport.blic.rs/m/Fudbal/Svetsk...c-tuzio-Zvezdu
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Re: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

                                Ma Tosic je imao potencijal za Mancester,a ovaj nema nista.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X