Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

    Ja mislim da bi Kedira bio smesno pojacanje....nisu uspeli da dovedu igrace poput Maskerana,Svajnija,Gerrarda,Ozila i kompanije,pa se okrecu nekim pojacanjima od 10m eura.
    I Kedira,ako ga Murinjo kupi ce igrati,moze da se igra sa 2 zadnja vezna sasvim solidno,u formaciji 4-2-3-1...

    Comment


    • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

      Kedira je nosio igru Panzera na zavrsenom SP.
      Da nisi toliko zaslepljen mrznjom prema Realu, verovatno bi to i priznao @(*6sd$%

      Comment


      • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

        Mrzim Real,i njihovu politiku,igrace,sve...mozda jesu najtrofejniji klub,ali mrzim ih,ne mogu da opisem koliko...
        Necu da priznam da je Kedira igrao dobro na SPu,svaki igrac koji dodje u Real,ne valja nista. $%&5@$A

        Comment


        • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

          Zato je Buskets odlican +*@WT*48*

          Comment


          • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

            Mozes da mrzis Realovu politiku,ali sad je tu Murinju,a znamo kakve on igrace dovodi i za koliko para.I masina je da napravi igraca,Kedira je mlad i kod Specijalnog bi mnogo toga naucio.Pa Kostinja i Manis su bili fenomenalni u Portu,zeznuo je Barsu prosle godine samo tako,prodao Ibru,dobio Eto-a i od tog kusura doveo Snajdera i Milita,a vidjeli smo sta je uradio sa Interom.Ko je bio Drogba prije nego je poceo da saradjuje sa Murinjom,sad je najbolji svjetski napadac 4-5 godina unazad.
            Murinjo je sad u Realu Phenome,bice ovo teske godine za tebe i Barsu &+I}\
            sigpic

            Comment


            • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

              Murinjo je sad u Realu Phenome,bice ovo teske godine za tebe i Barsu &+I}\
              Zato je Buskets odlican +*@WT*48*
              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR +*@WT*48*

              Comment


              • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                Ne mogu stvarno nista da kazem protiv Murinja,odlican je strateg i ne trosi mnogo para,za male pare uradi mnogo...
                Nije on zeznuo Barsu,Barsa se sama zeznula..nisu hteli da povecaju platu Eto'o-u,a kupili Ibru koji je trazio 12 miliona godisnje...ipak,5 godina je Eto'o bio u Barsi,2 LS,dosta je,bila je potrebna promena...

                Comment


                • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                  Pa Barsa je i dobila promjenu,nije osvojila LS,a vidis Eto nastavio po starom &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                    Nije osvojila LS,ali ja sam sa Ibrahimovicem sasvim zadovoljan,2 gola Arsenalu u gostima i 1 u El Classicu sasvim dovoljno...

                    Comment


                    • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                      Toliko je mogao da da i Lamine Diara ili Brana Ilic, a ne bi ih kostali vise od 500 iljada.
                      Ovako su bacili silne pare u vetar.
                      I sad nema za Fabregasa h5g6k8

                      Comment


                      • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                        Sve je otvoreno jos,ima vremena do 30. avgusta..

                        Comment


                        • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                          E ovako , ja sam veliki fan Barselone,al najgori potez u zadnjih 10 godina je to sto su dali onakvu igracinu(koji se savrseno uklapao u tim) i pukli silne pare da dovedu jednog Ibrahimovica koji ima obicaj da solira i ne ume da cita igru Barse........Stvarno nejasno,bas sam bio srecan Barsom(Iniesta i Xavi i Pujol ja mislim ponikli u Barsi,Messi isto,i uglavnom su te igrace dovodili kao klince, i nikad Barsa nije u zadnje vreme imala neki ogroman transfer od 60-70 miliona ,Dani Alves iz Sevilje,Buskets ja mislim ponikao)...i evo sta je poenta,cim pocne da se bude halapljiv i neprofesionalan(kao Real Madrid,dovedu najjjbolje igrace al ne uklope tim i dzaba im svi oni) odma odose rezultati,nije to samo LS,video sam ja kako je Barselona igrala,Messi je dosegao zenit svoje karijere i sad ce samo igra da mu opada,prvo ce da se povredi pa sve redno kako to ide,kad je osvojio sve sto se moglo osvojiti pa odluci malo da zivi zivot....Suarez u Barsu hitno,Ibrahimovic je zavrsio svoju karijeru(sto se tice davanja prevelikog broja golova).. i izvinjavam se na OFF-u al bila je rec o Barseloni..

                          Comment


                          • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                            Ne moze Barsa nikad biti kao Real.Ibrahimovic je dosao,i imao je solidnu 1. sezonu,41 utakmica - 21 gol - 10 asistencija.
                            Drugo je Real,koji samo upropascuje igrace,a dovedu ih za 30+ miliona.

                            Comment


                            • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                              Ma moze da da 100 golova ...kad on ne zna kad da proigra nekoga(tih 10 asistencija mogu da zamislim da su 7 bile 2 igraca na golmana i on se seti da treba da baci), i od 5 suteva dace 1 gol,dok je Eto brzi,igrajo za Majorku pa je onda u Barselonu otisao znaci poznavao je spanski fudbal i mnogo se vise vracao pozadi Eto od Ibrahimovica koji mi je bio simpatican po stilu igre samo dok je igrao za Ajaks

                              Comment


                              • Odg: Transfer sezona, spekulacije, komentari - 2010

                                Slazem se da je Eto'o bolji u Barsi nego Ibra..ali treba vremena.

                                Comment

                                Working...
                                X