Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 3- Gran Premio bwin de España, Jerez

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    I ja sam očekivao nešto više od Fabia kako su ga najavili, ali i ovo je sasvim solidno s obzirom da je ruki. Mislim da je talent neosporan.

    Enea je jutros imao probleme se mjenjačem od početka trke, na kraju je deveto mjesto ispali kao jako dobar rezultat. Ali i od njega sam očekivao mnogo više, iako je još mlad, ali sam mislio da može biti u borbi za titulu ove sezone, tako je i Gresini rekao, ali teško, možda do godine...

    Comment


    • #17
      Kvatra ( 4 ) raro . Na žalost . Ne znam šta ste više očekivali , zar ovo do sada nije dobro ? A biće i bolje . Podrška !

      Comment


      • #18
        Guevara zaradio povredu zbog Hanike, a Hanika zaradio 5 kaznenih poena...
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by Iggy Pop View Post
          Kvatra ( 4 ) raro . Na žalost . Ne znam šta ste više očekivali , zar ovo do sada nije dobro ? A biće i bolje . Podrška !
          Ni Rossi, a ni Markez u prvoj sezoni nisu bili sampioni. Tj jedan u 2., a drugi u 3.. Tako da opusteno, zvjerka je on. Sledece sezone sampion
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by Bastia33 View Post
            I ja sam očekivao nešto više od Fabia kako su ga najavili, ali i ovo je sasvim solidno s obzirom da je ruki. Mislim da je talent neosporan.
            Pazi, pogledaj rezultate Navara, timskog kolege. Praktično ga je oduvao a imaju isti motor + Navaro ima malog iskustva sa prošlogodišnjeg šampionata. Pogledaj sve te novajlije đe su, a vidi Fabia. Momak je 99 godište, napunio 16 godina, a već u vrhu Moto3 kategorije. I tebi to nije ništa posebno. Ne znam ali očito imaš veliki, veliki kriterijum.

            Comment


            • #21
              Nisam rekao da to nije ništa posebno.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Dule Krtola View Post
                Pazi, pogledaj rezultate Navara, timskog kolege. Praktično ga je oduvao a imaju isti motor + Navaro ima malog iskustva sa prošlogodišnjeg šampionata. Pogledaj sve te novajlije đe su, a vidi Fabia. Momak je 99 godište, napunio 16 godina, a već u vrhu Moto3 kategorije. I tebi to nije ništa posebno. Ne znam ali očito imaš veliki, veliki kriterijum.
                Vinales je pobedio čoveka koji je dominantno osvojio šampionat u četvrtoj trci karijere, Le Mans 2011. Vozio je za mali tim koji je vodila nadasve poznata ljubiteljka MotoGP-a i vrstan stručnjak - Paris Hilton. Bez pompe, najava, očekivanja i sličnog, a za Fabia su se menjala pravila. Što u potpunosti podržavam, momku je tu mesto bez sumnje i idiotski bi bilo da propušta testove i 2-3 trke zbog mesec dana koliko mu je falilo za punih 16 godina. Samo kažem, bar ja - pored najavljivanog očekivao sam više. Ali ok, ima tu i doza pritiska pod kojim je bez sumnje i to neminovno utiče. Tako se sazreva...

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Vinales je pobedio čoveka koji je dominantno osvojio šampionat u četvrtoj trci karijere, Le Mans 2011. Vozio je za mali tim koji je vodila nadasve poznata ljubiteljka MotoGP-a i vrstan stručnjak - Paris Hilton. Bez pompe, najava, očekivanja i sličnog, a za Fabia su se menjala pravila. Što u potpunosti podržavam, momku je tu mesto bez sumnje i idiotski bi bilo da propušta testove i 2-3 trke zbog mesec dana koliko mu je falilo za punih 16 godina. Samo kažem, bar ja - pored najavljivanog očekivao sam više. Ali ok, ima tu i doza pritiska pod kojim je bez sumnje i to neminovno utiče. Tako se sazreva...
                  Ok, Ok neću sad da budem kontraš samo zato što navijam za njega.


                  Comment


                  • #24
                    Nije kontra, samo kažem moje viđenje. Krivi su mediji, njegov tim, Repsol i Red Bull zbog pompe. A on lično je prošao odličnu školu na prethodnoj trci, iz poraza se uvek mnogo više nauči...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      Nije kontra, samo kažem moje viđenje. Krivi su mediji, njegov tim, Repsol i Red Bull zbog pompe. A on lično je prošao odličnu školu na prethodnoj trci, iz poraza se uvek mnogo više nauči...
                      Ne, ne, pogrešno si razumio. Rekao sam da neću da ispadnem sada kontraš. Da svima palim kontre, samo što navijam za njega. Svak ima svoje viđenja na to i to je to.

                      Comment


                      • #26
                        Sve ok Dule

                        Fabio ima očito mnogo talenta i bez sumnje će biti šampion, mislim da je Kent malo prevelik zalogaj ove sezone, ali sledeće godine ima velike šanse. Kao što Vanja reče, mnogi od nas su bili pod velikim uticajem medija koji su ga toliko nahvalili da se očekivla pobjeda odmah u Katru. Veliki je to pritisak za tako mlada leđa.
                        Podrška Fabiu, samo mu se treba naći neki nadimak da ne pišemo svaki put Quartararo, mnogo je zeznuto

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Bastia33 View Post
                          Sve ok Dule

                          Fabio ima očito mnogo talenta i bez sumnje će biti šampion, mislim da je Kent malo prevelik zalogaj ove sezone, ali sledeće godine ima velike šanse. Kao što Vanja reče, mnogi od nas su bili pod velikim uticajem medija koji su ga toliko nahvalili da se očekivla pobjeda odmah u Katru. Veliki je to pritisak za tako mlada leđa.
                          Podrška Fabiu, samo mu se treba naći neki nadimak da ne pišemo svaki put Quartararo, mnogo je zeznuto
                          Što kažem Kent je prevelik zalogaj za sve vozače a ne samo za Fabia. Generalno i naši komentatori, odnosno Srđan i Aleksandar su kumovali tome, (Naravno što se tiče EX-YU) da se od njega očekuje pobjede, pobjede i podijumi. Ja bi se skroz zadovoljio kad bi završio prvenstvo u TOP3. E to bi za mene bilo kao osvajanje šampionata. Samo ne znam može li u Moto2 voziti sa 16 odnosno 17 godina?
                          A inače nadimak mu je El diablo, odnosno na našem Đavo.

                          Comment


                          • #28
                            Može u Moto2 sa 16, nije problem...

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Može u Moto2 sa 16, nije problem...
                              Pa dobro, ako završi u TOP3, lagano može u Moto2, pa nek tamo gradi veća iskustva i znanja.

                              Comment


                              • #30
                                Stvarno misliš da je bolje požurivati nego postepeno prolaziti svaki nivo?

                                Comment

                                Working...
                                X