Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP-Gran Premio bwin de España, Jerez

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    QP 2

    Lorenzo 1.37.910 - odlicno!
    Marquez 1.38.300 (i osmeh je opet tu, sutra ce biti u akciji i lekovi, pa da vidimo : ))
    Iannone 1.38.468
    Espargaro P. 1.38.539
    Rossi 1.38.632
    Espargaro A. 1.38.638
    Crutchlow 1.38.714
    Dovizioso 1.38.823
    Hernandez 1.39.464
    Smith 1.39.491
    Petrucci 1.39.789
    Redding 1.39.825
    sigpic

    Comment


    • #32
      Prvih osam imaju podjednake šanse za podijum . Ovo će , sada već sigurno , biti najinteresantnija sezona odavno . Svaka trka sve interesantnija . Samo da ih Bog sačuva sve od povreda !

      Comment


      • #33
        Ako se ne cuvaju sami , niko im ne moze pomoci ...@ Brano , ako tvoje mace popije i redbull i lekove ... ima da vija zmajeve po ku'jni!

        Comment


        • #34
          @Drezik, verujem(nadam se) da imaju neki poseban koktel lekova, jer realno gledano nama obicnim smrtnicima se slosi od nekih lekova, sta bi tek bilo pri tim brzinama...
          Samo da se on ne povredi i ja cu biti zadovoljna.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Nece mu sigurno nesto sa crvenim trouglom dati

            Comment


            • #36
              Čitam jutros da često i ne uzimaju lekove. Umrtve im čula previše...

              Painkillers can dull the senses, and cause a little bit of wooziness, just enough to take the edge off the hyper focus motorcycle racers need to be competitive. Pain can distract, but it can also help concentrate the mind, so they prefer to have the pain and hope to cope with it.

              Comment


              • #37
                Injekcije plus ogroman adrenalin i ima da tera tri trke uzastopno ako treba Nadam se da yamaha moze sutra 1,2 jos ako Vale bude broj 1 idealno

                Comment


                • #38
                  Ja bi sad potpisao da Lorenco pobegne na startu ako se Doktor probije i zavrsi kao 2.
                  I sad razmisljam o ovome sto sam napisao i shvatam da razmisljam o buducnosti tj o tituli... I svidja mi se to

                  Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #39
                    Prerano je za te kalkulacije, ali zavisi naravno kako će se razvijati trka, šta bude realno i šta ne bude. Da se razumemo, da je Doktor kalkulisao u Argentini ne bi pobedio, bio bi drugi, izjednačen sa Marquezom u Šampionatu i sad ne bi imao čime da kalkuliše.

                    Marquez je definitivno izgubio motor iz Austina, tako da spada na 4 za ostatak sezone. Motor manje ne bi trebao biti probem za Hondu, znamo koliko su pouzdani. Ali još jedan ovakav peh i biće gusto.
                    Last edited by Vanja #66; 02-05-15, 20:42.

                    Comment


                    • #40
                      Ma Rosi je bas poznat kao veliki kalkulator...Valensija 2006... Nema tu kalkulacije, od starta trke vozis maximalno do kraja i toliko. Taman posla da potpisuje neka druga mesta i neko bezanje na startu. Glupo je sada da neko bezi daj da gledamo 4-5 vozaca za pobedu posle ko zna koliko vremena a upravo to sutra moze i da se desi...

                      Comment


                      • #41
                        Marquez je u situaciji da mora da grize nisam do sada primetio da kalkulise a nadam se i da nece....njemu je sada primarno da bude ispred Rosija i to moze da iskoristi Lorenzo mada iskreno sumnjam u Lorenza da moze do pobede mozda podijum....ali pricace svi na stazi po meni prvi favorit za pobedu Marquez....ne znam zasto
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • #42
                          Ne znam da li Markez moze u kontinuitetu da vozi brzo i tacno,po meni tesko i ne verujem da ce uopste biti na podijumu.

                          Comment


                          • #43
                            Nisam ja ni rekao da treba da kalkulise Doktor, naravno da je cilj najvise mesto na podijumu za njega kao i uvek, samo kazem da bi se ja u ovom momentu slozio s tim ishodom 1.Lor 2.Ros
                            iz prostog razloga sto je Jorge konstantan tokom celog vikenda i brutalno brz, vozi karakteristicno ujednacene krugove kroz sve treninge i mislim da ima tempo za trku... Takodje raspolozenje mu je vrlo pozitivno tokom vikenda mada to moze biti zbog toga sto je brz i uvek na vrhu tokom treniga...
                            Pitanje je naravno kako ce se ponasati u trci i da li ce neko uspeti da ga na startu obidje i isece mu ritam bar malo, ako se to ne desi pretpostavljam da ce pobeci... iz svega toga proizilazi da bi 20 bodova za Doktora bilo skroz ok po meni sto se tice Jereza
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • #44
                              Sreca sreca radost za 1.37.910 : ))

                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Nešto mi govori da će Marquez lako do pobede sutra a da će Lorenzo biti loš, ali nadam se da grešim. Itekako treba pobeda Lorenzu da bi se pre svega oporavio psihički I da mu se vrati samopouzdanje I moral

                                Comment

                                Working...
                                X