Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 NBA PLAYOFFS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Dafuq?

    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #47


      Срећан 39. рођендан најбољем крилном центру свих времена! Тими легендо, све најјаче и да те гледамо и у 40-ој!

      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #48
        Slika govori vise od hiljadu rijeci..

        Spoiler

        Comment


        • #49
          Portland je najgora defanzivna ekipa plej-ofa. Ja da se spremam 10 dana, vjerovatno bi mogao cuvati Calathesa. Ispade da je Matthews pola ekipe, sa njim je Portland bio u top 5 sto se odbrane tice, drugacije se ne moze objasniti ovaj pad.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Адам Силвер вели да ће да расправљају на лето о забрани "Hack-A-Shaq" потеза. То би био опасан ударац на Попа.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #51
              Pa nije on izmislio taj 'potez'.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by Reise View Post
                Portland je najgora defanzivna ekipa plej-ofa. Ja da se spremam 10 dana, vjerovatno bi mogao cuvati Calathesa. Ispade da je Matthews pola ekipe, sa njim je Portland bio u top 5 sto se odbrane tice, drugacije se ne moze objasniti ovaj pad.
                Pa, ljudi imaju ogromne probleme s povredama. U 2.mecu prakticno da nisu ni imali klupu, a i CJ McCollum i Nicolas Batum su bili nedovoljno spremni u tom mecu, nakon problema s povredama.

                Jednostavno se tako poklopilo. Normalno da je tesko ocekivati da ce ekipa sa toliko skracenom rotacijom igrati agresivnu odbranu. Kada jos na to dodas ocajnog Lillarda, tesko je preokrenuti situaciju u svoju korist kada udjes u takav kontraritam.

                Meni je Portland veoma gotivna ekipa, tako da mi je zao sto nisu bili u mogucnosti da pruze jaci otpor. Jos mi zalije to sto je iritantna ekipa poput Memphisa prakticno vec u narednoj rundi, a serija kao se nije ni igrala.

                Comment


                • #53
                  Jedino je Afflalova povreda bila ozbiljna. Matthewsa ne racunam, jer je on davno van terena. Ne moze me niko ubijedit da je sve ovo zbog povreda. Udrih i Calathes im se sprdaju s glavom... Ne mogu dva napada zaredom da odbrane protiv Memphisa, pa to je smijesno.


                  Marcus Smart mi je postao idol.
                  Jae Crowder to start for the Celtics today after Marcus Smart overslept & late for shootaround
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Reise View Post
                    Pa nije on izmislio taj 'potez'.
                    Није али га он користи убедљиво највише.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                      Није али га он користи убедљиво највише.
                      Pa i nisam bas siguran u to. Trener Portlanda je u regularnom dijelu protiv Clippersa i Rocketsa koristio ovo. Cak je i Monty Williams na Iguodali ovo koristio. Nije samo Pop ovdje na gubitku, nego svi koji ce biti u minusu, a pokusavaju da stignu prednost ovih ekipa koje sutiraju ocajno sa slobodnih bacanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Па добро, нисам рекао да користи једино он али нема теорије да не фура највише од свих. Јашта, биће удар као што кажеш за све али што се мене тиче, добар потез.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Reise View Post
                          Jedino je Afflalova povreda bila ozbiljna. Matthewsa ne racunam, jer je on davno van terena. Ne moze me niko ubijedit da je sve ovo zbog povreda. Udrih i Calathes im se sprdaju s glavom... Ne mogu dva napada zaredom da odbrane protiv Memphisa, pa to je smijesno.
                          Pa, dobro...Mozda je i moglo bolje od ovoga, ali cinjenica je da su opet imali situaciju koja im se vec tradicionalno ponavlja, tj. veliki broj povrijedjenih/nespremnih igraca. Nemaju oni dovoljno kvaliteta na klupi da bi mogli (pod ovakvim okolnostima) izgurati seriju protiv bilo koje ekipe na Zapadu.

                          Nije ni Memphis nista posebno odigrao, al' 'ebi ga...

                          Comment


                          • #58
                            Bar utakmice nece trajati po pet sati.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Kevin Love najmanje dvije nedelje odsustvuje. JR Smith bi trebao da popije suspenziju od najmanje tri meca, po mom misljenju. Tako da se otvara put Bullsima da uzmu seriju.

                              Mike Conley sjutra nece igrati zbog operacije lica. Mada ne bi trebao biti tezak posao za Memfis, ipak ce biti tu Calathes.
                              Last edited by Reise; 27-04-15, 04:01.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Priča se da je Kžiževski trenutno u Oklahomi i da je imao ''ručak'' sa Prestijem.

                                Comment

                                Working...
                                X