Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 NBA PLAYOFFS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ау људи јбт...

    http://espn.go.com/nba/scoreboard?date=20150508





    Веле Јокић би требало да потпише за Денвер. Драго ми је да чујем да ће у НБА, још би ми драже било да чујем да ће да Денвер трејдује. Где ће поред Фарида, Ловерња...
    Last edited by Урош94; 07-05-15, 20:59.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Povreda Johna Walla izgleda ozbiljnije prirode. Moguce da je zavrsio sezonu.
      sigpic

      Comment


      • Smor...
        Realno bismo istamburali Atlantu sa zdravim Zidom.

        Comment


        • I ja sam ih vidio u velikom finalu. Upali su u nenormalnu formu Wizardsi. Bez Zidica je to naucna fantastika sad.
          sigpic

          Comment


          • Ruzo jebi ne vadi!!!



            Comment




            • This is one time you can be a dad not just a coach.

              Comment


              • Vala Rivers je pruzio bas dobre partije u ovom PO-u. Ja i dalje ne mogu da prezalim cinjenicu da je prerano dosao u NBA. Da je 2 godine duze ostao u Duke-u, mislim da bi all-star komotno bio, ovako je taj proces prilicno otezao i usporio.
                sigpic

                Comment


                • Oce to protiv odbrane Houstona, protiv njih je i JJ Barea izgledao kao all-star. Mada su i Clippersi poletjeli nakon pobjede protiv Spursa, znacilo im dosta na samopouzdanju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odigrao je i 2 dobre partije protiv Spurs-a. Ima materijala da bude nesto od njega, sad videcemo sta i kako.
                    sigpic

                    Comment


                    • Clippersi izgledaju kao tim koji bi sa zdravim Paulom lagano pocistio ovaj Houston, neverovatno sa kakvim samopouzdanjem igraju. Sinoc je cak i Spencer Hawes izgledao kao pristojan igrac.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bukvalno svi igraci usli u najbolju formu. Iz serije GSW-MEM, mislim da bi im Memphis predstavljao veci problem. Fizicki su jaki kao i Clipersi, a i sluzio ih je sut do sad. Najdisciplinovanija ekipa u cijeloj ligi.

                        @Colke Vjerovatno ce i biti nesto od Riversa, ima tu dosta potencijala, iako ga ne gotivim.
                        Last edited by Reise; 09-05-15, 14:30.
                        sigpic

                        Comment


                        • Austin Rivers?


                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Sta mislite o Memphisu ove godine? Sto se kosarke tice, GSW-LAC bi vjerovatno bio praznik za oci, ali nesto ne vjerujem da ce doci do tog duela. Memphis se i dalje potcjenjuje, cak je postalo i smijesno. Slusam komentare da Z-Bo ne treba vise da igra, a coek ubio Draymonda Greena i Boguta u drugoj utakmici. Onaj njegov potez kad se okrene licem ka kosu i zabije rame u tijelo je i dalje nezaustavljiv. Ima GSW ono sto je potrebno da bi se dobio Memphis, krilnog centra koji moze da siri igru i dobar protok lopte u napadu, ali i dalje nisam siguran da ce moci da prodju. GSW ima i odlicnu odbranu, ali i Memphis ima unaprijedjeni napad u odnosu na prosle godine. Cortney Lee radi tu strasan posao kretnjom bez lopte, ide ga sut dobro za sada. Klupa im je takodje solidna. Vjerovatno svi misle da ce Klay i Curry igrati bolje. Ja mislim da samo jedan od njih moze imati dobru utakmicu, dok ce drugog da ugusi odbrana Memphisa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Meni je Memphis jako gotivna ekipa i ono sto oni rade ove godine je sjajno. Licno, ne verujem da ce se Steph i Klay naigrati basketa sad u gostima. Ono sto rade Allen i Conley u odbrani je fenomenalno, a posebno me odusevio onaj potez Allen-a kad je skocio na fintu Steph-a, ali i pored toga potpuno mu rukom prekrio vidik ka kosu. Da su potcenjeni, itekako jesu sto se moglo videti iz mnogih komentara koji su smatrali da odsustvo Conley-a ne utice puno na njihovu igru. Ja se iskreno nadam da ce ih izbaciti, pa da gledam finale konferencije protiv klipova.
                              Last edited by colke995; 09-05-15, 19:05.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni isto Memphis gotivan zbog tog grit and grind stila i zato sto su poslednja ona prava old school ekipa, ali sam gledao previse Golden Statea ove sezone da bih promenio misljenje o pobedniku serije posle jedne tekme. Cini mi se da su Warriorsi prebrzi za Memphis i bas me zanima sta ce se desiti kada u sledecoj tekmi zaigraju sa Greenom na petici (ako se ne varam napravili su malu seriju sa tom petorkom u drugom poluvremenu druge utakmice).

                                I da, kapiram da bi Grindhouse eksplodirao kada bi Tony Allen cuvao Stepha, samo ne verujem da cemo to videti u skorije vreme posto ovaj radi dobar posao na Thompsonu. Steta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X