Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 NBA PLAYOFFS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    http://replay.nbaliveonline.tv/

    Ovaj je bolji.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Nadam se da Deron nije ustao jutros na levu nogu, pa da gledamo i Game 7. Bas je bila zanimljiva serija od pocetka do kraja, jos ispade Brooklyn gotivna ekipica.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #78
        Sta mislis za vas duel protiv Cavs-a?
        sigpic

        Comment


        • #79
          Jedva cekam Ne znam, bice im jebeno bez Love-a. Dosta zavisi i od Derikovog kolena i od nase odbrane, bice dobra serija u svakom slucaju. Ko god prosao, mislim da nema sta da trazi protiv GS-a u finalu, svakako.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #80
            Originally posted by colke995 View Post
            Ne svidja mi se, slican je ko filmovizija i vojvodina net.Reklame iskacu ili otvaraju novu stranicu, a tako sam dobijao viruse pre godinu dana.Radio mi je komp usporeno zbog toga.

            Comment


            • #81

              Comment


              • #82
                Veliki naklon za Kliperse, povredjenog Pola i Doka, mislio sam taman da se gube nakon sto su ih Sparsi nadjacali u skokovima i cinilo mi se da je tih par ofanzivnih skokova moglo da bude kljucno.Redika nije islo ceo mec, stavise vise je donosio stete nego koristi ali digo je ekipu sa svoje dve trojke.Klipersi su pokazali da imaju mentalnu snagu i karakter u poslednjoj cetvrtini, par puta mi se vec cinilo da Sa to dobija i oni uzvracaju trojkom.Mogli bi ove sezone da naprave veci iskorak i da doguraju do finala Konferencije.

                Nisam mislio da Klipersi mogu ista da naprave, sve se to promenilo nakon AS kada je Pol digo formu i vratio se u svoj prepoznatljivi nivo.Njegove slabije partije tokom veceg dela sezone su prouzrokovale da budu medju buducim nenosiocima u PO.U najmanju ruku TOP3 na svojoj poziciji od sredine februara do kraja regularne sezone.

                Comment


                • #83
                  Duncan ide u penziju, dolazi Aldridge. Meni je to jedino logicno

                  Comment


                  • #84
                    GS i LAC imaju beef, samo zato navijam da dodju do finala, bilo bi ludo
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #85
                      Nema greske sto se mene tice ko god da prodje dalje u seriji GS-Memfis(tu vec naginjem da dalje prodje Memfis) ako Klipersi prodju dalje zato sto sa obe ekipe imaju intenzivno rivalstvo.Sa Hjustonom to ne bi bilo to.

                      Comment


                      • #86
                        Jel igra Conley veceras ?

                        Comment


                        • #87
                          .....

                          Mike Conley (face) is doubtful to play against the Warriors on Sunday in Game 1.

                          Comment


                          • #88
                            Па Каваи је овде у оригиналном нападу већ прошао, имао ливаду испред себе, празан рекет а Барнсу на памет није пало тада да крене ка кошу. 90% посла обављено било и судије морале да засеру, мајку им јебем ретардирану.



                            /едит

                            Као што је било и очекивано, Стеф Кари је проклашен за МВП-а. Честитке.
                            Last edited by Урош94; 04-05-15, 00:53.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Curry, ocekivano, osvojio MVP nagradu

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                                Duncan ide u penziju, dolazi Aldridge. Meni je to jedino logicno
                                I meni je to isto logicno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X