Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 NBA PLAYOFFS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post

    Шта је то све друго?
    Šut 'preko ruke', clutch šut, šut iz optrčavanja ili lažne kretnje...

    Comment


    • Прилично сам убеђен да је и у већини од тих пар сегмената бољи. Сем ових лажних кретњи, јебига, није тај тип играча да то ради уопште. Не врти се толико око блокова него углавном сам креира шутеве за себе. Исто и за овај шут из оптрчавања. Слабо имамо прилику да га видимо да то ради али када ради, убада као и остало.

      Клачева се напогађао али ту му треба још да би престигао Реја по броју тих погођених тројки. А за то има времена барем...
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Podsecate me na mene i ostale Lebronovce kad smo prije 7-8-9 godina govorili da je Lebron bolji od Dzordana i ekipe. Polako ljudi, lik je ''tek poceo''. Nemojte degradirati velicinu zvanu Rej Alen na osnovu toga sto je Curry bio perfektan u ovoj sezoni.

        Comment


        • Nema ovo veze sa Allenom, nije licno, niti je degradirajuce to sto postoji bolji suter. Niti je bazirano na jednoj sezoni. Jednostavno se radi o coveku koji sipa sa svih pozicija, uz neke nestvarne procente, i to sve uz gomilu teskih, ponekad i nemogucih pozicija za sut. Unlimited range. Spot up, u tranziciji, broken play, iz (serije) driblinga, pull up, preko ruke, s 9 metara. Jos uz apsolutno nestvarno brz izbacaj. Cist osecaj. Onako nesto se ne uci. Dok nam kod Allena uz naravno isto talenat i osecaj dolazi i naporan rad koji mu je omogucio da bude najbolji suter B.C. Daleko od toga da je to neka prevaga, to je samo onako kao bonus.

          Biti najbolji suter nije nesto sto se gleda kao zivotno dostignuce pa da se ceka kraj karijere. Ne daj Boze povredi se Steph i ne zaigra nikada vise. Kako i zasto bi to imalo bilo kakav uticaj na to kakav je on suter? Isto i za bacanja. Ne treba ti cela karijera da znas ko koliko dobro sutira ista. Ili slobodnjaci u fudbalu npr. Poprilicno sam siguran da se u narednih 100 godina nece pojaviti neko ko ce ugroziti Stepha po tom pitanju. Rekao bih i ikada, ali nas kroz istoriju sport uci da se uvek pojavi neko ko ce pomeriti granicu bar jos malo. Koliko god to neverovatno izgledalo u datom trenutku.

          Otac je Jesus Shuttlesworth i oduvek sam ga gotivio, ali ja dileme nemam po ovom pitanju.

          I ovo mi sad dodje kao sjajna situacija za podsecanje na to koliko je sve subjektivno.. i onda mi nekako dodje i blesavo sto se u ovakvim situacijama uopste i pisu ovakve stvari. Kao da ce one promeniti nesto.. trebali smo lepo svi da napisemo samo Steph / Allen. Pa da, ankete valjda za to i sluze.. da se dobije neka objektivna procena, a i one naravno mogu da zavaraju. I da se zaustavim tu dok nisam otisao previse off-topic. (gde inace nismo )

          Comment




          • VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Нећу прежалити ову две иљаде тринаесту никад.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • ne znam gdje sam cuo/procitao/mi je neko rekao ali dobro se sjecam da je alen kao najbolji covjek/pozicija suter iz oba coska u istoriji nba

                mada sada je stef sigurno najbolji
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Stephu fale samo highlightsi (sut protiv New Orleansa npr.) da bi bio najbolji suter ikada, sve ostalo je tu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne moze se na osnovu jedne sjajne suterske sezone Karija tvrditi kako je najbolji svih vremena. Vecina vas verovatno nije gledala Alena u Milvokiju i Sijetlu kada je sam kreirao suteve, pogadjao iz driblinga... Godine su ga naterale da menja stil igre i da je bazira na spot up suteve.

                    Comment


                    • Ja ne tvrdim da je najbolji, ali mislim da ce biti. Nije u pitanju jedna sezona, vec tri, i to su sve 3 u top 5 po broju ubacenih trojki u sezoni. On vec sada ima 2 sezone koje su bolje od one Allenove iz Seattlea 2005/06. Ovaj drugi deo za Raya je naravno tacan, ali raznovrsnost njegovih i Stephovih suteva se ne mogu porediti.
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X