Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 NBA PLAYOFFS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Јуче негде прочитах да Спарси хоће да нападну Олдриџа кад му исткне уговор. Не знам одакле им само места у саларију...
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
      Јуче негде прочитах да Спарси хоће да нападну Олдриџа кад му исткне уговор. Не знам одакле им само места у саларију...
      Za takve igrace se lako nadje mjesta u salary cap-u. Ima informacija da ce Aldridge pricati sa Spursima na ljeto, al ne vjerujem da ce da ode on iz Portlanda.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Kontam da je planirao napustiti Portland otišo bi posle All-Stara na operciju i iskulirao do oktobra, a ne bi igrao povrijeđen i rizikovao...

        Comment


        • #19
          Obecao je na pocetak sezone da ce produziti sa Portlandom, sad da vidimo oce li da ispuni to obecanje.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Imace mesta zato sto ce Timmy u penziju na leto (moje misljenje, nista zvanicno), a salary cap ce naglo porasti za godinu dana. Ali licno ne verujem da ce LaMarcus igde ici.

            Mislim da Oklahoma postaje prvi favorit za titulu sledece godine ako zaposle pravog trenera i naprave par promena u rosteru (khm, Dion Waiters, khm). Imate li neku ideju ko bi to mogao biti ?
            sigpic

            Comment


            • #21
              Ode i Parsons

              Comment


              • #22
                Ode i Dallas...

                Comment


                • #23
                  Sad je i sigurno metla za njih, eventualno jedna pobeda za Dallas. Ocekivao sam probleme u reketu, ali oni uopste ne umeju da odgovore na p'n'r ili pak high&low Houstona niti imaju igraca koji moze da cuva Smitha pri preuzimanju u tim situacijama, za koje je Parsons koliko toliko idealan kao stretch 4-ka, Nowitzkog nema u odbrani, Chandler prakticno igra sam, a cak ni on nije na "nekadasnjem" nivou. Da ne pricamo o neraspolozenom Rajonu.

                  Mogu Rakete mozda i do finala konferencije uprkos tankoj klupi.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #24
                    Ali ona odbrana Dallasa je bila smijesna. Smith/Howard p'n'r vrte cijelo drugo poluvrijeme i oni ni blizu da zaustave to. Nowitzki je tu najveci problem naravno, legenda je to, ali mislim da igra previse minuta.
                    Na zapadu pet timova konkurenti za osvanje. Pa kako se kome potrefi protivnik koji im odgovara.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Кад смо већ код Рондавог...

                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Tako se crta Ja sam mislio posle onog ručka sa Kobijem kada su izašle slike, da će doći kod nas ali zapali čoek za Dalas. Sada će valjda da se priključi, mora neki klasa play da dođe.

                        Comment


                        • #27
                          Напуни Тими потенцијалног одбрамбеног играча године са пола снаге.

                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Kawhi najbolji defanzivac. Draymond drugi, iako je pokupio više prvih glasova. Nije mi jasno zašto su Duncan i Bogut ovako malo bodova pokupili.

                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ne kontam sto svi doliko uzdizu Jordan-a kao nekog vrsnog defanzivca kad po meni on to uopste nije. Top 15 da, ali nikako po meni top 10, a na 3. metu je. A Duncan je potvrdio tu moju konstataciju. Cist fizikalac koji ima dobar raspon ruku i samo mlatara njima.
                              Last edited by colke995; 23-04-15, 17:20.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by colke995 View Post
                                Ne kontam sto svi doliko uzdizu Jordan-a kao nekog vrsnog defanzivca kad po meni on to uopste nije.
                                Zato sto velika vecina misli da visok BPG znaci visok kvalitet u fazi odbrane igraca, plus DeAndre radi to onako spektakularno, pa od obicnog hype-a postaje poprilicno "overwelming". Ista prica i za ukradene lopte.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X