Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Alex nije tek tako osovjio titulu, da sada se debelo muci u Moto 2, ali ja na ovu sezonu gledam kao na prosto ucenje, upoznavanje i prilagodjavanje... Ne ocekujem sad neki bum. Da, Rinsu niko ne moze da ospori koliko dobro vozi i jako mi je drago zbog njega, cak deluje da mu ovde vise odgovara nego u Moto 3...
    Sto se tice prelaksa, sve je za sada na Alexu, ukoliko bude ove godine imao solidne rezultate, a sl. bude konkurentan za podijum, eto njega u GP-u, da li ce dobiti Repsolku, pa ja bih se najvise radovala tome i mislim da ima dosta prednosti u odnosu na druge vozace... (moje subjektivno vidjenje)
    Ako se Dani ne vrati, za sl.sezonu ce pre uzeti Rabta, Zarca, Lowes-a, verujem da ce Vinales ostati u Suzukiju jos jednu sezonu, a pitanje je gde ce Rins doci ako ne ostane jos jednu sezonu u Moto 2.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by Brana View Post
      Alex nije tek tako osovjio titulu, da sada se debelo muci u Moto 2, ali ja na ovu sezonu gledam kao na prosto ucenje, upoznavanje i prilagodjavanje... Ne ocekujem sad neki bum. Da, Rinsu niko ne moze da ospori koliko dobro vozi i jako mi je drago zbog njega, cak deluje da mu ovde vise odgovara nego u Moto 3...
      Sto se tice prelaksa, sve je za sada na Alexu, ukoliko bude ove godine imao solidne rezultate, a sl. bude konkurentan za podijum, eto njega u GP-u, da li ce dobiti Repsolku, pa ja bih se najvise radovala tome i mislim da ima dosta prednosti u odnosu na druge vozace... (moje subjektivno vidjenje)
      Ako se Dani ne vrati, za sl.sezonu ce pre uzeti Rabta, Zarca, Lowes-a, verujem da ce Vinales ostati u Suzukiju jos jednu sezonu, a pitanje je gde ce Rins doci ako ne ostane jos jednu sezonu u Moto 2.
      Nema potrebe da ga braniš.
      Znaš kako, malo ću ući u Motogp. Aojama zamjenio Pedrosu, i znaš sama kakve rezultate ima. E pa takva ti je situacija između Rabata i Aleksa. Nebo i zemlja. Ove rezultate Aleksa nemožeš opravdati ali nema šanse. Nije on završio 2014tu kao 10ti u Moto3, nije, nego kao šampion i samim time očekuje se od njega da bude koliko toliko standardan u Top10, ali trenutno i kada uđe u prvih 15, odličan razultat. Žalosno. Jednostavno kao i Salom. Došli iz Moto3 kao talenti, kao vozači koji mogu da pomrse račune na vrh, kad ono pomrsavaju račune na sredini grida. A to što kažeš da Aleks može da sjedne na Hondu je predaleka priča. Takođe predaleka priča je i da dođe na podijum u Moto2. Tako da sačekajmo još koju trku, pa da imamo pravu sliku Aleksa.


      PS: Rins u Apriliju..
      Last edited by Dule Krtola; 19-04-15, 14:23.

      Comment


      • #18
        Imam osecaj da ljudi opasno izvrcu moje reci... ali okej

        Sto se tice WUP

        Momci se uopste nisu stedeli...
        Lowes 1.43.167
        Folger
        Cortese
        sigpic

        Comment


        • #19
          Moto2 WUP
          1.Low
          2.Fol
          3.Cot
          Lowes vozio krugove u hiljaditinku konstantne, dva su bila 0,000. Zarco nevidljiv.

          Comment


          • #20
            Alex nije tek tako osvojio titulu, ali je fakat da je Rins ušao u sezonu žestoko pod uticajem gubljenja prošlogodišnje titule u poslednjoj krivini. Nakon nakog oporavka bilo je mnogo boljih rezultata sa njegove strane, iako je tim nekako već stao iza Marqueza.

            Comment


            • #21
              A sad da me Lowes ne iznervira, pa ce biti i top 3. Kako mi je zao Agertera ... Tek 17., al' dobro. Teoretski, 9. je u prvoj krivini
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #22
                U Moto3 pobjedio Britanac, može li i u Moto2 pobjediti Britanac?!
                Goooo Lowes

                Srećno Rins!

                Comment


                • #23
                  E da vidimo da li Rabat moze ono sto je Marquezu poslo za rukom u Qataru
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Brana View Post
                    E da vidimo da li Rabat moze ono sto je Marquezu poslo za rukom u Qataru
                    Rabat baksuz ove sezone
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      E pa moze li gluplju stvar napraviti Lowes od okretanja? Ma mora on da nervira ccc. Sreca pa je Rins to bio. Drugi miljenik

                      Odlican Folger, cak do 9. stigao. Svaka cast macko
                      Last edited by quard1aN; 19-04-15, 19:01.
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Bravo Zarco svaka cast,sve cestitke Rinsu

                        Comment


                        • #27
                          Cestitke Zarku na prvoj pobedi, Lowes nije imao tempo danas. Rins bez dileme moze da napadne titulu vec ove sezone

                          Comment


                          • #28
                            dooooceeeekaaaaalaaaaa

                            moje ljubav moja

                            pocecu da verujem u trecu srecu
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Sve pohvale za Zarca, posebno za onaj skok : ))
                              Lowes je napravio takvu glupost, kao da od juce vozi, ali okej uzeo je bodove...
                              Rinsu svaka cast : ))
                              Rabat na kraju 12ti
                              Marquez opet u bodovima, bod po bod-molim lepo

                              I evo ga skok
                              Last edited by Brana; 19-04-15, 19:23.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Svaka čast Rinsu, momak sabija. Morbideli 5ti, a startovao oko 20 mjesta. Doktor.
                                Sve u svemu fina trka.

                                Comment

                                Working...
                                X