Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Gran Premio Red Bull de la República Argentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    QP 2


    Vise nego zadovoljna, a sto se tice Espargara, pa koliko je divno videti ga zadovoljnog i sobom i motorom : ))
    sigpic

    Comment


    • #32
      Sve mi se cini da je ova extra hard guma ubacena da bi dukati imao sansu da se bori sa ostalima na abrazivnim stazama. Malo bezveze. Previse stelovanja da bi bilo sto vise konkurenata. Posto Jamahi fali malo spida, mogli bi za njih da uvedu malo nitro zbog dugih pravaca.

      Comment


      • #33
        Rossi će sutra akati extra hard, tako da sigurno nije samo zbog Dukca stavljena. Abrazivna je staza i malo se koristi, gume se brzo troše ljudi...

        Aleix mnogo dobar, Suzuki generalno. Videćemo dokle će da potone sutra u trci...

        Comment


        • #34
          [QUOTE=Vanja #66;1368500]Rossi će sutra akati extra hard, tako da sigurno nije samo zbog Dukca stavljena. Abrazivna je staza i malo se koristi, gume se brzo troše ljudi...

          po analizi od prosle godine najbrzi krugovi su vozeni pri kraju trke, tako da mislim da je hard guma sasvim dobro odradila svoj posao.

          Comment


          • #35
            Svaka cast za Suzuki, bravo. Lagano su u prvoj sezoni bolji od Dukatija koji se mucio i mucio sve do ove. Ocekujem dobru trku, mislim da Jamage imaju dobar tempo za trku i da su losiji bili u kvalifikacijama. Ne znam da li je MM dostizan jer je Honda bila i prosle sezone dominantna na ovim Americkim trkama. Podijum za Jamahe bi bio bolji rezultat nego pocetak prosle tako da bi trebali da imamo dobru sezonu i borbu za titulu. No trka je trka videcemo, svasta je moguce...

            Comment


            • #36
              Originally posted by Mladenovic View Post
              po analizi od prosle godine najbrzi krugovi su vozeni pri kraju trke, tako da mislim da je hard guma sasvim dobro odradila svoj posao.
              Originally posted by Rossi
              I am very upset for the qualifying because I feel I could do better. Our strategy was not perfect, we arrived in traffic and unfortunately it was not possible to improve. On the other side, with the hard tyres the bike works well and I have a good pace, that is most important for the race. We have to work in some places as we still have some issues to solve, we will try to improve and do the best we can in the race. The normal tyre is too soft so I will probably use the extra hard rear for the race.
              Njemu izgleda ne radi dovoljno dobro...

              Comment


              • #37
                A ko vozi umesto Pedrose,ja nikako da se pohvatam ko sa kim ide,znam da su Ros-Lorenco,Markez-Pedrosa i ostale nemam pojma
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Umesto Pedrose vozi Aoyama, koji je juce u Q1 bio bolji od Epspargara P.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Pa vidi ti njega u kvaliikacijama je 15. tek a Markez na istom motoru 1. ahhaha e jadni oni sa njim

                    Hvala na odgovoru
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Nema na cemu : ))
                      A to svakako govori koliko Honda ima dobar motor, ali isto tako govori i o tome koliko treba umeti voziti takvu masinu...
                      Aoyama i Marc na istim masinama, a deluju kao nebo i zemlja...
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Da,bas sam se iznenadio kad si mi rekla za ovog Aoyamu,to je isto kao kad je Badoer 2009. vozio 2 trke umesto povredjenog Mase i bio 17. i 18.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Kolega prebaci se u sektor za Moto 3!
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Rossi tek iz treceg reda startuje

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by dulentino View Post
                              Rossi tek iz treceg reda startuje
                              Pa Alekš iz prvog, al nakon prve krivine Rosi će biti ispred Espargara.
                              Kvalifikacije su kvalifikacije a trka je trka.

                              Comment


                              • #45
                                Sorry, ja stavljam ovde kao, generalno za sampionat. Za one koji mozda nemaju uslove da sve vide. Ok, ionako je ostao samo GP. Izvinjenje jos jednom, imao najbolju nameru..

                                Comment

                                Working...
                                X