Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jacques9 View Post
    Rafa je osvojio 9 od zadnjih 10 RG-a a Nole ni jednog. KO je do sad čekao, dočekao i izvisio u Parizu?

    Imamo mi Rafa fanovi puno razloga, da vjerujemo u našeg idola za pobedu u RG.
    Ti si rekao da čekaš. Mi, novakovci, ne čekamo, znamo već. Žao mi te.

    Comment


    • Originally posted by jacques9 View Post
      Rafa je imao break loptu za 3:0 i dupli break Nije izkoristio zbog lošeg returna.

      Rafa opet imao break loput za 4:3 in nije izkrostio za jedan mali sitniš

      Novak je izkoristio obe break lopte u 1.setu zbog Nadalovih grešaka.

      V 2.setu kot 3:3 Rafa se dekoncentrirao i propustio 40:0

      Novak i bio bolji i zasluženo pobedio ali razlika nije bila velika.

      A Rafa če podiči formu do RG-a. Budite sigurni
      Danas je Rafa mogao da uzme i svih šest prvih gemova - izgubio bi svakako jer je No1e toliko superioran.

      Comment


      • Originally posted by BratBugarin View Post
        Ti si rekao da čekaš. Mi, novakovci, ne čekamo, znamo već. Žao mi te.
        Mi Nadalovci čekamo 10 titulu u RG-u. Mi smo jih dočekali več 9, tako da nemamo što da žalimo.

        A vi Novakovci ste danas dodatno saznanjeni, da neče biti lagan put do Novakove prve titule v RG. Rafa če biti u Parizu u TOP FORMI!!!

        Comment


        • Originally posted by jacques9 View Post
          Mi Nadalovci čekamo 10 titulu u RG-u. Mi smo jih dočekali več 9, tako da nemamo što da žalimo.

          A vi Novakovci ste danas dodatno saznanjeni, da neče biti lagan put do Novakove prve titule v RG. Rafa če biti u Parizu u TOP FORMI!!!
          Nacin na koji pises mi govori da ni ti sam ne verujes u to sto pises ;).
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Novakovi fanovi vec 4 godine znaju ko osvaja RG, izgleda da samo Novak i Nadal ne znaju. Nikada posle pobede ne treba najavljivati velike stvari i qrciti se, karma je opasna stvar. A nije ni lepo Secam se sta je bilo posle AO 2008., a i posle sezone 2011.,

            Comment


            • Originally posted by Bonomo View Post
              Nacin na koji pises mi govori da ni ti sam ne verujes u to sto pises ;).
              Rafa je bio danas bolji od očekivanog.
              MC je veliki korak napred za njega. Pobeda protiv Isnera in Ferrere strašno bitne za njegovo samopouzdanje
              Danas se dobro nosio sa Novakom.
              50 dana pre finala RG je Rafa u punoj boljoj formi nego prošle godien
              A idemo korak po koraku.
              Prvo Barcelonu. Težak razpored (Almagro, Fognini, Ferrer, Nishikori).

              Comment


              • Originally posted by zdravkelja View Post
                Novakovi fanovi vec 4 godine znaju ko osvaja RG, izgleda da samo Novak i Nadal ne znaju. Nikada posle pobede ne treba najavljivati velike stvari i qrciti se, karma je opasna stvar. A nije ni lepo Secam se sta je bilo posle AO 2008., a i posle sezone 2011.,
                Nasao@ Mrkela odgovarajuceg partnera za one slicice sa Troll tenisa od danas.
                Nego zar tema nije MC , nema moderatora da je skrene na pravi tok
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Moderator-ka gledala fudbal
                  A mora malo narod da se izduva... padala kiša danas, slabo se izlazilo izgleda mi.
                  Al sam zato sada tu!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ova pobeda znaci sigurno za dalji tok sezone,zato sto je jasno bilo da je Nadal zeleo zarko pobedu i verovao u nju.Ali naravno ne mora nista da znaci...

                    Novak bi morao da preskoci jedan od mastersa na sljaci,bolje nego da dodje kao izduvani balon na RG.
                    Last edited by miloolja; 18-04-15, 19:40. Reason: OVDE nikaoga ne interesuje šta se piše na DRUGIM forumima

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Moderator-ka gledala fudbal
                      A mora malo narod da se izduva... padala kiša danas, slabo se izlazilo izgleda mi.
                      Al sam zato sada tu!
                      I sta bi na fudbalu?

                      Ne treba potceniti Berdiha niti od ove polufinalne pobede praviti euforiju, polako...
                      Gazimo redno ... tj Novak gazi jednog po jednog.
                      O Berdihu nesto kasnije ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Gari obriši bolje ti, nego ja da ti brišem taj deo o Nadalovim navijačima sa DRUGIH foruma.... Mislim da se to ovde nikoga ne tiče, jer će izazvati neki lančani sled koji malo ko hoće...OVDE
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ko kaze da se Berd potcenjuje , ono sto danas videh odigrao je odlican mec protiv smorenog Gaela ,koji je izgledao zadovoljan do sada postignutim, jos sa WCard-om ihaj... Primecujem da dosta Tomas izlazi na mrezu od promene terenera, da mu je i defanziva bolja nego ranije. Jedino sto je danasnji mec po mom videnju odigrao kao na hardu. U svakom slucaju lepo i agersivno
                          Last edited by Maxx-a; 18-04-15, 19:47.
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            Novakovi fanovi vec 4 godine znaju ko osvaja RG, izgleda da samo Novak i Nadal ne znaju. Nikada posle pobede ne treba najavljivati velike stvari i qrciti se, karma je opasna stvar. A nije ni lepo Secam se sta je bilo posle AO 2008., a i posle sezone 2011.,
                            Upravo, medjutim nikad ranije konkurencija nije bila ovako slaba, sad ako ne iskoristi ne znam kad ce...

                            Comment


                            • Originally posted by jacques9 View Post
                              Rafa je imao break loptu za 3:0 i dupli break Nije izkoristio zbog lošeg returna.

                              Rafa opet imao break loput za 4:3 in nije izkrostio za jedan mali sitniš

                              Novak je izkoristio obe break lopte u 1.setu zbog Nadalovih grešaka.

                              V 2.setu kot 3:3 Rafa se dekoncentrirao i propustio 40:0

                              Novak i bio bolji i zasluženo pobedio ali razlika nije bila velika.
                              Ne bih se bavio ŠBBKBB pricama, cinjenica je da je Novak znacajno podigao igru u odnosu na pocetak meca i da je Rafa u drugom setu osvojio 3 i ponovo slovima TRI poena na Novakov servis. Tako da se nikako ne moze reci da je Rafa bio blizu bilo cemu u ovom mecu sto ne znaci da nece dizati formu u daljem toku sezone. Ono sto me prijatno iznenadilo kod Novaka u ovom mecu je mentalna stabilnost koju je pokazao i to sto je u svakom trenutku delovao kao da je svestan cinjenice da Rafa u ovom trenutku ne moze da ga dobije na sljaci i da sve od njega zavisi. Kako je mec odmicao tako je Novak sigurnije i pametnije igrao, u drugom setu je zaista delovalo kao da se Rafa tu nista ne pita. Daleko je jos bilo kakvo razmisljanje o RG-u, suludo je i pricati o eventualnom njihovom mecu tamo jer se svasta do tada moze izdesavati. Ono sto komentarisem je danasnji mec i Novakova pomalo i neocekivana dominacija na Rafinom terenu.

                              Comment


                              • Nemam vremena da napisem analizu. Ukratko, od 3#3 u provom setu, Novak je odigrao najbolji mec na sljaci u svojoj karijeri. Nadal se nije nista pitao i pored toga sto je igrao jako dobro, iako ne i najbolje sto moze. Definitivo po vlaznoj sljaci Novak odlucuje.

                                Na suvoj ce to da ide bitno teze jer jedan od temelja Novakove dominacije je BH paralela kao odgovor na Nadalov FH top spin.

                                Nadal ce biti u boljoj formi na RG-u a postoji rizik da Novak izgubi formu. Svejedno Nadal danasnjim mecom ne moze biti zadovoljan. Nadigran je, iako je bio blizu svog vrha. Ipak je on kralj sljake. Kako se osjeca kralj koji se ne pita?

                                Comment

                                Working...
                                X