Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by talicni View Post
    protiv noleta jednostavno moras odigrati svoj najbolji tenis i nadati se da on nece imati svoj dan
    I tako dođosmo do one po čemu je ovaj forum prepoznatljiv...predlažem da Atp tour "prekrstimo" u Nadanje loseg dana tour...
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

    Comment


    • Originally posted by Bonomo View Post
      Zar vam nije dosta idealizovanje nekog igraca? Ja sam Novakov navijac i uvek cu biti ali idealizovati ga u mom recniku znaci preterivati. Niko nije savrsen ali po nekim komentarima ovde stice se utisak da je Novak savrsen dok su svi ostali uzasni. A necu ni da spominjem te teorije zavere o kojima se prica. Samo se nadam da je u vecini slucajeva sve sto pisete neka sala u pitanju a ne vasa ozbiljnost. Novak je odlican igrac ali daleko od savrsenog. Isto tako i Roger i Rafa. I ako govorimo o njima troje trebamo govoriti i o manama i vrlinama a ne idealizovati ih. Nazalost ja ovde vidim da se idealizuje samo Novak i sumnjam da bi on sam hteo da ga neko idealizuje na nacin na koji se to ovde radi.

      Ispravite me ako gresim...

      evo da te ispravim....

      idealizovati ili ne... to je tako kako je. i s time se slazu nebrojni strucnjaci. fed je najtrofejniji igrac svih vremena i samim tim i najbolji i to niko ne porice. nole je sa druge strane daleko najkompletiniji s cime se mnogi slazu i njegov najbolji tenis je i najbolji tenis ikad vidjen. sport kao i sve napreduje. to ga ne cini boljim od feda. recimo atleticari koji su superiorno vladali prije 50 godina bi danas bili prosjecni sa svojim rezultatima, ali neki danasnji manje uspjesni, atleticari se ne mogu smatrati boljim. i to je tako. mene vise smeta sto mi sve nase potcjenjujemo i sve nas je stid da pohvalimo. i onda se primamo na floskule o teorijama zavjere i stid nas je sopstvenog uspjeha! nole je pobogu 2 puta proglasen za najboljeg sportistu svijeta u posljednje 4 godine (po jednom vatel i bolt)! a zasigurno je u istom stilu otpoceo i ovu sezonu (osvojio je sva 3 velika trofeja za sada) i sta sad ... ako se to uzme kao fakat! nole je najbolji sportista planete u posljednje 4 godine! onda je to idealizovanje??! zasto se stidimo sopstvenih uspjeha. zasto na sebe gledamo iskljucivo kao na inferiorne?
      Last edited by talicni; 17-04-15, 10:31.

      Comment


      • talicni, hoces li poceti da se drzis teme?
        Ovo je tema za MC, trenutno igraju Berdih i Raonic, slobodno komentarisi taj mec, a ovo kukanje nad Djokovicevom sudbinom, kako je jadan neprihvacen imas njegovu temu i imas opste teniske diskusije, pa pisi do sutra.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Nisam juce gledala Djokovicev celi mec, ali verujem da je na mrezi bio los, jer volej, pored smeca je realno njegov najslabiji udarac. Popravio je on dosta smec, ali s obziorm da je bio bas los prethodno, ne moze se reci da ima pretereno dobar i sad, ali u celom paketu sasvim dovoljno. Sto se voleja tice e tu mislim da nema puno prostora za popraviti, jer volej nije udarac koji upotrebis kad ti se prohte, nego celi koncept igre treba biti tako postavljen, pa prilazni udarac, pa procena, pa instinkt itd. Nadal je tu dobar primer, jer ima jako dobar volej recimo, ali ga jednostavno ne upotrebljava, jer on uopste tako ne razmislja. Njegov ucinak na mrezi je uvek vrlo visok.
          Sto se bh Federera tice, mislim da je besmisleno uopste otvarati tu temu.
          Ajde danas da vidimo test broj 2 za Nadala, Ferer je uvek dobar za podici igru na sljaku.

          Comment


          • Ipak je Raoniceva povreda ozbiljnija, predao Berdihu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              talicni, hoces li poceti da se drzis teme?
              Ovo je tema za MC, trenutno igraju Berdih i Raonic, slobodno komentarisi taj mec, a ovo kukanje nad Djokovicevom sudbinom, kako je jadan neprihvacen imas njegovu temu i imas opste teniske diskusije, pa pisi do sutra.
              Zamolio bih te ubuduce da ranije ovako odreagujes i ne trosis svoje vreme sa raznoraznima.
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                talicni, hoces li poceti da se drzis teme?
                Ovo je tema za MC, trenutno igraju Berdih i Raonic, slobodno komentarisi taj mec, a ovo kukanje nad Djokovicevom sudbinom, kako je jadan neprihvacen imas njegovu temu i imas opste teniske diskusije, pa pisi do sutra.
                ja samo odgovaram na vase postove! nisam ni jednu temu ja otpoceo! vi ste pisali o mecu nole-marej i njegovom smecu a marej koliko znam uopste ni ne ucestvuje na MC-u (ali je to bilo sasvim ok i bilo je 10 postova o tome!). ja sam pisao o fedovom BH-u u mecu sa monfisom koji je odigran jucer (sto nije nikako OK?)! i onda se ja ne drzim teme?!!? a ostalo sam samo odgovarao na vase izjave i onda se ja upozoravam! lako je provjeriti. nisam otvorio ni 1 post a da nisam davao odgovor!

                i nije nole jadan i neprihvacen, nego nas narod ne prasta uspjeh, ne nasima, drazi su mu tudji uspjesi!

                ali ovdje je izgleda zabranjeno reci kako je nole najbolji i uputiti bilo koju kritiku rodji... ko se ne ukalpa u horsko pjevanje ne moze da se igra?!?
                Last edited by talicni; 17-04-15, 10:57.

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Zamolio bih te ubuduce da ranije ovako odreagujes i ne trosis svoje vreme sa raznoraznima.


                  ali napredujem, posle 3,4 posta sam se dozvala pameti

                  Ajde sad da vidimo Dimitrov-Monfils, poprilicno izjednacen mec bi trebao da bude, sa sigurno odlicnim poenima jer to obojica vole, ali ja blagu prednost dajem Grisi
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ali kako likovi ovde po sopstvenom nahodjenju skrecu sa teme, pa se posle vade tim sto odgovaraju na tudje postove, a svojim odgovorom odlutaju ...
                    Prskaj nije mogla Bojana da izdrzi, morala je prvo malo u diskusiju da uleti pa tek onda da opomene
                    Bojana, Bojana ti si za sve kriva
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment



                    • Napred Gael!

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ali kako likovi ovde po sopstvenom nahodjenju skrecu sa teme, pa se posle vade tim sto odgovaraju na tudje postove, a svojim odgovorom odlutaju ...
                        Prskaj nije mogla Bojana da izdrzi, morala je prvo malo u diskusiju da uleti pa tek onda da opomene
                        Bojana, Bojana ti si za sve kriva
                        I sads e kaje sto je branila talicnog prije nedjelju dana.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ali kako likovi ovde po sopstvenom nahodjenju skrecu sa teme, pa se posle vade tim sto odgovaraju na tudje postove, a svojim odgovorom odlutaju ...
                          Prskaj nije mogla Bojana da izdrzi, morala je prvo malo u diskusiju da uleti pa tek onda da opomene
                          Bojana, Bojana ti si za sve kriva
                          E od sad okrecem nov list, i nemojte da se bunite kad krenu da vam nestaju postovi
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Samo rokaj
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ali kako likovi ovde po sopstvenom nahodjenju skrecu sa teme, pa se posle vade tim sto odgovaraju na tudje postove, a svojim odgovorom odlutaju ...
                              Prskaj nije mogla Bojana da izdrzi, morala je prvo malo u diskusiju da uleti pa tek onda da opomene
                              Bojana, Bojana ti si za sve kriva
                              zamisli da neko nešto napiše protiv Roleta, ma da ga pogleda popreko..a da Bojana samo kaže...."držite se teme!"..ne mogu to da zamislim

                              dobro, dobro... držim se teme...a kada igra Nolence? (ozbiljno pitam, moram da znam)
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                zamisli da neko nešto napiše protiv Roleta, ma da ga pogleda popreko..a da Bojana samo kaže...."držite se teme!"..ne mogu to da zamislim

                                dobro, dobro... držim se teme...a kada igra Nolence? (ozbiljno pitam, moram da znam)
                                Jos malo pa sad ce .... Dok zavrsi Bugarce
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X