Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        Steph dominator

        Comment


        • #34
          Majami izgleda resio da tenkuje, imaju top10 protected pik, u suprotnom pik ide Filadelfiji.Znaju da bez Bosa nemaju sta da traze u PO.

          Comment


          • #35
            Vidim ja da ces ti na avataru da drzis sliku tvog idola Sinise Jovica na neko vreme.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Lele

              Comment


              • #37
                Originally posted by nikola_bg View Post
                na koju foru je portland cetvrti na zapadu ? jel to nesto menjano u sistemu pozicioniranja timova.

                kolko mi se cini s obzirom da su prvi u diviziji.....
                Menjali su to pre par sezona, bice oni cetvrti u Konferenciji zato sto su prvi u diviziji ali nece da imaju prednost domaceg terena zbog slabijeg skora od petoplasirane ekipe.Najverovatnije ce tako da bude.Boston je u sezoni 2011/2012 je bio prvi u diviziji i cetvrti u Konferenciji ali je Atlanta zbog boljeg skora imala prednost domaceg terena.

                Najjaca stvar su mi bila tri bacanja Hejvurda za produzetak protiv Memfisa, faul jeste postojao ali nisam ocekivao da ce sudije da ga svira.Kod prvog bacanja siguran, drugo za koje sam mislio da ce ga zeznuti i to je ubacio.Taman sam se pomirio da utakmica ode u produzetke i on promasi trece.Mislim da je ovo prvi put da sam ih gledao u sezoni i to samo poslednju cetvrtinu.Po onome sto sam video, mogu oni dogodine da budu kandidati za PO mesto.Imaju bolju perspektivu od ekipa koje su na Zapadu ispred njih u Konferenciji.

                Comment


                • #38
                  Koliko Wiggins neodoljivo podseca na T-Maca, kolika slicnost u igri, kretanju... uh mislim da ce on biti novi T-Mac

                  Comment


                  • #39
                    Knicks-i ne znaju ni da tank-uju kako treba!
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #40
                      http://www.tankathon.com/

                      Ne desava se tako cesto da najgori tim dobije prvog pika.

                      Comment


                      • #41
                        Tačno, ali zašto dozvoliti ovo u svakom slučaju kad su sve imali u svojim rukama... Imali su TOP 4 pika do juče.

                        A naravno da će Minnesota izgubiti oba meča do kraja.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #42
                          Mislim da je prvi pik nebitan na ovom draftu, jer ima mnogo izjednacenih igraca koji mogu da budu prvi pik.

                          EDIT: Koga ja zajebavam, u stvari Karl-Anthony Towns ide kao prvi pik. Krilni centar/centar koji će da bude životinja na obije strane terena. Tako da je prvi pik i te kako bitan.
                          Last edited by Reise; 12-04-15, 14:36.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43











                            Meni licno najzanimljivija situacija trenutno. Nadam se da Indiana moze nekako do sedmog, a da ce ga Netsi izduvati, mada u ovom trenutku ne deluje bas realno ni da ce u PO, Pacersi imaju najtezi, a Netsi najlaksi raspored. Imaju gubitnicki H2H protiv Brooklyna i Bostona, tako da im je verovatno jedina sansa da se nadaju da Netsi izgube od Bullsa i da oni pobede oba meca, sto nece biti lako, pogotovo gostovanje Memphisu. Boston ima bolji H2H sa Netsima.
                            Last edited by p4p1; 13-04-15, 03:05.

                            Comment


                            • #44
                              Pacersi sinoc i za njih i za Pelicanse odigrali. Jos Blazersi da dobiju OKC veceras i eto njih u PO. U ovom trenutku bih radije njih gledao u PO nego li OKC, koja je unistena povredama.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Prva 2 pika zna se koja su (KAT i JO), možda bi Phil-u odgovarao i ovaj Russel kojeg je već hvalio ali nije to to, NYK žele 5-icu. Ali umesto 5-ice možda dobiju 5. pika

                                Navodno će Monroe biti prvo pojačanje na leto...

                                http://mweb.cbssports.com/nba/eye-on...as-you-can-get

                                Ko prolazi na Zapadu u slučaju istog skora OKC i New Orleans-a a na Istoku Indiana ili Brooklyn?
                                Last edited by Il Capitano; 13-04-15, 09:15.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X