Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 APRIL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Boston do PO-a!
    sigpic

    Comment


    • #17
      Niko ne spominje povratak PG-a? Sinoc sam taj stream u 1 cekao k'o budala Welcome back
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #18
        Zar oni nisu igrali u ponoć?

        Sjajan povratak, kad je pogodio onaj prvi šut s jedne noge i ja sam se naježio, mislio sam gotovo je, spakovaće im odmah 30 poena.

        Comment


        • #19
          Koliko talenata ima Juta krv ti jebem. Rodney Hood je nesto najljepse za vidjeti u napadu. Sutira lijevom, nikad ljepsu mehaniku suta od nekog ljevaka nisam vidio. Kakav ce oni problem da budu za zapad vec sledece godine.

          Hood 23. pik...
          Last edited by Reise; 07-04-15, 00:27.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Ta Juta samo da se otarasi Burke-a i dovedu nekog krstenog pleja i sila su. Inace mislim da su sa Exum pikom prilicno omasili.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Bastia33 View Post
              Zar oni nisu igrali u ponoć?

              Sjajan povratak, kad je pogodio onaj prvi šut s jedne noge i ja sam se naježio, mislio sam gotovo je, spakovaće im odmah 30 poena.
              Haha, promasio sam Navikao na taj standardni termin
              13 poena za ... Koliko? 14 minuta? Mislim da ce on okej biti
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • #22
                NBA 2014/15 APRIL

                Originally posted by colke995 View Post
                Ta Juta samo da se otarasi Burke-a i dovedu nekog krstenog pleja i sila su. Inace mislim da su sa Exum pikom prilicno omasili.
                Ima za Exuma jos vremena , tek mu je prva godina van srednje škole.
                Last edited by stefan12; 07-04-15, 01:17.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • #23
                  Nije los u odbrani Exum, valjda se poboljsa ofanzivno.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Kapiram da ce na kraju i Majami da ostane kratkih rukava za PO kako je krenulo.Nisam uopste ocekivao da se PG vrati sto menja situaciju u sledece cetiri tekme, mislim da dobijaju sledece dve protiv Niksa i Detroita.OKC i Vasington ne bi trebalo da budu neki bauk za njih, te dve tekme ce najverovatnije da odlucuju o njihovoj sudbini.

                    Samo ti Colicu ulepsavaj ovu temu sa svojim postovima, u pravo vreme si izabrao da budes komicar.
                    Last edited by Ricma; 07-04-15, 06:30.

                    Comment


                    • #25
                      Ako stvarno udjemo u PO, ima da dodjem do tvog stana i da te sutiram za svaku pobedu sto je Boston ostvario ove godine

                      Koja komika, ja samo bodrim svoj tim, nista tu lose nema. A ovo za Jutu sto sam pisao, sve stoji.

                      Inace, koji se ja djavo raspravljam s tobom. Ban treba da ide na 7 dana, da ohladis glavu malo i polozis neki ispit
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Mozemo u avatar da se kladimo da li cete uci u PO.Moze avatar na dve nedelje?

                        Za Jutu te nisam prozivao, to se odnosilo samo na Boston.

                        U ovom roku sam dao dva, ostala su cetiri za jun i to su svi predmeti koje imam u ovom semestru.

                        Comment


                        • #27
                          Ajde, moze. Ako udjemo u PO, ide slika Tomasa u dresu Bostona na tvoj avatar.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Neverovatno je da je Kawhi-ev rekord karijere samo 26 poena.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Да, да. И ја јуче изневеровао. Поставио га пре неки дан против Голден Стејта и јуче га потврдио. А то само дефинише Спарсе и Поповићеву игру. Све то тим лепо расподели и нема потребе да иде било ко преко 30. А могао је и синоћ лагано да спакује 40-50. Човек шутира као луд, мислим да није промашио ни један од 4 шута за 3. И то сваки је улазио тако што лопта није дирала мрежицу. Баш је у форми сад, као и цео тим.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Пази сад:

                                Од 1999. године, у сваком НБА финалу је учествовао неко од тројке: Двејн Вејд, Коби Брајант и Тимоти Теодор Данкан.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X