Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 MALAYSIAN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Svaka čast Ferrari, kakav posao...

    Kimi od one katastrofe do četvrtog, a Vettel pobijedio izdominirao oba Mercedesa čistim tempom, sve moguće pohvale za crvene

    Opet se Williams zajebava na kraju u Maleziji...

    Comment


    • #47
      Nadam se da je situacija na stazi ovakva zbog ekstremnih uslova,zalost ce biti za ovaj sport ako Vettel i Raikkonen koji su prosle godine poprskani od Ricciarda i Alonsa pocnu u serijama da pobjedjuju.

      Comment


      • #48
        Svaka čast,Fetelu,Ferrari je očekivano izdominirao sa bolidom kad je Fernando otišao,očekujem borbu Vettel-Hamilton za titulu

        Comment


        • #49
          Sunce ti poljubim, kako ovo vraca uspomene!!! Kao da gledam samog Mihaela gore, hvala Seb
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • #50
            ja se jesam najezila brrrr,a nit volim fetela nit ferariovo je bila tako uzbudljiva trkamoj trkac dana - ferstapenrikardo sjajan,al malo sutra,sprdali se s njimdobro,sva trojica u bodicima,sad koliko nije bitno (ne moramo u detalje).

            a ovi bi crkli da ne kazne bar tri vozaca po trcioni i oni iz dorne - mrtva trkalud svet..

            cestitke crvenim decacima
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • #51
              Emocije.


              Evo James Allison se raspada na BBC-ju, sjajno. Ovo je F1 trebala, ovo je Ferrari trebao! Kakav dan

              Comment


              • #52
                FORMULA 1 IS BACK!

                Comment


                • #53
                  Pavle i Srđan su konačno shvatili koliko je Raikkonen u stvari bio brz.

                  Već na 20-ak krugova do kraja sma došao do Foruma i da napišem kako će Ferrari imati 1-4. Tu je bilo sve jasno. Imaju nenad**biv tempo u trci!

                  Originally posted by Damir View Post
                  Nadam se da je situacija na stazi ovakva zbog ekstremnih uslova,zalost ce biti za ovaj sport ako Vettel i Raikkonen koji su prosle godine poprskani od Ricciarda i Alonsa pocnu u serijama da pobjedjuju.
                  Ekstremni uslovi su bili juče tokom kvalifikacija. Da nije bilo tih ekstremnih uslova, Ferrari bi napred imao Raikkonena koji je trenutno 1-2 desetinke brži od Fetela. Bilo bi samo još gore po Mercedes. A što se tiče Alonsa, bajo moj, neka ide neka traži Ronu Dennisu povlašćeni status nad Buttonom. Kod bande Domenikali-Matiači-DiMontezemolo je moglo da mu prođe, Arivabene je Alfa i Omega za svu trojicu zajedno!

                  Pisao sam kilometre i kilometre tekstova protiv Alonsa, pogotovo u Ferrariju, i sad se pokazuje zašto. Ferrari je raskinuo saradnju (otarasio se) sa Alonsom, ali je zato dobio nazad Raikkonenovu i Fetelovu brzinu.
                  Last edited by MarkedOne8; 29-03-15, 11:19.
                  ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                  "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                  I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Ferari 2x po 18 krugova na mekšim gumama, a pri tom nisu gubili drastično na tempu, kako li su to samo rešili
                    Ne znam u kalendaru kako je koja staza zahtevna po pitanju trošenja pneumatika, ali je evidentno, da će Ferari imati prednost u onim zahtevnijim trkama
                    Baš mi se dugo nisu dlanovi znojili kao danas tokom prenosa trke F1, a tek mi se dugo nije desilo da sa nestrpljenjem čekam sledeću trku......
                    I da ne zaboravim, Kimi
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by somborac View Post
                      Ferari 2x po 18 krugova na mekšim gumama, a pri tom nisu gubili drastično na tempu, kako li su to samo rešili
                      Ne znam u kalendaru kako je koja staza zahtevna po pitanju trošenja pneumatika, ali je evidentno, da će Ferari imati prednost u onim zahtevnijim trkama
                      Baš mi se dugo nisu dlanovi znojili kao danas tokom prenosa trke F1, a tek mi se dugo nije desilo da sa nestrpljenjem čekam sledeću trku......
                      I da ne zaboravim, Kimi
                      Moja neka teorija za potrošnju guma bi se zvala James Allison. Ko ne zna, on je prešao pretprošle sezone iz Lotusa u Ferrari. Lotus je onomad uzimao dobre rezultate zahvaljujući dobrom očuvanju guma, pogotovo s Raikkonenom. Kao što sam pre nekoliko dana rekao, ono što je Newey za aerodinamiku, to je Allison za mehaniku bolida. Voleo bih da znam šta bi Raikkonen uradio da je imao Fetelovu startnu poziciju.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Auuuu kakva trka,vec posle 2. kruga kad je Kimi otisao u box rekao sam sebi: "Da li vredi da gledam trku kad sam se iznervirao vec u 2. krugu" ali vredelo je i nisam u opste zazalio sto sam ustao.Nisam bio odusevljen kad je Fetel potpisao za Ferari,nisam ga voleo nikad ali moram reci da sam danas bio odusevljen njegovom voznjom i zalaganjem,stvarno svaka cast.Kimi majstor lagano do 4. mesta,dugo nisam video ovako raspolozenog i leteceg Kimija,to sam cekao vec 2 godine da vidim od njega.
                        Rozberg je toliko drvo,pa on se muci da predje Toro-Roso i ostale,sreca pa ima jak bolid pa uspeva da bude na podijumu ali nista vise od toga.
                        Arivebene svaka cast care.

                        P.S. Kako je lepo posle dugo vremena cuti Italijansku himnu "Viva Italia" ja pevao zajedno sa njima
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #57
                          Italijansku volim kao rodnu srpsku!
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Ja Italiju volim najvise posle Srbije,sve je pocelo te davne 2004-te
                            Italijansku himnu znam onaj prvi deo sto pustaju na podijumu.
                            Niko da pohvali Mehrija sto je zavrsio trku,istina sa 3 kruga zaostatka ali opet veliki uspeh za Manor koji je zavrsio trku za razliku od Meklarena.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #59
                              Ljudi moji ja se najezio! Ferrari volim zato što volim crvenu boju, a zavoleo sam ga zbog Sumija koji je bukvalno bio taj koji je privoleo mislim tada mene na Ferrari stranu i od tada navijam za njih, nikad za vozača uvek za tim. Tim ostaje vozači se menjaju. Iako će uvek biti jedan jedini Michael Schumacher, Vettel može biti taj koji će ga naslediti, ako ne identično onda bar i 50% ja ću biti zadovoljan.

                              Strašno odvezena trka Seba. Gledam kad je krenulo rekoh drugo mesto, okej je, napreduje se, a ono kad je izašao safety car, bojao sam se da Ferrari nije napravio grešku, a znalo se prošle sezone kakve su se loše strategije postavljale. Na moje oduševljenje (naravno i čudo) Ferrari je uspeo da sredi i gume i tempo i sve. Poslednjih 5 krugova svaki put kad pokažu Vettel-a, ja se jezim samo da ne otkazu gume. Naravno pobeda velika ispred jakog mercedesa.


                              Da se osvrnem i na Kimija... Šteta, velika šteta za incident (jel beše sa Sainzom?) inače kontam da bi možda bio drugi, opet mozda nisam puno pratio njega koliko sam samo gledao Vettel-ove rezultate.

                              Još jednom velika pobeda!

                              Grande victoria! #ferrariisback

                              Comment


                              • #60
                                Navijam za Fetela jos otkad se pojavio u toro roso ekipi, to je bio logican izbor za mene s obzirom da sam do tad navijao za Sumija, pa reko da ostanem pri nemackim vozacima Ova pobeda mi je draza od svih njegovih titula do sad osvojenih, jednostavno kombinacija nemac u ferariju mi vraca lepe uspomene, srce je zaigralo kada su se intonirale himne.

                                Kazne za Hulka i Pereza su skandalozne po meni, jednostavno kao da se trude da iz vikenda u vikend sto vise unistavaju F1 nekim glupim odlukama.

                                Comment

                                Working...
                                X