Announcement

Collapse
No announcement yet.

LeBron James

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LeBron James

    U ovoj temi sve o Lebronu i postavljajte komentare zasto ga volite,zasto ga ne volite,je l bolji od Brajanta,moze li da se poredi sa Jordanom..Onda sve sto nadjete o njegovom velicanstvu,u koji ce klub preci,da li se dopinguje,da li je on zaista najbolji igrac u NBA..Koje su mu mane koje vrline..RAZNE STVARI I VESTI O NJEMU........Ja sam temu morao da napravim,jer je zasluzio (*#^R^

  • #2
    Odg: LeBron James

    drama queen , ni blizu bryantu a pogotovu jordanu , jeste MVP lige ali moje misljenje je da pravi MVP igraci osvajaju prstenje sa svojim timom a ne statistiku.. ukratko h5g6k8

    Comment


    • #3
      Odg: LeBron James

      Melo, kao i uvek delim tvoje misljenje, ukratko si rekao sve. $#^%RT
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #4
        Odg: LeBron James

        Sto mu ne odrade neki doping test h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8

        Comment


        • #5
          Odg: LeBron James

          Pravi MVP osvaja prstenje ali sa odgovorajucom ekipom. Jeli iskreno mislis da James ne bi osvojio isti broj titula,ako ne i vise sa ekipom kojom je Bryant osvajao???? Na osnovu cega to nije ni blizu Bryantu(osim titula) h5g6k8?

          Comment


          • #6
            Odg: LeBron James

            Samo vi pljujte po James-u. %QWT&W Mi iz Dalasa ne biramo. $#^%RT
            Omiljeni saigrac Kidd, tandem Dirk- James, nema placanja poreza, gazda koji trosi milone tek tako, igranje pred 100.000 ljudi na stadionu Dallas Cowboys-a. Nemamo salary cap , ali imamo ugovor Dampiera od 13 miliona, plus da dodamo Butlera( ili po zelji Cavs-a), i eto sign&trade za James-a. $#^%RT


            Comment


            • #7
              Odg: LeBron James

              LBJ moze da se poredi sa MJ-om taman koliko i Milijas sa Zidanom.

              LBJ moze da postane dobar igrac, ali i ne mora. Od njega zavisi.
              LBJ mora da osvaja titule inace ce postati Charles Barkley. A da bi osvajao titule mora da igra kao jedan od 5 na parketu, a ne da solira do besvesti. I malo vise.
              Da bi osvajao titule mora da igra barem kao Kobe, a kao MJ nece nikada.

              Inace, ocekujem sindrom Rafaela Nadala za najdalje 2-3 godine.

              Comment


              • #8
                Odg: LeBron James

                [quote author=Maha23 link=topic=2595.msg132358#msg132358 date=1274368147]
                Pravi MVP osvaja prstenje ali sa odgovorajucom ekipom. Jeli iskreno mislis da James ne bi osvojio isti broj titula,ako ne i vise sa ekipom kojom je Bryant osvajao???? Na osnovu cega to nije ni blizu Bryantu(osim titula) h5g6k8?
                [/quote]

                po chemu je ekipa - Shaq, Jamison , Mo will, Ilgauskas, Varejao , Delonte, Moon, A. Parker gora toliko od ekipe - Gasol, kobe , odom, ariza, fisher(bez bynuma jer nije igrao prosle godine)? a na osnovu chega najbolje se videlo u 2 utakmice lakersa sada... u prvoj 40 poena soliranje , u drugoj dabl dabl asistencije timska igra sve za pobedu... to kod lebrona nisam video nikada , kod njega je sve 40 poena pa 40 poena pa 40 poena dok saigraci po 10ak ... h5g6k8

                Comment


                • #9
                  Odg: LeBron James

                  [quote author=mr.gold link=topic=2595.msg132386#msg132386 date=1274374239]
                  LBJ moze da se poredi sa MJ-om taman koliko i Milijas sa Zidanom.

                  LBJ moze da postane dobar igrac, ali i ne mora. Od njega zavisi.
                  LBJ mora da osvaja titule inace ce postati Charles Barkley. A da bi osvajao titule mora da igra kao jedan od 5 na parketu, a ne da solira do besvesti. I malo vise.
                  Da bi osvajao titule mora da igra barem kao Kobe, a kao MJ nece nikada.

                  Inace, ocekujem sindrom Rafaela Nadala za najdalje 2-3 godine.
                  [/quote]E netacno,vise je Kobe isao sam kad nije imao ekipu ,izivljavao se,a ovaj ima stalno po 6-7 asistencija..Nemojte sad da ga pljujete kad lepo znamo da je najbolji..Kobe igra elegantnije lepse,mozda i ima bolji sut tehniku sve...Al ovaj je zivotinja da se ne lazemo,bilo vama to lepo ili ne..samo mu fali prstenje,sto ce mu doci iskreno se nadam..A TI T-MAC,Ako Ti Bude Presao U Chikago VOLECES GA I TI h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 h5g6k8 ...Samo da igra za tim i ja vam potpisujem da ce postati igrac sa bar 5 puta osvojenom NBA titulom &8@^J

                  Comment


                  • #10
                    Odg: LeBron James

                    Jedan moj drugar ima obicaj da kaze: "nema facu!"
                    Znaci dzaba mu je sve.

                    Gledaj kako najbolji svih vremena to radi &8@^J

                    [youtube]PRCTp57LQro[/youtube]

                    Comment


                    • #11
                      Odg: LeBron James

                      Jordan je Jordan...!Ne volim ga al ga postujem jer je najbolji!Al covece,shvati Majkl Dzordan je kosarkas,a LeBron James je projekat..Oni ga tamo bilduju,daju mu tablete,daju mu sta da jede,kad da legne sta da radi..Bukvalno kao robot isprogramiran..Dok je MJ umetnik...Al sta ces tako je to sad! $%&5qw7

                      Comment


                      • #12
                        Odg: LeBron James

                        Svaka cast na postu.
                        Nazalost, tako je.
                        Zato NBA propada. Na listi najgledanijih sportova NBA je jako pao.
                        1. NFL
                        2. Baseball
                        3. NASCAR
                        4. NBA

                        A bili su prvi. U vreme Jordana, naravno.
                        Ali tada je svaki tim imao 1 do 2 zvezde i jos 10 extra igraca.
                        A danas imas do 10 odlicnih igraca, i sve ostalo prosek.

                        Comment


                        • #13
                          Odg: LeBron James

                          Mene zanima da mi vi mene kazete gde ima jeftina kavurma,cvarci mene to brine od jutros !?! *T_*@SR *T_*@SR

                          Comment


                          • #14
                            Odg: LeBron James

                            Ako LeBron nije timski igrac e onda ne znam ko je? Covjek bas voli dodati @(*6sd$% Pravi sve igrace oko sebe boljim, ko je to Mo bio u Bucksima, Varejao kakav bi bio bez njegovih paseva, Ilgauskas, pa jebeni Larry Hughes i Goden su licili na nesto dok su igrali s njim. Igra James za tim ali ako tim precesto podbacuje onda je on tu nemocan. Sta je sve prosle godine u finalu radio ali dzaba, kad niko nije bio u stanju da pogodi suta.
                            G nuggets, nisi nikad video kod LeBrona utakmicu od 40+ i onda double double? Pa skoro svaka mu je takva 8+ asistencija @(*6sd$%
                            Gasol je izmislio kosarku za Shaq-a (ovoga sada),Odom i Jamison tu negdje u napadu a u defanzivi Odom klasa iznad... uglavnom ekipa Lakersa je kvalitetnija, iskusnijija i imaju najboljeg trenera lige.... Ono sto zelim reci je da bi James sa ekipom koju imaju Lakersi sigurno osvajao titule, a cisto sumnjam da bi Kobe sa ekipom Cavsa dva puta bio 1 u konferenciji, igrao finale...
                            Kobe je institucija, Kobe ima bolju karijeru, Kobe igra prefinjenu kosarku, ali Kobe trenutno nije najbolji igrac, bio je do unazad 2-3 godine. Na stranu timski uspjeh, ucinak u PO i sl. ali nije dominantniji od Jamesa, niko nema bolji all around ucinak, niko nema veceg uticaja na cjelokupnu igru kosarke od njega. Mogu svi imati razlicita misljenja ali ko god da bolje poznaje kosarku mora priznati da je LeBron u posljedne dvije godine najbolji igrac lige.

                            Nidza, to ti kao nesto duhovit &*#GI(]

                            Comment


                            • #15
                              Odg: LeBron James

                              James je najbolji igrac lige unazad 3 godine sigurno! Dominantan je, to se ne vidi samo po brojkama nego i po onome sta pokazuje na terenu.. Sad mozete vi da ga volite ili ne.. Mozete da pricate kako nije osvojio prsten i na osnovu toga izvuci zakljucak da nije najbolji.. E sad uvek je naci razloge zasto nije osvojio titulu ako je najbolji. Dve godine zaredom njegov tim ima najbolji skor a u PO-u tanko.. To vazi za njegove saigrace, za njega tesko.. Realno jeste "podbacio" zadnje 3 utakmice serije protiv Bostona, ali mislim da stoji nesto iza toga.. Novine pisu povreda lakta, afera njegove majke sa D.Vestom, neki cak tvrde da je namerno tenkirao utakmicu broj 5 protiv Bostona kako bi otisao.. Ali te zadnje 3 utakmice je podbacio i ja sam licno mislio da ce vise da pruzi.. Sad su pocele price kako, kad treba da odigra najbolje njega nema, sto se ja apsolutno ne slazem sa tim! Mislim dosta su tu pomogli i Seltiksi koji su mnogo jaci nego sto je vecina nas mislila i to pokazuju protiv Orlanda(koji realno ima najjacu ekipu). Kod Kavsa je sve funkcionisalo savrseno tokom sezone, najbolji skor u ligi, igraju dobro, obezbedili prednost domaceg terena, glavni favoriti za titulu... LeBron cele sezone ima odlicnu podrsku cele ekipe. Mo jeste bio povredjen jedno vreme kao i Sek, jeste kasno doveden Dzejmison, ali imao je dobru podrsku tokom regularnog dela sezone, ali je opet 90% utakmica dobio LeBron(samo se setite zadnjih 5 utakmica koje LeBron nije igrao i kakav su skor imali Kavsi). E sta se desava u Plej-ofu... TIMSKA igra Kavsa koju ih je krasila cele sezone, nestaje i sve se svodi na LeBronov individualni kvalitet. Kada odigra odlicnu partiju Kavsi dobijaju(kao npr 1 i 3 utakmice protiv Bostona), kada njega nema.. Nema ko da preuzme odgovornost i Kavsi su daleko od sampionske ekipe. O treneru je glupo trositi reci. Jeste strucnjak za defanzivu, ali sto se tice napada KAvsi nemaju 2 akcije.. Sve se svodi na pick&roll sa LeBronom ili eventualno kada ga udvajaju nadje slobodnog igraca na sutu za 3 poena. Nemaju uopste igru na niskom postu(na tome LeBron mora da radi mnogo, ima savrsene predispozicije da budem jedan od najboljih igraca na niskom postu ali je trenuto u tom segmentu igre veoma slab). Kazem opet LeBron ima podrsku tokom sezone, ali tokom PO-a niko nema herca da preuzme odgovornost. Majk Braun jednostavno nije kalibar Fila Dzeksona ili Grega Popovica.. Da li LeBron ima igraca tipa kao sto je bio R.Ori ili Dzejms Pouzi ili Dereka Fisera... To njemu mnogo fali.. Da kada njemu ne ide, da ima ko ce da preuzme odgovornost. Kobi je protiv Tandera odigrao veoma losu seriju(povreda je mnogo doprinela tome), ali imao je pored sebe Gasola koji je po meni jedan od najboljih cetvorki u ligi.. Sto se tice ofanzive poseduje toliki arsenal oruzja da je to neverovatno! 216cm, duge ruke, ima dobar sut sa poludistance, ima jednu od najboljih ledjnih tehnika, moze da odigra i na visokom i na niskom postu, moze da asistira... Tolike mogucnosti otvaraju ne samo Kobiju prostor nego i drugim igracima.. Tako da Kobi i Lejkersi bez Gasola bi bili prosecan PO tim...
                              I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                              Comment

                              Working...
                              X