Strana 3 od 24 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 358

Tema: LeBron James

Forum Resident DinoFC avatar
    Datum registracije
    04.09.2008
    Moć reputacije
    214749078

Odg: LeBron James

&*#GI(]

2. Your Google Adsense code here
    Member
    Datum registracije
    10.04.2010
    Moć reputacije
    346

[quote author=mr.gold link=topic=2595.msg132977#msg132977 date=1274561106]
    @ Gate7
    imali smo jednoga sto je svaki dan postavljao link ka sportalu.
    [/quote]objasni mi preko pp

Member
    Datum registracije
    21.06.2009
    Moć reputacije
    374

Da se ne lazemo LeBron jeste dopingovan ali isto tako je i najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.

Active Member
    Datum registracije
    20.04.2010
    Moć reputacije
    364

jel morash i ovu temu da useresh? $%&5/

mr.gold
    Guest

[quote author=Realan link=topic=2595.msg133164#msg133164 date=1274613506]
    Da se ne lazemo LeBron jeste dopingovan ali isto tako je i najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.
    [/quote]

100%
    Kao sto je Ben Dzonson najbolji sprinter.

Member
    Datum registracije
    10.04.2010
    Moć reputacije
    346

[quote author=g_denvernuggets link=topic=2595.msg133467#msg133467 date=1274648851]
    jel morash i ovu temu da useresh? $%&5/
    [/quote]Ne zelim psovke na mojoj temi @(*6sd$% h5g6k8 ..Pusti realnog ima pravo da misli kako hoce a i znas da stalno lupeta,dobro,nekad i pogodi .. &*#GI(]

Member
    Datum registracije
    21.06.2009
    Moć reputacije
    374

Ja sam samo ono sto kaze moj nick,i svi smo svesni toga da je LeBron James trenutno najbolji kosarkas ali isto tako smo svi svesni da je i Lebron James dopingovan.

Active Member ЕлБиЏеј avatar
    Datum registracije
    27.05.2010
    Moć reputacije
    398

Ovako , LBJ je odlican igrac , to se ne moze poreci . Po meni , u ravni je sa MJ-om , iz razloga sto Lebron od kad je usao u ligu belezi 20+ poena , a od 2005. cini mi se , redovno belezi 25+ . Mislim , predhodne 3 godine , umalo da belezi tripl dabl u proseku . Ali kada LeBronu ne ide , smatram da pokusava previse da proigra sebe , sto je zaista lose . Mislim , kada vec vidis da ti nije dan , mozda Shaqu , Mou , Parkeru , Hiksonu i ostalima jeste . Ali i pored toga , trenutno je ubedljivo najbolji na planeti . To sto Kobe na svakoj trecoj belezi 40+ poena , to je iz razloga sto u jednoj tekmi sutne 30+ puta . Sto se tice tog dopinga , izgleda da sam jedini koji se ne slaze . Onda bi trebalo da se kaze da je i Dwight dopingovan . Jednostano je , LBJ je nadprirodan , kao i Lens Armstrong , moguce je imati odraz 125 , kao i trcati celu utakmicu i u produzecima kad su svi mrtvi , uraditi Windmill Clutch , Side il' sta vec .
    Izmenio/la ЕлБиЏеј; 09.04.2012 u 18:45.

Senior Member Lorenzo-fan avatar
    Datum registracije
    26.07.2010
    Moć reputacije
    345

Jedina superzvezda u NBA koji nije dopingovan je CP3.
    Usput LeBron je trebao da potpise za Nikse.
    JUST PUNK

NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

And most of all PEACE

Anarchy

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477131

Lorenzo fan, dobrodosao. (*#^R^

Ma nisu Knicksi imali sanse da ga dovedu, kao ni ostale ekipe sa salary cap prostorom, ko zna kad je sve ovo bilo dogovoreno.
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Datum registracije
    26.07.2010
    Moć reputacije
    345

To da ali ipak sa finansijske strane ubedljivo najbolje bi mu bilo da je presao za Nikse.
    Pogledaj ove statistike:
    http://blogs.forbes.com/sportsmoney/...llion-dollars/
    JUST PUNK

NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

And most of all PEACE

Anarchy

Chan-Chan Crew D-Wade avatar
    Datum registracije
    07.06.2010
    Moć reputacije
    1237

[quote author=Lorenzo-fan link=topic=2595.msg150497#msg150497 date=1280241455]
    To da ali ipak sa finansijske strane ubedljivo najbolje bi mu bilo da je presao za Nikse.
    Pogledaj ove statistike:
    [/quote]
    LeBron je sam rekao da ga pare ne zanimaju tako da je New York odma otpao. U trci su od početka bili samo Chicago i Miami i odlučio se za Miami. "U svrhu da osvojim sto više titula spreman sam i na manju platu nego sto bi mogao zaraditi u Clevelandu" Cleveland je mogao da ponudi najveću platu James-u a posle njih Chicago.
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/328/9/5/fb_timeline_crvena_zvezda_by_lfwebs-d5lzyu0.jpg

Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

Batica Wilshere je gospodin covek...

All hail the Chan-Chan man!

Datum registracije
    26.07.2010
    Moć reputacije
    345

[quote author=d-wade a.k.a flash link=topic=2595.msg150511#msg150511 date=1280248961]
    [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2595.msg150497#msg150497 date=1280241455]
    Pogledaj ove statistike:
    [/quote]
    LeBron je sam rekao da ga pare ne zanimaju tako da je New York odma otpao.
    [/quote]
    To da ali ako nisi pogledfao ovu statistiku nemas pojma kolika je razlika u novcima, a i ko kaze da nebi mogao osvojiti tiulu sa niksima.
    JUST PUNK

NO NATIONS
    NO RELIGION
    NO AUTHORITY

And most of all PEACE

Anarchy

Chan-Chan Crew D-Wade avatar
    Datum registracije
    07.06.2010
    Moć reputacije
    1237

To da ali ako nisi pogledfao ovu statistiku nemas pojma kolika je razlika u novcima, a i ko kaze da nebi mogao osvojiti tiulu sa niksima.
    Druze kaže roster Nicks-a koji je jadan da budemo iskreni Samo Galinari i Lee su kvalitetni a Chandler je solidan i ostalo je riža. Što se para tiče ne birni se ti za LeBrona zaradiće on njemu treba titula a Miami je i sa rosterom od upravo završene sezone bio jači od New Yorka tako da i sa James-om oni nisu u stanju da budu prvaci. Morao bi imati bolji prosek nego u Cleveland-u i da PO odigra na nivou Jordan-a plus da ima sreće kao niko

Sada Nicks-i imaju solidan tim sa Amare-om i Felton-om ali opet otišao im je Lee i jedino sto iole valja su Chandler i Gallinari uz ovu dvojicu ali opet nista od njih mogu možda u PO i to im je dosta
    http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2012/328/9/5/fb_timeline_crvena_zvezda_by_lfwebs-d5lzyu0.jpg

Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

Batica Wilshere je gospodin covek...

All hail the Chan-Chan man!

Active Member ЕлБиЏеј avatar
    Datum registracije
    27.05.2010
    Moć reputacije
    398

Valja i Harrington , setimo se utakmice protiv Bostona , gde je KG pogodio game winner . I statisticki je dobar , negde oko 16-17 poena kolko se secam .

Strana 3 od 24 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •