Announcement

Collapse
No announcement yet.

LeBron James

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: LeBron James

    &*#GI(]

    Comment


    • #32
      Odg: LeBron James

      [quote author=mr.gold link=topic=2595.msg132977#msg132977 date=1274561106]
      @ Gate7
      imali smo jednoga sto je svaki dan postavljao link ka sportalu.
      [/quote]objasni mi preko pp

      Comment


      • #33
        Odg: LeBron James

        Da se ne lazemo LeBron jeste dopingovan ali isto tako je i najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.

        Comment


        • #34
          Odg: LeBron James

          jel morash i ovu temu da useresh? $%&5/

          Comment


          • #35
            Odg: LeBron James

            [quote author=Realan link=topic=2595.msg133164#msg133164 date=1274613506]
            Da se ne lazemo LeBron jeste dopingovan ali isto tako je i najbolji kosarkas otkad postoji ovaj sport.
            [/quote]

            100%
            Kao sto je Ben Dzonson najbolji sprinter.

            Comment


            • #36
              Odg: LeBron James

              [quote author=g_denvernuggets link=topic=2595.msg133467#msg133467 date=1274648851]
              jel morash i ovu temu da useresh? $%&5/
              [/quote]Ne zelim psovke na mojoj temi @(*6sd$% h5g6k8 ..Pusti realnog ima pravo da misli kako hoce a i znas da stalno lupeta,dobro,nekad i pogodi .. &*#GI(]

              Comment


              • #37
                Odg: LeBron James

                Ja sam samo ono sto kaze moj nick,i svi smo svesni toga da je LeBron James trenutno najbolji kosarkas ali isto tako smo svi svesni da je i Lebron James dopingovan.

                Comment


                • #38
                  Odg: LeBron James

                  Ovako , LBJ je odlican igrac , to se ne moze poreci . Po meni , u ravni je sa MJ-om , iz razloga sto Lebron od kad je usao u ligu belezi 20+ poena , a od 2005. cini mi se , redovno belezi 25+ . Mislim , predhodne 3 godine , umalo da belezi tripl dabl u proseku . Ali kada LeBronu ne ide , smatram da pokusava previse da proigra sebe , sto je zaista lose . Mislim , kada vec vidis da ti nije dan , mozda Shaqu , Mou , Parkeru , Hiksonu i ostalima jeste . Ali i pored toga , trenutno je ubedljivo najbolji na planeti . To sto Kobe na svakoj trecoj belezi 40+ poena , to je iz razloga sto u jednoj tekmi sutne 30+ puta . Sto se tice tog dopinga , izgleda da sam jedini koji se ne slaze . Onda bi trebalo da se kaze da je i Dwight dopingovan . Jednostano je , LBJ je nadprirodan , kao i Lens Armstrong , moguce je imati odraz 125 , kao i trcati celu utakmicu i u produzecima kad su svi mrtvi , uraditi Windmill Clutch , Side il' sta vec .
                  Last edited by ЕлБиЏеј; 09-04-12, 19:45.

                  Comment


                  • #39
                    Odg: LeBron James

                    Jedina superzvezda u NBA koji nije dopingovan je CP3.
                    Usput LeBron je trebao da potpise za Nikse.
                    JUST PUNK

                    NO NATIONS
                    NO RELIGION
                    NO AUTHORITY

                    And most of all PEACE


                    Anarchy

                    Comment


                    • #40
                      Odg: LeBron James

                      Lorenzo fan, dobrodosao. (*#^R^

                      Ma nisu Knicksi imali sanse da ga dovedu, kao ni ostale ekipe sa salary cap prostorom, ko zna kad je sve ovo bilo dogovoreno.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #41
                        Odg: LeBron James

                        To da ali ipak sa finansijske strane ubedljivo najbolje bi mu bilo da je presao za Nikse.
                        Pogledaj ove statistike:
                        http://blogs.forbes.com/sportsmoney/...llion-dollars/
                        JUST PUNK

                        NO NATIONS
                        NO RELIGION
                        NO AUTHORITY

                        And most of all PEACE


                        Anarchy

                        Comment


                        • #42
                          Odg: LeBron James

                          [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2595.msg150497#msg150497 date=1280241455]
                          To da ali ipak sa finansijske strane ubedljivo najbolje bi mu bilo da je presao za Nikse.
                          Pogledaj ove statistike:
                          http://blogs.forbes.com/sportsmoney/...llion-dollars/
                          [/quote]
                          LeBron je sam rekao da ga pare ne zanimaju tako da je New York odma otpao. U trci su od početka bili samo Chicago i Miami i odlučio se za Miami. "U svrhu da osvojim sto više titula spreman sam i na manju platu nego sto bi mogao zaraditi u Clevelandu" Cleveland je mogao da ponudi najveću platu James-u a posle njih Chicago.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #43
                            Odg: LeBron James

                            [quote author=d-wade a.k.a flash link=topic=2595.msg150511#msg150511 date=1280248961]
                            [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2595.msg150497#msg150497 date=1280241455]
                            To da ali ipak sa finansijske strane ubedljivo najbolje bi mu bilo da je presao za Nikse.
                            Pogledaj ove statistike:
                            http://blogs.forbes.com/sportsmoney/...llion-dollars/
                            [/quote]
                            LeBron je sam rekao da ga pare ne zanimaju tako da je New York odma otpao.
                            [/quote]
                            To da ali ako nisi pogledfao ovu statistiku nemas pojma kolika je razlika u novcima, a i ko kaze da nebi mogao osvojiti tiulu sa niksima.
                            JUST PUNK

                            NO NATIONS
                            NO RELIGION
                            NO AUTHORITY

                            And most of all PEACE


                            Anarchy

                            Comment


                            • #44
                              Odg: LeBron James

                              To da ali ako nisi pogledfao ovu statistiku nemas pojma kolika je razlika u novcima, a i ko kaze da nebi mogao osvojiti tiulu sa niksima.
                              Druze kaže roster Nicks-a koji je jadan da budemo iskreni Samo Galinari i Lee su kvalitetni a Chandler je solidan i ostalo je riža. Što se para tiče ne birni se ti za LeBrona zaradiće on njemu treba titula a Miami je i sa rosterom od upravo završene sezone bio jači od New Yorka tako da i sa James-om oni nisu u stanju da budu prvaci. Morao bi imati bolji prosek nego u Cleveland-u i da PO odigra na nivou Jordan-a plus da ima sreće kao niko

                              Sada Nicks-i imaju solidan tim sa Amare-om i Felton-om ali opet otišao im je Lee i jedino sto iole valja su Chandler i Gallinari uz ovu dvojicu ali opet nista od njih mogu možda u PO i to im je dosta
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • #45
                                Odg: LeBron James

                                Valja i Harrington , setimo se utakmice protiv Bostona , gde je KG pogodio game winner . I statisticki je dobar , negde oko 16-17 poena kolko se secam .

                                Comment

                                Working...
                                X