Announcement

Collapse
No announcement yet.

LeBron James

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: LeBron James

    Ljudi mnogo hvalite Gasola...I treba.... +*@WT*48* ...Ali kad stane pored nekoga nizeg od njega on je sjajan!!! #$&+|r #$&+|r ..... Ali kad stane pored nekoga koji je cvsci i iste visine on je UZASAN!!! Kavsi imaju jacu eipu u regularnoj sezoni....Ne znam sta vam tu nije jasno??? $%&5qw7 $%&5qw7 ....Imali su najbolji skor....Tukli Lejkerse,Irce,Medzik itd.... ^&*ST*^# ....Tukli su Lejkerse jel tako??? Zasto??? Zbog gasola naravno &+I}\ ! Niste nije mogao pored fizicki jace centarske linije Kavsa!
    A sad sta cemo??? Najbolja ekipa ispala i sad trazimo besmislene izgovore za njihov podbacaj! +*@WT*48* ...Je tako? I odmah se spominju Lejkersi....Odjednom Kavsovci zavide Lejkersima,a ispali od Iraca!! $%&RQa $%&RQa ..... U regularnoj ste pljuvali Lejkerse,a sad im zavidite....mnogi ovde Lejkersima nisu da vali vise od 2 runde @(*6sd$% @(*6sd$% ...Ali Lejkersi poceli da metu :.8-] ....I poceli su komentari tipa: Kobi nista ne moze bez Paua! Eh da Lebron ima Fisera! Eh da Lebron ima Paua! Eh da Lebron ima starca Fila &*#GI(] &*#GI(] itd.....
    Pljujete Moa #%d* #%d* !!! A covek je tokom sezone izvojevao 10 pobede Kavsa! I to uvek kad podbaci Lebron! @(*6sd$% @(*6sd$%
    Svako ko gleda objektivno na ligu kaze da Lebron nema taj ubilacki instikt koji ima Kobi !!! #&^4A #&^4A ... &+I}\ ....Lebronu je ovo bila najbolja prilika za titulu,ali je uprskao i to ne moze niko da ospori ko je kriv 7&@%q ! Lebronovci pomirite se sa tim! I#^@8

    Lebron: "Now we look like a champ" ! *T_*@SR *T_*@SR dokaz koliko je Lebron bio zadovoljan ekipom &+I}\ !

    Comment


    • #17
      Odg: LeBron James

      Pa izgledali su kao sampioni! I protiv Bulsa su izgledali kao sampioni! I prve 3 utakmice su izgledali kao sampioni protiv Seltika, ali posle jbg... Sve to stoji.
      A kojih 10 utakmica je dobio Mo ove godine?!? Nije igrao 6 nedelja zbog povrede... Zadnjih 5 utakmica sezone LeBron ne igra Kavsi imaju skor 0-5?! A koji su skor imali Lejkersi kad nije Kobi igrao? Samo pogledaj... A dotakao sam se price o Lejkersima jer su u prethodnim komentarima pominjali Kobija i kako je on bolji igrac od LeBrona sto uopste nema logike! Daleko od toga da zelim da potcenim Kobija a da je bolji igrac od LeBrona... Nikako! Mislim glupo je pricati o Lejkersima pre i posle dolaska jednog igraca kao sto je Gasol... Kazes Gasol je ocajan protiv snaznih i visokih igraca? Nesto nisam primetio da se Hauard nadigrao protiv Gasola i Bajnama u proslogodisnjem finalu(tu je presudan bio i faktor neiskustva).. Jeste podbacio protiv Seltiksa 2008 i glavni je krivac sto nisu osvojili titulu ali Boston ima snaznu centarsku liniju(a imao je i 2008). Ima je i sada, odlicno deluju kao ekipa iako ja licno nisam mislio da mogu do ovde doguraju...Kazes Gasol je bio krivac sto su Kavsi dobili obe utakmice protiv Lejkersa ove godine. Ali jedno je PO a drugo regularna sezona.. A Lejkersi su dominantni na zapadu iz prostog razloga sto nema ko da im parira na centarskim pozicijama + Kobi+ Fil Dzekson = sampionska ekipa..
      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

      Comment


      • #18
        Odg: LeBron James

        [quote author=nidz@ link=topic=2595.msg132615#msg132615 date=1274435231]
        Ljudi mnogo hvalite Gasola...I treba.... +*@WT*48* ...Ali kad stane pored nekoga nizeg od njega on je sjajan!!! #$&+|r #$&+|r ..... Ali kad stane pored nekoga koji je cvsci i iste visine on je UZASAN!!! Kavsi imaju jacu eipu u regularnoj sezoni....Ne znam sta vam tu nije jasno??? $%&5qw7 $%&5qw7 ....Imali su najbolji skor....Tukli Lejkerse,Irce,Medzik itd.... ^&*ST*^# ....Tukli su Lejkerse jel tako??? Zasto??? Zbog gasola naravno &+I}\ ! Niste nije mogao pored fizicki jace centarske linije Kavsa!
        A sad sta cemo??? Najbolja ekipa ispala i sad trazimo besmislene izgovore za njihov podbacaj! +*@WT*48* ...Je tako? I odmah se spominju Lejkersi....Odjednom Kavsovci zavide Lejkersima,a ispali od Iraca!! $%&RQa $%&RQa ..... U regularnoj ste pljuvali Lejkerse,a sad im zavidite....mnogi ovde Lejkersima nisu da vali vise od 2 runde @(*6sd$% @(*6sd$% ...Ali Lejkersi poceli da metu :.8-] ....I poceli su komentari tipa: Kobi nista ne moze bez Paua! Eh da Lebron ima Fisera! Eh da Lebron ima Paua! Eh da Lebron ima starca Fila &*#GI(] &*#GI(] itd.....
        Pljujete Moa #%d* #%d* !!! A covek je tokom sezone izvojevao 10 pobede Kavsa! I to uvek kad podbaci Lebron! @(*6sd$% @(*6sd$%
        Svako ko gleda objektivno na ligu kaze da Lebron nema taj ubilacki instikt koji ima Kobi !!! #&^4A #&^4A ... &+I}\ ....Lebronu je ovo bila najbolja prilika za titulu,ali je uprskao i to ne moze niko da ospori ko je kriv 7&@%q ! Lebronovci pomirite se sa tim! I#^@8

        Lebron: "Now we look like a champ" ! *T_*@SR *T_*@SR dokaz koliko je Lebron bio zadovoljan ekipom &+I}\ !
        [/quote]Svaki tvoj post ima 20 smajlija 7&@%q mrzi me da citam #%d*

        Comment


        • #19
          Odg: LeBron James

          Ljudi jel' neko procitao danasnje novine.Pise u ALO da se LeBronova majka zabavlja sa Delonteom Vestom kosarkasom Finiksa &*#GI(] &*#GI(]sta mislite jeli istina? (%fsd%&j
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Odg: LeBron James

            [quote author=bice link=topic=2595.msg132715#msg132715 date=1274460192]
            Ljudi jel' neko procitao danasnje novine.Pise u ALO da se LeBronova majka zabavlja sa Delonteom Vestom kosarkasom Finiksa &*#GI(] &*#GI(]sta mislite jeli istina? (%fsd%&j
            [/quote]

            Prvo Delonte Vest nije igrac Finiksa nego Kavsa... A drugo ta informacija je pustena pre nekih nedelju dana... Kao razlog lose igre LeBrona... http://www.index.hr/sport/clanak/raz...ta/492257.aspx Mada ja cisto sumnjam u to..
            Jos jedna od ponuda u nizu... http://www.index.hr/sport/clanak/nem...u-/492150.aspx
            I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

            Comment


            • #21
              Odg: LeBron James

              Tako je...Lejkersima ne moze niko da parira na zapadu! +*@WT*48* ... Ali ne krivim Paua zbog poraza u finalu od Iraca @(*6sd$% ! To je bila samo losa taktika! Pau je uradio koliko je mogao.... @R&}* ...Poenta je u tome sto je Derik cuvao Razona !!! &+I}\ ...A to nije trebalo da se desi! *%@(D!RY- ...Zato Lejkersi sada imaju resenje za Irce jer su posle toga stavljali Kobija na Razona!!! @R&}* @R&}* ...Pun pogodak!!! Mislim da su Lejkersi dobili 4 u zadnjih 5 tekmi,ako se ne varam??? (%fsd%&j (%fsd%&j ....i to su izgubili onu koju Kobi nije igrao...tako bese cini mi se (%fsd%&j Irci su dobili jedva tu tekmu,Derik je promasio sut za pobedu.... #%d* #%d*

              Comment


              • #22
                Odg: LeBron James

                @Gate 7
                umes li druze da smanjis sliku u avataru?
                Ako ne znas, posalji mi link, ja cu za tebe da je smanjim.

                Comment


                • #23
                  Odg: LeBron James

                  [quote author=mr.gold link=topic=2595.msg132726#msg132726 date=1274468050]
                  @Gate 7
                  umes li druze da smanjis sliku u avataru?
                  Ako ne znas, posalji mi link, ja cu za tebe da je smanjim.
                  [/quote] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] ma znam ja sta tebe zivcira..Necu da smanjim ako ne moram *T_*@SR

                  Comment


                  • #24
                    Odg: LeBron James

                    [quote author=nidz@ link=topic=2595.msg132725#msg132725 date=1274466645]
                    ]Poenta je u tome sto je Derik cuvao Razona [/b]!!! &+I}\ ...A to nije trebalo da se desi! *%@(D!RY- ...Zato Lejkersi sada imaju resenje za Irce jer su posle toga stavljali Kobija na Razona!!! @R&}* @R&}* ...Pun pogodak!!!
                    [/quote]
                    Ja mislim da je glavna stvar sto su Kelti te godine dobili Lejkerse, ta sto su Pirs i Alen igrali fantasticno i Lejkersi nisu imali odgovor za njih. Rondo u toj seriji nije bio nista posebno...
                    I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

                    Comment


                    • #25
                      Odg: LeBron James

                      Bitka za najboljim košarkašem NBA lige se zahuktava, a prema pisanju američkog časopisa Forbs, Lebron Džejms bi, za prelazik iz Klivlenda u Njujork Nikse, dobio deo legendarnog "Medison Skver Gardena"!

                      "Kralj" 1. jula postaje slobodan igrač, a jedan zaposlenik kancelarije NBA lige kaže da je "nepristojna" ponuda čelnika Niksa, ako je tačna, apsolutno nelegetimna i mogla bi da bude oštro sankcionisana.

                      Međutim, sankcije se ne odnose na "dobijanje dela dvorane", već na činjenicu da Niksi javno izražavaju želju da dovedu igrača, kada je to strogo zabranjeno.
                      prenosi SPORTAL.RS

                      Comment


                      • #26
                        Odg: LeBron James

                        Bez dileme, najzvučnije ime NBA prelaznog roka je Lebron Džejms. Iako klubovi još ne mogu da pregovaraju sa igračima u trku za MVP igračem lige uključio se, javno, i Mark Kjuban, milijarder i kontroverzni vlasnik Dalasa.

                        - Znam da Lebron želi da pobeđuje i da mu novac nije bitan. Isto znam kako nije tip čoveka koji će Klivlend ostaviti bez ičega, zato verujem da ćemo dobiti priliku da ga dovedemo u Dalas preko "sign and tradea" opcije - rekao je vlasnik Mevsa, koji bi mogao da bude kažnjen od NBA lige i do pet miliona dolara sa obzirom na to da je strogo zabranjeno javno izražavanje želja van za to predviđenog roka.

                        Upravo je "potpiši i razmeni" jedina mogućnost da eventualno Džejms završi u Dalasu jer Mevsi nemaju dovoljno prostora pod "selari kapom".
                        SPORTAL.RS

                        Comment


                        • #27
                          Odg: LeBron James

                          Predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Barak Obama, osvedočeni navijač košarkaša Čikago Bulsa, nada se da će, po mnogima, najbolji košarkaš sveta, Lebron Džejms karijeru nastaviti izvan Klivlenda i baš u „vetrovitom gradu“.

                          Obama je čak i prijateljima iz Vašingtona rekao „kako bi Čikago sa Lebronom na čelu veoma brzo bio sličan onom iz vremena Džordana, Pipena, Kera...

                          Usput, predsednik Obama je pre nego je stigao na obale reke Potomak bio guverner države Ilinois gde je Čikago najveći grad.
                          OCIGLEDNO JE DA JE T-MAC ZVAO OBAMU I REKAO MU DA PRIMORA JAMESA DA DODJE U CHIKAGO $#^%RT

                          Comment


                          • #28
                            Odg: LeBron James

                            Moram i ja malo da potegnem veze... $#^%RT

                            P.S. Brate, ovo je moglo sve da stane u jedan post, nemoj vise redjati 3 posta zaredom na istu temu. @(*6sd$%
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              Odg: LeBron James

                              [quote author=T-Mac link=topic=2595.msg132956#msg132956 date=1274550501]
                              Moram i ja malo da potegnem veze... $#^%RT

                              P.S. Brate, ovo je moglo sve da stane u jedan post, nemoj vise redjati 3 posta zaredom na istu temu. @(*6sd$%
                              [/quote]I to sto kazes @(*6sd$%

                              Comment


                              • #30
                                Odg: LeBron James

                                @ Gate7
                                imali smo jednoga sto je svaki dan postavljao link ka sportalu.

                                Comment

                                Working...
                                X