Announcement

Collapse
No announcement yet.

LeBron James

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    stevenson
    Jadan je forum na kom je najobicniji spamer VIP clan.

    Comment


    • Ma kakav McGrady u Heatu, taj je napravio transformaciju iz neverovatnog scorera u fosila, zaista su ga unistile povrede . Mogao je da bude Hall of Famer, ali sreca jednostavno nije bila na njegovoj strani .
      Miami ima i vise nego dovoljno 30+ igraca u timu, ne postoji nacin na koji bi im pomogao jos jedan stariji igrac .

      Comment


      • ЕлБиЏеј brate jer znas sta treba da stavis na LeBron did not:win nba championship(KOBE,J.Kidd),i daj nemoj da se gubis i da mesas privatne zivote drugih ljudi,i Kobe i Kidd i Tiger mozda jesu napravili sranja ali su daleko veci ljudi i sportisti od LeBrona.Ja sam LeBrona gotivio dok je igrao za Cavse,ali ono sto je on uradio je najveca greska koja moze da se dogodi u sportu pokazo je nepostovanje prema klubu koji ga je napravio i osramotio ih pred celim svetom,potom je jos sebi dao za pravo da kaze da ce Majami uzeti sedam titula on je pravi primer uobrazenog coveka sve druge igrace i timove gledo je sa visine cele sezone to nikad nisu uradili ni Kobe ni Kidd.Nepostuje nikog pa cak ni svoje saigrace gleda samo kako sebi da nabudzi statistiku i gleda samo kako da udje u kucu slave,nije timski igrac i ako ima sedam asistencija po mecu.Zato nikad nece ni biti sampion jer on negleda da tim uzme prsten nego gleda samo kako on da n uzme prsten.Da nije kada je odlazio iz Klivlanda pravio toliki sou verovatno ga niko nebi mrze!!!

        Comment


        • Originally posted by M-POT View Post
          ЕлБиЏеј brate jer znas sta treba da stavis na LeBron did not:win nba championship(KOBE,J.Kidd),i daj nemoj da se gubis i da mesas privatne zivote drugih ljudi,i Kobe i Kidd i Tiger mozda jesu napravili sranja ali su daleko veci ljudi i sportisti od LeBrona.Ja sam LeBrona gotivio dok je igrao za Cavse,ali ono sto je on uradio je najveca greska koja moze da se dogodi u sportu pokazo je nepostovanje prema klubu koji ga je napravio i osramotio ih pred celim svetom,potom je jos sebi dao za pravo da kaze da ce Majami uzeti sedam titula on je pravi primer uobrazenog coveka sve druge igrace i timove gledo je sa visine cele sezone to nikad nisu uradili ni Kobe ni Kidd.Nepostuje nikog pa cak ni svoje saigrace gleda samo kako sebi da nabudzi statistiku i gleda samo kako da udje u kucu slave,nije timski igrac i ako ima sedam asistencija po mecu.Zato nikad nece ni biti sampion jer on negleda da tim uzme prsten nego gleda samo kako on da n uzme prsten.Da nije kada je odlazio iz Klivlanda pravio toliki sou verovatno ga niko nebi mrze!!!
          Prvo momak uz duzno postovanje ti nemas veze sa zivotom, drugo on je napravio Cavse a ne oni njega trece, ti si taj sto zna da l' ce on da bude sampion ili nece, idi na neku drugu temu pa mrzi i hejtuj ovde boga mi neces ili ces da naidjes na fin odgovor.


          P.S. Kaze se JE L' a ne JER.

          Comment


          • U svakoj temi vezanoj za igraca ce biti obrisani svi postovi koji izrazavaju nepostovanje prema tom istom...;)

            Comment


            • LBJmvpFORlife sto te je moj komentar toliko pogodio ja nigde nisam napiso da mrzim LeBrona,to je moje misljenj da on nece osvojiti prsten i imama prava da ga iznesem,nemoj se nerviras!!!
              Last edited by Black Mamba 24; 15-06-11, 23:18.

              Comment


              • Originally posted by M-POT View Post
                LBJmvpFORlife sto te je moj komentar toliko pogodio ja nigde nisam napiso da mrzim LeBrona,to je moje misljenj da on nece osvojiti prsten i imama prava da ga iznesem,nemoj se nerviras!!!
                Nemoj DA se nerviras, popravi gramatiku momce ;) Ne nerviram se samo na ovoj temi su obozavaoci LeBrona a ne oni koji ga ne vole imas druge teme da izrazavas svoje misljenje u tom pravcu ovde neces sigurno to raditi.

                Comment


                • Originally posted by M-POT View Post
                  ЕлБиЏеј brate jer znas sta treba da stavis na LeBron did not:win nba championship, ja sam LeBrona gotivio dok je igrao za Cavse,ali ono sto je on uradio je najveca greska koja moze da se dogodi u sportu pokazo je nepostovanje prema klubu koji ga je napravio
                  Ti znas sta ce Lebron da uradi u buducnosti???
                  Cleveland Cavaliers-i su bili niko i nista dok Lebron nije draftovan 2003. Od tada oni su postali ime u svetu kosarke. On je stvorio od njih nesto, a ne oni od njega. I mogu da zapisu u svoje arhive kada su igrali finale NBA sa James-om na celu jer im se to vise nikada nece desiti. Dok James nije dosao da igra za njih za Cleveland nisu navijali ni sami stanovnici tog grada.

                  Imas druge teme gde mozes da pljujes James-a. Ovo je tema za njegove postovaoce. Ne treba ti nama da objasnjavas ko je Lebron James jer svi mi koji ga postujemo to znamo "X" puta bolje od tebe.

                  LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                  sigpic
                  RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                  - 4xMVP -

                  Comment


                  • E kakvi ste ljudi, niko da prokomentarise highlights-e LBJ-a i Wade-a.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      E kakvi ste ljudi, niko da prokomentarise highlights-e LBJ-a i Wade-a.
                      Sta reci osim onoga sto svi znaju: najbolji tandem svih vremena!

                      A sta kaze onaj Gundy iz Orlando-a, da nisu uzeli Titulu jer njih dvojica ne mogu da igraju zajedno! Pa bi on da pomogne Miami-u tako sto bi da razbuca taj tandem, a za uzvrat nudi Howard-a! E ima ljudi...

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Idiot.....

                        Pokazace LBJ i Wade koja su klasa....
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Idiot.....

                          Pokazace LBJ i Wade koja su klasa....
                          Pokazati i dokazati! Prva sezona kako igraju zajedno, za James-a nova sredina, novi trener, novi saigraci i za njega i za Wade-a i odmah Sampioni Istoka i NBA finale!

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by M-POT View Post
                            ЕлБиЏеј brate jer znas sta treba da stavis na LeBron did not:win nba championship(KOBE,J.Kidd),i daj nemoj da se gubis i da mesas privatne zivote drugih ljudi,i Kobe i Kidd i Tiger mozda jesu napravili sranja ali su daleko veci ljudi i sportisti od LeBrona.Ja sam LeBrona gotivio dok je igrao za Cavse,ali ono sto je on uradio je najveca greska koja moze da se dogodi u sportu pokazo je nepostovanje prema klubu koji ga je napravio i osramotio ih pred celim svetom,potom je jos sebi dao za pravo da kaze da ce Majami uzeti sedam titula on je pravi primer uobrazenog coveka sve druge igrace i timove gledo je sa visine cele sezone to nikad nisu uradili ni Kobe ni Kidd.Nepostuje nikog pa cak ni svoje saigrace gleda samo kako sebi da nabudzi statistiku i gleda samo kako da udje u kucu slave,nije timski igrac i ako ima sedam asistencija po mecu.Zato nikad nece ni biti sampion jer on negleda da tim uzme prsten nego gleda samo kako on da n uzme prsten.Da nije kada je odlazio iz Klivlanda pravio toliki sou verovatno ga niko nebi mrze!!!
                            Da, da, osramotio Cleveland tako sto je presao u drugi tim A onaj Decision na ESPN-u uopste nije bila njegova ideja, nego ideja nekih burzuja kojima se samo $ vrti po mislima . Znali su da je LBJ jedini covek u NBA-u koji moze napraviti vise para nego sama utakmica, to iskoristili i pritom od LeBrona napravili predmet mrznje .

                            Anyway :





                            Koliko se dobro razumeju, neverovatno

                            Comment


                            • Kad se setim ovog...



                              Koja snaga jbt treba za ovo! Inače Knicks-i su dobili ovaj meč
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X