Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 3 - Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne mogu da verujem za Oliveiru -.-'
    sigpic

    Comment


    • #32
      ali koliko je banjaja lud ja nemam reci
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #33
        oliveira 16-ti?bravo majstore
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #34
          Kakva trka, ovo je sva lepota moto sporta. Koliko mi je zao Bastianinija

          Comment


          • #35
            I go no fast .

            Comment


            • #36
              ali najludji mi semafor sa leve strane,treperi i luduje u svakoj kriviniovo je toliko dobro da bih mogla da gledam samo njih,3 puta dnevno
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #37
                Što ne volim kad ovi matorci, u svojoj poslednjoj dozvoljenoj sezoni u M3 klasi, pobede...

                Enea posle jako teškog vikenda i ne tako sjajnih testova do podijuma, izgubio je trku na neiskustvo. Biće prilke, ne sumnjam... Fabio jako dobar, ali opet je stvar iskustva, kad napasti, kad čekati. Tu mu niko ne može pomoći, to se uči... Ali brzo će da uči, nema sumnje. Bagnia preterivao, ali sigurno da uživa posle teške sezone prošle godine. Sve u svemu - Moto3 je ostao savršen.

                Comment


                • #38
                  Ludilo na nivou, Oliveira izvukao koliko je mogao, Hanika 13ti o Mico pomeri se malo unapred aman!
                  Cestitke Masbou-u, ko bi rekao da ce u poslednjem trenutku doci do prvog mesta, svaka cast : ))
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    U Katarau je dozvoljeno maloletnicima da piju sampanjac

                    Comment


                    • #40
                      Pa ja nevjerujem, 0.027
                      Šteta, ali i drugo mjesto je odlično s obzirom kakav je vikend imao.

                      I eto raspade mu se pehar, kakav maler Još će sad problem da izbije što je pio šampanjac a maloljetnik... Jeste vidjeli u zadnjem kadru kada su silazili sa postolja da ga je ona teta zaustavila

                      Comment


                      • #41
                        Kakvo razočaranje....................................... .................................................. ...........
                        Krug prije kraja u prva 3/4, a onda mesar Banalja učinio svoje. Kakav balvan od momka.
                        I sama Fabiova rekacija nakon trke, govori da je mogao i da je šćeo mnogo više.
                        7 pozicija jeste dobra, ali da nije bilo onog Balvana, bila bi druga priča i zbog toga mi je krivo.
                        Sve u svemu ško kaže Vanja, treba još da uči i ne sumnjam u njega.

                        GRANDE FABIO!

                        Comment


                        • #42
                          Cestitke Masbou,e moj Fenati valjda ce biti bolje

                          Comment


                          • #43
                            Ljudi, u Kataru se ne pije šampanjac...

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Dule Krtola View Post
                              a onda mesar Banalja učinio svoje. Kakav balvan od momka.
                              Balvan, mesar... jeste bio agresivan ali ni u jednom momentu nije preterao! Ona preticanja sa spoljne... Na Mahindri! A sto se tice incidenta koji pominjes... kriv je sam Quartararo.
                              https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                              http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                              Comment

                              Working...
                              X