Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 2 - Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Drama i ovde, dobro otvaranje. Rins kao Vinales prošle godine, mada ipak je dosta ljudi odustalo...

    Comment


    • #32
      Šteta za Rinsa. Tako blizu tako daleko.

      Folger

      Comment


      • #33
        a Zarco Bog te pomogao
        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

        Comment


        • #34
          Da su imali jos jednu krivinu mozda bi Rins uspeo da pretekne, ali biti 4ti u prvoj trci-pa savrseno... Takodje i mace moje je 11ti... Volim kad novajlije napreduju(makar sto se ove kategorije tice)
          sigpic

          Comment


          • #35
            Mislim da je ovo najbolniji poraz u Zarkovoj karijeri . A , ako nije njemu , meni sigurno jeste . Gubio je često zbog prevelike želje , prošle godine je vozio mnogo zrelije , i sad , kada je samo trebalo da završi trku , kvar ! Nadam se da nisam u pravu i da se ovo neće odraziti na daljni tok šampionata .
            Ali , hvala Bogu , pa se nije zakucao u zid dok je gledao menjač .

            Comment


            • #36
              Ne svidja mi se Zarco ni malo, ali vazno je da je ostao citav. Prosek, kao i Kalio, Rabat i druzina... Navijam i za Folgera i za Rinsa da potuku ove starosedeoce.

              Comment


              • #37
                Jedan od jucerasnjih incidenata
                Salom i Pons
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Salom stvarno nije imao srece juce. Mada, cini mi se da u njemu nema materijala za buduceg sampiona. Kada je bio u Moto3, mislila sam - to je to, sad ce da uzme titulu. Onaj pad sa spektakularnim preletanjem I.Vinjalesa preko njegove glave ga je potpuno destabilizovao i posle je sam sebe u finisu izbacio iz borbe za naslov sampiona.
                  Prosle godine mu je M.Vinjales usao u glavu i opet nista... Sad bi vec trebalo da pocne da se bori za vrh. OK, juce je bio maler, ali bas me zanima sta ce da uradi na narednim trkama. Vise sam ocekivala od njega.

                  Moj utisak dana na Moto 2 trci juce-Zarko!!! Zamalo da poljubi ogradu, milimetri su bili u pitanju.
                  Last edited by nb_korac; 30-03-15, 21:34.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Zaista velika steta za Zarca, a bogami i za ostalu ekipicu koja je izletela...
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by nb_korac View Post
                      Moj utisak dana na Moto 2 trci juce-Zarko!!! Zamalo da poljubi ogradu, milimetri su bili u pitanju.
                      Ju ju kako je ono blizu bilo. A kasnije, jadan, svi ga zaobilaze kao da je plava zastava
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X