Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AyrSen View Post
    Nije li i Doktor, prakticno u krugu za zagrevanje pao i slomio nogu?! (na Yamahi)
    Jutarnji trening i krug za zagrevanje nije isto. Mnogi su se lomili na treninzima, jedan od poslednjih ozbiljnijih primera su Lorenco i Pedrosa 2013, pa i Markez u Mudjelu iste godine ali niko u krugu za zagrevanje

    Comment


    • Originally posted by Mladenovic View Post
      Jutarnji trening i krug za zagrevanje nije isto. Mnogi su se lomili na treninzima, jedan od poslednjih ozbiljnijih primera su Lorenco i Pedrosa 2013, pa i Markez u Mudjelu iste godine ali niko u krugu za zagrevanje
      Nemoj cepidlaciti! Pao je u prvom krugu jutarnjeg treninga... dakle hladne gume kao i u krugu za zagrevanje.
      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

      Comment


      • Jako ali jako mi nije jasno kako smo zavrsili na Stoneru koji je penzioner vec duze vrijeme.
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AyrSen View Post
          Nemoj cepidlaciti! Pao je u prvom krugu jutarnjeg treninga... dakle hladne gume kao i u krugu za zagrevanje.
          Džabe sve to... Sav kredibilitet je izgubio kad je pričao kako trke trebaju da budu nešto kao time attack.

          Comment


          • Originally posted by AyrSen View Post
            Na onom ''crvenom magarcu'' Stoner je 2007. uzeo titulu, a u poslednjih 6 trka (2010.) imao jedno drugo i tri prva mesta! Sledece godine Rosi je vozio taj isti motor... Prema tome malo vise se edukuj, ako vec pises o necemu... i malo vise postovanja prema Stoneru.
            Ako mislis da Rossi nema potrebne vozacke sposobnosti odnosno da bolji skill ima jedan Stoner,onda nemamo o cemu da polemisemo. Isto tako,ako mislis da Valentino Rossi ne moze da unapredi masinu i prilagodi je sebi,a znamo svi vrlo dobro sta je napravio od inferiorne Jamahe,takodje nemamo o cemu da pricamo. I na kraju,ako stvarno mislis da su sampionska masina iz 2007 i one iz 11-12 iste,onda nemam reci zaista i ne znam ko bi trebao da se informise i edukuje....
            Sto se tice postovanja,moje je masivno i upuceno prema svakom vozacu pa i onom na zacelju moto3 karavana,Stoner je vrlo brz vozac (bio ) ali nikada nije znao da se nosi sa pritiskom na pravi nacin i cesto je ispoljavao neke svoje frustracije a kompletan sampion pored vozackih mora da ima i savrsene mentalne sposobnosti...
            Da be spominjem nacin na koji je zavrsio (nadam se) karijeru. Smatram da jedan pravi sampion u motogp mora biti pre svega zaljubljenik i entuzijasta a Stoner to definitivno nije pokazao niti svojim pristupom dok je bio u karavanu niti nacinom odlaska iz istog
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • I nekim glupim i bespotrebnim izjavama dok se bockao sa Rosijem,da je dobar vozac jeste ali nikad nije znao da zagrize i cuti uvek mu je ego bio veci i brzi od pameti,tu me dosta podseca na Lorenza i nekako obojica imaju isti problem (Rossi) dok je taj isti Rossi cak i kad nije islo cutao i smeskao se u kameru....ja prvi ovde ne mogu da smislim Rosija ali za neke stvari treba biti realan covek u najmanju ruku zasluzuje postovanje da nije bilo njega ne bi ni pratio Moto GP kao i vecina nas....od Stonerovog povratka nema nista (nazalost) to je sigurno....

              I dokle ce te vise ovde raspravljati o Stoneru hocete da vidi zena da postoji mogucnost da se vrati u Moto GP pa da ne vozi ni ovih osam sati u Japanu ....
              Last edited by dzoni gp; 31-03-15, 13:33.
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Zapretice mu razvodom 100%

                Comment


                • Lorenco je u Hondi sledece godine. Definitivno.
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • Licno mislim da Dukati, kada je Rosi presao kod njih, uopste nije bio toliko los motor. Na kraju krajeva to govore i Stonerovi rezultati, ne moze se pobedjivati sa nekonkurentnim motorom. Ako vi ne mislite tako, onda se moramo sloziti da je Stoner kao vozac potpuno van konkurencije!
                    https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                    http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                    Comment


                    • Ne vidim nista skandalozno ni u njihovom dijalogu koji se dogodio posle one trke u kojoj se Doktor zakucao u njega. Ali je interesantno, kada ste vec pomenuli njihovo "bockanje" da nikome od Doktorovih fanova nisu zasmetale njegove izjave koje su Stoneru smisljeno upucene da bi ga ponizile i omalovazile. Mislim na onu kako ce on i Burgess sve bolesti koje taj bajk ima da rese za cetrdesetak sek. (ne mogu sada tacno da se setim za koliko!). A posebno na onu u kojoj je izjavio da Stoner nije sposoban da izvuce sve iz tog Dukatija?! Ja nisam bio puno iznenadjen kada mu se kasnije sve to obilo o glavu... A imao je uslove o kojima je Stoner mogao samo da sanja!
                      Samo budala moze da omalovazi sve ono sto je Doktor postigao i sto ce, nadam se postici! Ali treba biti posten i prema drugim velikim vozacima...
                      https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                      http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                      Comment


                      • Originally posted by AyrSen View Post
                        Licno mislim da Dukati, kada je Rosi presao kod njih, uopste nije bio toliko los motor. Na kraju krajeva to govore i Stonerovi rezultati, ne moze se pobedjivati sa nekonkurentnim motorom. Ako vi ne mislite tako, onda se moramo sloziti da je Stoner kao vozac potpuno van konkurencije!
                        U celoj toj priči mnogo su relevantniji Hejdenovi rezultati. Pogledaj na brzinu, pa da prodiskutujemo i o tome ako ima zainteresovanih.

                        A te tri Stonerove pobede na kraju godine nisu preterano merodavne. Lorenzo je vozio trke samo da zapakuje titulu, Rossi se i dalje mučio sa povredom, a Pedrosa se polupao u Japanu ni kriv ni dužan. To magare je bilo nepredvidivo, Rossi nije želeo da ga gura u onu zonu gde može da popusti u sekundi, nije mu to trebalo. Nije ni Caseyju, ali tako je on hteo...

                        Što se tiče tih izjava kako će srediti bajk za minut, da - bilo ih je. I da - karma mu je vratila za to. I spustio je glavu i prionuo na posao. Sve to dok ga je cele godine Stoner olajavao gde god je stigao.

                        Za kraj od mene - sam Rossi je rekao da je Stoner najbrži vozač sa kojim je vozio. Verovatno je najbrži ikad. Ali samo brzina nije dovoljna, između njega i Lorenza - JLo je bolji trkač, bolji u borbama.

                        Comment


                        • Mozda ga ne bi sredio za minut ali bi ga na kraju sredio da je dobio odresene ruke i potrebnu podrsku

                          Skandalozna je izjava jer se to ne govori prosto coveku koji ima jednu od najblistavijih karijera ikada u MotoGP i koji ce 99.9% biti proglasen za GOAT, pre ili kasnije. Ako zelis respekt onda ga moras i zaraditi a cista brzina nije dovoljna, moras da se vladas dostojno na stazi i van nje, i ako zelis respekt moras i ti druge da respektujes, narocito jednu takvu legendu sporta u kom se takmicis... To nikad Kejsiju nije bila jaca strana

                          takvi ljudi kao VR se nabrajaju na prste jedne ruke - Jordan, Maradona, Sumaher, Federer itd. E zamisli sad da njima neki slabiji rival kaze, ma koliko bio besan ili u afektu, to sto je Stoner rekao
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Je l' se ovde raspravlja o Rosiju? To je isto kao kad bi vernici raspravljali o svojim prorocima koji su im veru podarili, bukvalno. Ja tog coveka kad vidim poludim, najgotivniji covek ikada vidjen. Od svih velikih sampiona, u svim sportovima, najveci car i najgotivniji lik, pozitivac.
                            I Markezu nece biti prijatno, ako Rosi nastavi da "oseca" motor, a mislim da mu ni sad nije bas prijatno, jer koliko god on postovao VR, konkurencija su, a nije vise klinac. I onda, ako tatica nastavi da pobedjuje, zapasce u bedak kao i svi pre njega. Kad vidi da se posle jedne ovakve pobede ne pominje nigde... Markez je vec sad veliki sampion, i talentovan je u kategoriji VR, ali biti ikona sporta, to je vec nemoguce pored Rosija, voleo bih da mu nabaci doktor kompleks. To je ono i kad pobedis, a Vale je na podijumu, nebitan si, apsolutno
                            Mislim da ce mnogo znaciti ova pobeda Rosiju, a i nastelovao je bajk kako trba tako da jeeeedva cekam

                            Comment


                            • Haha,koja rasprava.Moje misljenje,fan Lorenza od njegovih dana iz 250 cc,a ipak dovoljno dugo pratim sport da se sjecam Rossija sa pocetka Moto GP karijere,nikad nisam bio njegov fan,cak stavise navijao sam vazda kontra njega,ko u svemu u zivotu tako sam i u tom kontras.Elem,i pored toga mogu reci samo jednu stvar,svi vozaci na jednu stranu,Rossi na drugu.Tog covjeka ko ne voli,i kome ne nabaci osmijeh na lice,za mene i moje misljenje,pa nek se sto puta ljuti,ima neki problem u glavi.Covjek zbog kojeg je ovaj sport to sto jeste,sinonim za Moto utrke,motocikle,i sve vezano uz njih.Moja djevojka koja nema pojma o motosportu,zna ko je Rossi,ne zna ni ko je Biaggi,Hayden,Stoner,Lorenzo,Pedrosa ili Marquez,zna ko je ROSSI,a uho je boli za motoutrke,nikad u zivotu nije pogledala utrke,osim sto je mozda hodala oko mene kada sam gledao neku utrku itd.Moze Marquez osvojiti vise titula,vise rekorda oboriti,ali nikad nece biti ono sto je Rossi,ono se radja,ne pravi se,ne manifakturira se,ne gradi se,to se radja,i ne odnosi se to samo na Marqueza vec na sve druge koji su se u njegovoj karijereri pojavili i pojaviti ce se.

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                U celoj toj priči mnogo su relevantniji Hejdenovi rezultati. Pogledaj na brzinu, pa da prodiskutujemo i o tome ako ima zainteresovanih.

                                A te tri Stonerove pobede na kraju godine nisu preterano merodavne. Lorenzo je vozio trke samo da zapakuje titulu, Rossi se i dalje mučio sa povredom, a Pedrosa se polupao u Japanu ni kriv ni dužan. To magare je bilo nepredvidivo, Rossi nije želeo da ga gura u onu zonu gde može da popusti u sekundi, nije mu to trebalo. Nije ni Caseyju, ali tako je on hteo...

                                Što se tiče tih izjava kako će srediti bajk za minut, da - bilo ih je. I da - karma mu je vratila za to. I spustio je glavu i prionuo na posao. Sve to dok ga je cele godine Stoner olajavao gde god je stigao.

                                Za kraj od mene - sam Rossi je rekao da je Stoner najbrži vozač sa kojim je vozio. Verovatno je najbrži ikad. Ali samo brzina nije dovoljna, između njega i Lorenza - JLo je bolji trkač, bolji u borbama.
                                Hejden je pored Kenny Roberts Jr. najslabiji sampion u 21. v. do sada! Znamo na koji nacin je 2006. ukrao Rosiju titulu sa samo 2 ostvarene pobede u sezoni. On ne spada u istu klasu kao ova dvojica... ali ako bas zelis, u Dukatiju je sa Rosijem bio koliko-toliko rame uz rame, dok Stoneru nije bio ni do kolena, kao ni ostali koji su probali Dukati.
                                Mogao bih da se slozim da je Horhe veci fajter od Stonera.

                                Originally posted by Miletić View Post
                                Mozda ga ne bi sredio za minut ali bi ga na kraju sredio da je dobio odresene ruke i potrebnu podrsku

                                Skandalozna je izjava jer se to ne govori prosto coveku koji ima jednu od najblistavijih karijera ikada u MotoGP i koji ce 99.9% biti proglasen za GOAT, pre ili kasnije. Ako zelis respekt onda ga moras i zaraditi a cista brzina nije dovoljna, moras da se vladas dostojno na stazi i van nje, i ako zelis respekt moras i ti druge da respektujes, narocito jednu takvu legendu sporta u kom se takmicis... To nikad Kejsiju nije bila jaca strana

                                takvi ljudi kao VR se nabrajaju na prste jedne ruke - Jordan, Maradona, Sumaher, Federer itd. E zamisli sad da njima neki slabiji rival kaze, ma koliko bio besan ili u afektu, to sto je Stoner rekao
                                Imao je odresene ruke i podrsku sve do trenutka kada ljudi koji vode tu kompaniju nisu procenili da je Rosi poceo da se gubi, a rezultata nigde na vidiku! A isprobavali sve zivo i na kraju je Doktor zeleo od Dukatija da napravi Yamahu na kojoj ce pisati Dukati. To se nekome nije svidelo... Srecom doveli su coveka koji je znao sta treba uraditi i, sto je najvaznije, u isto vreme zadrzati sve one karakteristike i specificnosti (da ne ulazimo u tehn. detalje) po kojima je Dukati prepoznatljiv i jedinstven.
                                Kad vec pominjes sportske velicine, pronadji negde i pogledaj kako se Sumaher ponasao na pobedn. postolju u Imoli dok je ceo svet oplakivao Seninu smrt!
                                Last edited by AyrSen; 01-04-15, 08:52.
                                https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

                                http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

                                Comment

                                Working...
                                X