Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je! po komentarima vidim da nisam jedini Mislim da se moje urlanje VAI VAI VAI na pravcu u poslednjem krugu culo u prizemlju a zivim na osmom spratu Bravo dekane!!!
    Last edited by Mladenovic; 29-03-15, 21:26.

    Comment




    • [VINE]OLhgVaKOXKX[/VINE]
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ovaj čovek je neuništiv. Bravo Rossi legendo!!

        Comment


        • Au kakvo otvaranje sezone, za mene najbolje moguće bravo Doktore i bravo Italijanski manijaci
          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

          Comment


          • http://s21.postimg.org/ogj5enwzr/Rossi_pobednik.jpg
            Ja nikad nisam sumnjao u Doktora
            Attached Files
            Last edited by discharge; 29-03-15, 21:42.

            Comment


            • Ne znam da li je neko primetio, ali mislim da je mm u onom divljackom manevru pokidao neki kabl na bautistinoj apriliji zbog cega je on odustao. Mozda gresim ali ako jeste tako decko stvarno zasluzuje kaznu. Stvarno je vanserijski vozac ali stalno prelazi granicu bezbednog ponasanja na stazi.

              Comment


              • AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU kakva trka , nadam se da će cela sezona biti ovakva i da će DOCA uzeti titulu

                Comment


                • Moram i ja malo da iskritikujem Lorenca, iako mi je drago sto nije pobedio pored Doktora Covek jednostavno ne moze da kontrolise ove bridzston gume, ja mislim da on jedva ceka sledecu godinu i miselinke.

                  Hocu da vidim Vinalesa na Pedrosinoj hondi, i to sto pre

                  Nijedan spanac na podijumu u sve 3 kategorije, ko zna kad se to desilo poslednji put...

                  Comment


                  • nadamo se da ce pasti ta 10 titula a i ako ne....dobro je i ovako....samo nek se vozi ....i nek se smenjuju na podijumu.....dosadilo mi je da gledam i slusam samo o MM-u...covek jeste brz ali i ta honda je bila prosle godine dosta u prednosti u odnosu na druge...vise mi se svidja kad posle trke direkt ode u garazu i kad vidim rosija da svojim vozackim sposobnostima izvuce maximum iz motora koji se nije pokazao na treninzima i pobedi

                    ovo sa dukatijem je odlicna prica....nadam se da ce tako biti i tokom ostatka sezone i da ce pasti po neko prvo mesto..

                    Comment


                    • Ako se po jutru dan poznaje ,onda izgleda da ce 2015. sezona biti i teresantna.Ne secam se kad je zadnji put ovakva trka bila.Nadajmo se da nece razocarati.A sta reci o pobednicima ? 3 italijana ,svaka im cast.Svaka cast Gigiju na istrajnosti i genijalnom umu! Sto rece Vanja heroj dana ! Drago mi je sto je Doca uzeo 1. mesto i drago mi je i za ostale sto su se probudili , a ne ko prosle godine spavali svi dok je MM radio. Sutra u Vr46 storeu kontam ds ce biti 80% popusta

                      Comment


                      • Sjajni Doca, sjajan i Dukac. Napokon su se karte izmesale. O Hondi nemogu da sumiram jos utiske jer je Marc bio van staze i poslednji posle prve krivine.
                        Meni se cinilo da se prekocio. Kasnije je bilo pitanje smanjivanja stete. Yamaha i Ducati nisu drugorazredni timovi, pa se lako nadoknadi 10+sec kroz guzvu.
                        Pedrosa je bio na "svom nivou", sta god to znacilo.
                        Brano, da li ti se svidela faca tvog miljenika posle trke?
                        Meni jeste.
                        Razor sharp look..., I'll be back...
                        sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • Volim ja moje mace i kad gubi i kad pobedjuje, volim i kad pokaze sta ume, a danas je to itekako pokazao kao i u prethodne 2 godine...
                          Ruku na srce, ne zelim da umanjim pobedu nijednog od 3 fantasticna italijana, ali ko zna sta bi bilo da je tu bio i Marc... eto mozda bi makar jedan spanac bio u top 3. Ono sto jako volim kod Marca je to sto iz poraza ili bolje da kazem nizeg plasmana uvek izvuce neku pouku(makar je do sada tako bilo), verujem da ce se dobro spremiti za narednu trku. Imao je super vremena na treninzima i u kvalifikacijama tako da nema dileme da je spreman, sto se tice psihickog dela, da li je poljuljano samopouzdanje iskreno mislim da nije, uraditi nesto sto je on veceras uradio, pa verujem da to ne moze svako... Ne krivim druge, ne trazim opravdanja samo da se vrati u svojoj ritam, a znam da to moze : ))
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislim da su mi komsije u zgradi psovale ..... koliko sam se derao dok je Rosi prolazio kroz cilj.Nismo skoro imali ovakav vikend.Prvo me je odusevio propeti konjic a onda i matori...neko rece penzija,ma jok!Sutra na posao idem punog srca i pevajuci!

                            Comment


                            • Ohoho koliko navijaca Vinalesa Najbolji je i tek ce biti sampion, pratim ga od prve sezone, maestralan. Inace, mislim da na Hondu nece preci NIKADA, mislim da je ona rezervisana za malog Marqueza, i da ce biti Pol Espargaro i Vinales na Yamahama protiv brace na Hondama.
                              Doktor je pokazao zasto je doktor, imao sam osecaj, tesko njima sada. Inace, Dukati odradio sjajan posao. Nadam se, Srdjane, da ce ti se zelje ostvariti da gledas svog miljenika na crvenoj zveri od sledece sezone

                              Comment


                              • Što se te probuđene crvene zveri tiče, samo mi je u glavi klauzula u Lorenzovom ugovoru na kraju ove godine... Khm, khm, koga je beše GiGi zvao u Ducati prošle godine?

                                Comment

                                Working...
                                X