Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Konačno ćemo gledati zanimljivu sezonu i u kraljevskoj klasi.
    Ovo se čekalo.!

    Comment


    • #17
      Jel ove godine nema besplatnog live timinga, ili ja ne mogu naći?

      Comment


      • #18
        @Bastia33 posluzi se ovim http://www.sportingvideo.tv/20150326...0-1033904.html
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ja takodje mislim da ce ova sezona biti daleko uzbudljivija nego predhodnih godina (tacnije od 2010 he he he) najvise zbog Dukatija i Suzukija...po meni imaju potencijala da redovno budu na podijumima. Ali posto sam ja navijac Rossija ne zelim Markeza da vidim ni blizu 3. mestu....sa ostalima Vale moze da izadje na kraj, al taj mali papak pravi najvise buke (doduse sa razlogom....lik je odlican).

          Sta vi mislite? Postoji li neka realna osnova da Vale osvoji titulu? (samo da ne bude da je on Doktor i da on moze sve....to znam i ja, nego me interesuju cinjenice (ako su negativne, ne zelim da ih cujem ))

          Comment


          • #20
            Nije problem stream, spremio sam se u decembru 'ako zatreba' za ovaj dan, problem je live timing na službenoj stranici

            Comment


            • #21
              @Bastia33 za sada ga nema :/
              Uzmes papir i olovku i pises(kao ja)...
              sigpic

              Comment


              • #22
                Kakav li se Bernie zavukao u FIM i MotoGP

                Comment


                • #23
                  http://resources.motogp.com/files/re...df?v1_6499d037

                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by shoneVR46 View Post
                    Ja takodje mislim da ce ova sezona biti daleko uzbudljivija nego predhodnih godina (tacnije od 2010 he he he) najvise zbog Dukatija i Suzukija...po meni imaju potencijala da redovno budu na podijumima. Ali posto sam ja navijac Rossija ne zelim Markeza da vidim ni blizu 3. mestu....sa ostalima Vale moze da izadje na kraj, al taj mali papak pravi najvise buke (doduse sa razlogom....lik je odlican).

                    Sta vi mislite? Postoji li neka realna osnova da Vale osvoji titulu? (samo da ne bude da je on Doktor i da on moze sve....to znam i ja, nego me interesuju cinjenice (ako su negativne, ne zelim da ih cujem ))
                    Znaci, neces ih cuti

                    Titula ostaje tamo gde joj je i mesto
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Izvanredni argumenti...

                      Comment


                      • #26
                        Samo da ne padne kisa... Bilo kako bilo po meni je Maverick super odradio trening, a tek su na pocetku tako da...

                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Доца има фрку са гумама,одатле и лоши резултати. Каже да ово што су данас пробали требали да ураде задњи дан тестирања.Очекујем да ће то средити до суботе.Изненадио ме је Алекс Еспаргаро,веома добар.Хонда опет чиними се у предности,волео бих да ме немантује Јамаха.

                          Comment


                          • #28
                            Pozdrav svima!
                            Jos malo i tu smo,nisam siguran za koga da navijam ove sezone,verovatno ce to biti Espargaro ovaj stariji.

                            Comment


                            • #29
                              Suzuki gubi dosta na maksimalnoj brzini, 20 km/h su sporiji od dukatija i honde. Cini se da je honda ponovo u prednosti u odnosu na yamahu, videcemo veceras kakva je situacija i da li dukati moze da ponovi rezultate iz predsezone. Nadam se malo uzbudljivoj sezoni od prosle, ali mislim da Markeza niko nece da ugrozi ozbiljnije, iako bih ja voleo da vidim Rosija ili Horhea kao sampione

                              Comment


                              • #30
                                Moram da podrzim Maniac-ov stav. Koliko god bio zadrti navijac Rossija , nekako imam osecaj da ce mali mrav opet da uzme titulu . Ne zato sto bih ja to hteo nego mislim da su se ovi sad svi us***. Ja bih najvise voleo da bude sto vise duela Rossi vs Marquez i da Rossi izadje kao pobednik na kraju ali jedno je teorija a drugo je praksa.Ostaje nam da vidimo !

                                Comment

                                Working...
                                X