Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suzuki ima najlepšu kombinaciju boja, barem su nam sa tim ulepšali šampionat, verujem da će i rezultati biti bolji kada pronađu još brzine za taj motor. Kejsi Stoner je moj omiljeni vozač, jednostavno kada sam počeo da pratim moto gp (negde 2008e, 2009e) on mi je zapao za oko svidelo mi se kako vozi i to je to. Za mene će on uvek biti no1. Psihički je bio slab vozač, i ne bih voleo da se vrati, čak sam i 99% siguran da to neće ni uraditi, ne nakon onakvog odlaska iz šampionata. No nije tema o njemu. Espargaro A. sjajan, dovešće on daleko taj Suzuki ako mogu mehaničari da ga isprate. Smatram da su trebali da uzmu jednog iskusnijeg vozača, ali svaka čast za hrabrost i angažovanje novajlije. Voleo bih da jedan Espargaro zajaše fabričku jamahu, što i nije toliko nemoguće ako doktore ne produži ugovor.
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • najlepsu kombinaciju boja imaju leopardici,oni su mi senzacijagledam u gomilu na ekranu,a samo mi oni vuku oci,pun pogodak

      manje-vise mogu da procenim (sad,onoliko koliko ja mogu da procenim) ko je kakav vozac,koliko moze....samo aleisa espargara ne mogu,on mi je misterijazato bih njega volela da vidim u jamahi ili hondi i to sto pre.ne volim espargarovce,ali me mnogo zanima cime stariji raspolaze
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Da, Leopardi su tim za koji navijam u 3ci i to za Kenta i Vaskeza, što sam rekao i pre nego što sam znao da će biti u istom timu i to u timu koji nosi ime kao jedan moj nadimak Prelep mi je bio momenat kada su na treningi (ili kvalifikacijama) izašla sva trojica zajedno
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by realnost View Post
          Da, Leopardi su tim za koji navijam u 3ci i to za Kenta i Vaskeza, što sam rekao i pre nego što sam znao da će biti u istom timu i to u timu koji nosi ime kao jedan moj nadimak Prelep mi je bio momenat kada su na treningi (ili kvalifikacijama) izašla sva trojica zajedno
          da haha o tome sam bas pisala u moto3 temi,konvoj leoparda pa konvoj ajovaca,ma super je izgledalo
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • Sto se tice boja-da definitivno leopard racing ima najzanimljiviju : ))


            Kallio me jako zbunjuje s plavom, prosto ne mogu da se naviknem.
            Sto se tice GP kategorije, bele mi nisu toliko ubedljive kao npr. Suzukijeva plava ili Hondine standardne boje...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Brana View Post
              ili Hondine standardne boje...
              Zasto me ovo ne cudi?
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • @quard1aN kad ti nesto lepo stoji nema potrebe za nekim drasticnim promenama, a i identifikujem se s "One heart" ekipom...
                U potpisu: Jako subjektivna : ))
                sigpic

                Comment


                • Katar - krah Spanije :

                  • • This was the first grand prix event since the Chinese Grand Prix in 2005 that no Spanish riders were on the podium across the three GP classes.

                    • The last time that none of the three championship tables were headed by a Spanish rider was following the Spanish GP at Jerez in 2009, then the tables were topped by: Valentino Rossi, Hiroshi Aoyama and Andrea Iannone.

                    • For the first time since the Grand Prix of Valencia in 2011, none of the riders on pole position were from Spain.

                    • The first all Italian MotoGP podium since the Japanese GP in 2006 at Motegi.

                    • For the first time since 2003 there was no Spanish rider on the podium at the opening MotoGP race of the year.

                    • After his win in Qatar Valentino Rossi heads the championship table for the first time since he won the opening race of 2010 in Qatar.

                    • Valentino Rossi is the oldest rider to head the premier-class world championship table since Jack Findlay had joint-leadership of the 500cc world championship in 1977 with Barry Sheene, after Findlay had won the second race of the year in Austria - a race boycotted by many of the top riders.

                    • Rossi is the oldest rider to win the opening premier-class grand prix of the year since Harold Daniell won the very first 500cc race counting toward the world championship title back in 1949 at the Isle of Man TT races.

                    • Ducati had two riders on a MotoGP podium for the first time since the Aragon GP in 2010, when Casey Stoner won the race and Nicky Hayden finished third.

                    • A non-Spanish rider heads the MotoGP championship table for the first time since Casey Stoner topped the table following his win in Portugal in 2012.

                    • The last time that the reigning MotoGP champion did not finish on the podium at the opening race of the year was 2007, when the 2006 champion Nicky Hayden finished 8th in Qatar.
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • Zna li neko gde mogu da odgledam trku online, kvalitetan snimak po mogucnosti?

                    Comment


                    • Mozes da skines preko torent sajta, ja sam je skinuo skorije, da se malo potsetim, a ovako online ne znam.


                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                      Last edited by BogdanB; 03-09-15, 10:30.

                      Comment


                      • Neki link, nesto?

                        Comment

                        Working...
                        X