Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Budućnost Podgorica 1949

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Slazem se da smo tu negdje oko prosjeka. Nadam se da ce nadograditi svi pojedinacno svoju odbranu. Ne znam kakav je u tom segmentu Dzikic (Dzika na podgoricki). Nadam se da je predan i vrijedan.
    Nerviraju me malo ove igre malih zemalja, sad ova b reprezentacija...nisam siguran koliko se tu kvalitetno trenira.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Slazem se da smo tu negdje oko prosjeka. Nadam se da ce nadograditi svi pojedinacno svoju odbranu. Ne znam kakav je u tom segmentu Dzikic (Dzika na podgoricki). Nadam se da je predan i vrijedan.
      Nerviraju me malo ove igre malih zemalja, sad ova b reprezentacija...nisam siguran koliko se tu kvalitetno trenira.
      I mene, Ilic se recimo tu povrijedio i samo pogorsao povredu kasnije na draft kampu u Trevizu, nije mogao da tamo igra i da se pokaze a ne moze ni da punim intenzitetom jos trenira sa reprezentacijom pa se vratio u PG.Ovi ostali mladi, poslali ih u Kinu nedje da igraju neke bezvezne utakmice umjesto da im kazu kad se vrate da se zakljucaju u salu i da treniraju i rade, samo fali da se i tu neko povrijedi.Sto bi rekli stari crnogorci Why fix what is not broken

      Comment


      • #33
        Gde je JR Raynolds? On je jos uvek u rosteru, pretpostavljam da je otisao ili povredjen?
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • #34
          Istekao mu je ugovor, ne znam dje ce sad.Steta zbog one povrede u Poljskoj, bas mi ga zao.Pokusao da se vrati al nije to bilo to.

          Comment


          • #35
            Pazi kad ono budu najbolji ovi sto su bez reprez. obaveza. Zato su i odlozili pocetak za 20. Bice Sejo najbolji

            Comment


            • #36
              Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Pazi kad ono budu najbolji ovi sto su bez reprez. obaveza. Zato su i odlozili pocetak za 20. Bice Sejo najbolji
              On nazalost ima onaj isti problem s koljenima kao sto i Shawn James ima, ne ocekuj od njega velike minute i ulogu.Bez ako se ne bude cuvao jos nekoliko godina ne mislim da ce jos dugo moci da igra.

              Comment


              • #37
                Filip Barović bivši krilni centar Bona novo pojačanje Budućnosti, vrlo dobar domaći igrač svakako bolje rešenje od Subotića. Koliko vidim Budućnost če imati 11 doaćih igrača u rosteru.

                Comment


                • #38
                  http://www.kosarka.me/lige/aba-liga-...vamo-borbenost

                  Pocinje ABA.

                  Comment


                  • #39
                    Svakako mozemo biti zadovoljni. Bodovi protiv zvijezde u gostima zlata vrijedni. Idemo dalje, odmah za dva dana mec u Jerusalimu.

                    Comment

                    Working...
                    X