Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto poen duze traje Coricev FH je sve manje napadacki potentan, posle 10 razmena vec krene da udara na servis polje.
    Bh je druga prica.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • 'Ajde Borna više,jbt.
      EDIT:A vetar ....
      Delpo obilazi oko lopte kao kiša oko Kragujevca da bi udario FH.
      Last edited by Marija81; 26-03-15, 19:48.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • skoro u istom trenutku i Borna i Sasa prosli dalje
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dva i po sata cistog mucenja, ne znam sta bih drugo rekao. Pobeda je najvaznija, ali pitanje je hoce li se oporaviti do sledeceg meca, i pre svega u kakvom je stanju abdomen



          A Sasa mi je ulepsao dan
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Nema ovo pojma, covek je jednostavno baksuz
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Ja ne mogu da verujem sta se desava sa ovim momkom

              Comment


              • Meni se cini da Delpo zuri sa povratkom, defintivno ne izgleda spreman.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Užas...Ne mogu da verujem.Viško ubuduće da ne prenosi njegove mečeve,uvek ga izbaksuzira.
                  Šalim se,naravno,to je slučajnost,ali sam je sebe zeznuo.Dve duple kada servira za set.
                  Last edited by Marija81; 26-03-15, 20:43.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Ajde samo jedan post o sugavom kljadjenju.. ne znam kako vi cuvate zivce, ali ja sam sad probao i ko zna kad cu skoro. Umesto lagane pobede Draganje i Kontinena protiv tima koji je tu samo da bi malo osetio lopticu, ja sam morao da gledam kako Conga i Monfis brane 6 od 6 na brejk lopte, i kako se Gael kod jedne spasene raduje kao manijak razlika u broju osvojenih poena popela se skoro do 20 za favorite, pre nego sto su se konacno dozvali pameti i pobedili
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Bojana Jovanovski ispala,JJ sutra na terenu.A klađenje?Ne znam "nesam školovala".
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Jaziri omlati Darsisa

                        Berankis je dobar za sada, bas mi bi mu legla ova pobeda
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Bi,mada se pita i Dolgopolov nešto
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Koji sam ga djavo i pominjao, on i Bemelmans imaju mentalni sklop otprilike kao i sin Lejtona Hjuita. Bar se Darsis vratio
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Kako se Berankis raspada,pa kada Dolgopolov ne stigne da pogrijesi od njega nema dalje.

                              Comment


                              • http://www.atpworldtour.com/Media/Video-Landing.aspx

                                Sasina i Bornina izjava, nadam se da ce ih davati i u subotu jer protivnici nisu bauci, posebno Sasin
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X