Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra Delpo treci mec na centralnom terenu
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Damir Ćumur se sprema za Wimbledona

      Comment


      • Bolje bi bilo, da je dobio Stahovsky ali Almagro s(p)retno dobio izjednačen meč. Almagrova igra nikako ne odgovara Rafa. Svakako Rafa če opet, da se namuči protiv njega.

        Comment


        • WTA mec izmedju Thiema i Schwartzmana, 6 brejkova do sada
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ova podloga je gora od sljake
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Meni se cini da je podloga malo, ali jako malo, brza nego u IW-u ili?

              Edit: Mozda me vara nizi odskok...
              OVAKO

              Comment


              • Stefane varas se, ovo je presporo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Sto kaže NI,podloge sa višim odskokom su efektivno sporije,pa IW i meni deluje da je sporiji na prvo oko ali kad pogledas malo bolje shvatis da je ovo "ljubicasta sljaka"

                  Comment


                  • Najzad se sabrao u TB
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • I pored svega Thiem jos nije sazreo za sve podloge osim sljake. Mora mnogo vise da radi na kretanje, nije ovo dovoljno jos...
                      OVAKO

                      Comment


                      • Rodja bi ovde ispao komotno u R4/QF njemu u opste ne odgovara ova podloga,iskusno je izbegao.Po meni Novak i Marej prvi favoriti za titulu.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Od koga bi ispao?
                          OVAKO

                          Comment


                          • Thiem bi ga dobio

                            Comment


                            • Kako lud mec sinoc Bemelmans-Monako,Piko vodio 7-5 5-1 i 30-0 i opet uspjeo da izgubi drugi set u taj brejku.Izgubio bi i mec da je imao drugog protivnika ali Bemelmans je bas mentalno slab teniser,jedan od najslabjih u top 150.

                              Comment


                              • Samo kad se setim kako je zijanio protiv Laksonena u Dejvis Kupu nakon 2-0 u setove.
                                Juce lagano mogao da dobije Monaka nakon velikog povratka u drugom setu, ali panj nije iskoristio 0-40 u drugom servis gemu Monaka i tu je sve krenulo niz brdo. Cak je i vratio brejk nakon toga, ali opet izgubio servis i tako izgubio i mec.

                                Danas na centralnom terenu prvu na teren ko drugi ako ne Radvanska. Ja sam 1000000% ubedjen da ona podmituje organizatore svakog turnira da igra prva na centralnom terenu.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X