Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA TOURNAMENT 2015 - MARCH MADNESS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne ucitava mi slike koje si postavio, ali nema veze, bitno da radi

    Je l' gledate ljudi ? Kaminsky odlicno poceo, vec je izbacio Ashleya napolje sa 2 faula, isto kao sto je radio sa visokim igracima Severne Karoline. Morace Stanley Johnson da se aktivira ofanzivno da bi Wildcatsi prosli dalje. Solidno je poceo.
    sigpic

    Comment


    • #32
      2/7 iz igre, i nije baš nešto.

      Comment


      • #33
        Izmisli Kaminsky poene kad god zatreba. Ne ocekujem ni ovde neku prelepu kosarku, ali se bar nadam da ovo moze u neizvesnu zavrsnicu.. da Edin ne mora da se nervira sto 30 min. traje zadnjih 3 minuta vec resenog meca.

        EDIT: Mada su stvarno Wildcatsi pritegli u odbrani samo tako.. i zadnjih par poena Wisconsina su dosla preko odlicne odbrane. Mozda bi mogli da ubrzaju malo tempo, probaju nesto u tranziciji..
        Last edited by p4p1; 28-03-15, 22:39.

        Comment


        • #34
          Originally posted by Bastia33 View Post
          2/7 iz igre, i nije baš nešto.
          Bilo je odlicno kada sam napisao, posle se ispromasivao

          Meni je za sada najzanimljiviji matchup Dekkera i Johnsona. Volim da gledam ove lockdown defanzivce, sta cu
          sigpic

          Comment


          • #35
            Zamislite da Spursi draftuju Kaminskog
            sigpic

            Comment


            • #36
              A tesko da ce Pop jos dugo biti trener, ali hipoteticki bi opasno bilo, mada sada i Warriorsi tu deluju jako zanimljivo.

              Ne mogu ljudi da promase za tri jbt.

              Comment


              • #37
                Ma ostace ista filozofija i nakon sto Pop ode. A vidis, dobro si se setio Warriorsa, ali smo zato obojica zaboravili na San Antonio istocne konferencije iliti Atlanta Hawkse.

                EDIT: Ovo je vec previse.
                Last edited by Rondo9; 29-03-15, 00:04.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Vrlo verovatno, ali pitanje je u kojoj ce meri funkcionisati. Da, da.. i to jedinog "legitimnog" naslednika zaboravismo.

                  Ja ne znam ko bi pobedio Wisconsin veceras.. ali ajde da ne trcim pred rudu.



                  Hahahaha, ma daaaaj!
                  Last edited by p4p1; 29-03-15, 00:25.

                  Comment


                  • #39
                    Ahahahahahahah sta je ovo hahahah
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Svu belu tehniku, ali svu.. 12/18. Nerealno.

                      Dekker izdivljao nacisto

                      Comment


                      • #41
                        Fantasticna partija Notre Dame-a sinoc, malo je falilo da prodju dalje. Auguste, Connaughton, Grant... svi su odigrali odlicno. Jerian mi je bas drag igrac, covek je tata pick & rolla i iako ce pocetkom sledece sezone imati 23 godine mislim da tim koji ga draftuje nece zazaliti ako to ucini sa neke 15-te pozicije. Sa druge strane KAT je odigrao verovatno mec karijere, nisu ga udvajali i on je to odlicno koristio.

                        Ako nista drugo, Irci su pokazali da se ovaj Kentucky moze dobiti, a tim protiv koga igraju sledecu utakmicu ima verovatno najbolju sansu za to.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Jel zna neko zašto šampion UCONN nije bio na turniru?

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by goku View Post
                            Jel zna neko zašto šampion UCONN nije bio na turniru?
                            Nisu bili dovoljno dobri, jednostavno. Osvajanje turnira ne znaci automatsku kvalifikaciju sledece godine, ako si na to mislio.

                            Harrell nije normalan kako igra.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Rondo9 View Post
                              Nisu bili dovoljno dobri, jednostavno. Osvajanje turnira ne znaci automatsku kvalifikaciju sledece godine, ako si na to mislio.

                              Harrell nije normalan kako igra.
                              Znam da nema automatske kvalifikacije, samo nisam pratio regularni deo. Proveravao sam kostur nekoliko puta i nisam verovao da nema UCONN-a. Kako može šampion da ne bude dovoljno dobar bar da uđe u 64 ekipe samo godinu dana kasnije? To nije normalno.

                              Comment


                              • #45
                                Strašna rampa Blacksheara

                                Produžetci! Kakva drama
                                Last edited by Bastia33; 29-03-15, 21:36.

                                Comment

                                Working...
                                X