Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCAA TOURNAMENT 2015 - MARCH MADNESS

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ima Nemanja Đurišić, crnogorac, igra za Geogriu, baš sam ga gledao večeras.

    Comment


    • #17
      Ne sledim mnogo NCAA, pa ne znam dali igra na ovom turniru ekipa Marshal... Tamo igra srbin, Aleksa Nikolic mislim da je bio...

      Comment


      • #18
        Mislim da ne igra Marshall na turniru, ima jos neki Hrvat, ne znam za koga igra.
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • #19
          Originally posted by Bastia33 View Post
          Ima Nemanja Đurišić, crnogorac, igra za Geogriu, baš sam ga gledao večeras.
          Ucio u moju srednju skolu... zivotinja.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Dobro se drzao Cincinnati sve dok ovi nisu zakljucali reket i izblokirali sve moguce.

            Idemo sada na Arizona - Ohio State, da gledamo kako se Russell snalazi protiv Stanley Johnsona i kompanije. Svi vi koji navijate za Knickse i Lakerse bi trebali da gledate ovu tekmu
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by Rondo9 View Post
              Dobro se drzao Cincinnati sve dok ovi nisu zakljucali reket i izblokirali sve moguce.

              Idemo sada na Arizona - Ohio State, da gledamo kako se Russell snalazi protiv Stanley Johnsona i kompanije. Svi vi koji navijate za Knickse i Lakerse bi trebali da gledate ovu tekmu
              Ja ne zelim dalje od Okafora da gledam. Ali svakako moram da ispostujem i odgledam favorita za osvajanje po Sir Charlesu. Ne deluju dobro u prvom.

              Comment


              • #22
                Originally posted by p4p1 View Post
                Ja ne zelim dalje od Okafora da gledam. Ali svakako moram da ispostujem i odgledam favorita za osvajanje po Sir Charlesu. Ne deluju dobro u prvom.
                Okafor je u odbrani veca rupa od Boozera, samo da te upozorim
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Samo Anthony-Towns, mada može I Stanley Johnson.😀
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • #24
                    Na mock draft-u prvi put Towns 1. a Okafor 3.
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #25
                      Ima li neko link od utakmice Wichita St. - Kansas, nebitno da li online ili torrent?

                      Comment


                      • #26
                        Juce odgledao samo nekih 25 minuta Kansasa i Wichite State i uopste sam ceo ovaj prvi deo slabo ispratio. Znao sam da ce Spartanci proci, usli su u formu u pravom trenutku, a Virginia se muci u pozicionom napadu, pogotovo sa jos uvek rovitim Andersonom.

                        Od ovih meceva u Sweet 16-u kao najzanimljivi se izdvaja duel Wisconsina i Severne Karoline. Navijacu za UNC, ali je Wisconsin predisciplinovan i preefikasan i jako ih je tesko dobiti.

                        @Bastia a i vi ostali,

                        Instalirate Mediahint ekstenziju za chrome i idete na ovaj link, tu mozete uzivo da gledate sve utakmice koje prenosi CBS (bar je tako bilo prosle godine, ne znam za ovu posto nisam jos uvek proveravao, tek sam juce skontao sta i kako), a i ti mozes pogledati reprizu Kansasa i Wichite.
                        Last edited by Rondo9; 23-03-15, 18:34.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Људи, нико није знао да је овај момак пореклом наш човек и да има шансе да заигра за Србију?



                          Кажу сад да га и Сале жели. Зверина је лик, има одличну игру под кошем а шутира као луд. Вечерас у 00.45 игра против Северне Каролине, испратићу га сигурно.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                            Кажу сад да га и Сале жели.
                            Sale Đorđević: Neće biti stranaca u Srbiji!

                            Comment


                            • #29
                              Није исто, овај има наше порекло. Друго је да увеземо неког црнца.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Kaminsky ne da je zverina, nego otac koledz kosarke, sa Okaforom prvi kandidat za osvajanje Wooden nagrade za najboljeg igraca sezone. Uzece ga neko u lutriji sigurno, svaki tim u NBA-u sada mora da ima stretch cetvorku.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X