Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2015. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mirza i Hingis bi lako mogle uspostaviti dominaciju u zenskom dublu
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Pospisil i Sock pobednici u dublu

      Comment


      • No1e je imao nekoliko vrlo lepih lobova protiv (lošeg) Marija. Da li to znači da je ovaj udarac pripremao za Federera? Ako jeste biće mu to moćno oružje protiv njegove jurnjave na mrežu.

        Comment


        • Originally posted by Zile90 View Post
          Federer veliki favorit sutra,ja ga nisam video da igra ovako od 2012,a usudicu se da kazem da igra kao 2006 i 2007.
          Aha, malo sutra, mozda u utorak ujutro. Gde ce Novak izgubiti od Rogera na sporom hardu, nema teoretske sanse za to. Novak je apsolutni dominator na spore betone u proteklih dve godine tako da Roger nema sta da trazi sutra.


          Aloooooooooo sta vam je, sta ste se usrali, nije ovo ekstra brz podloga u dubaiju, ovo je IW, Novak je apsolutni vladar tu.

          Sutra lagano odradjuje Fedja u dobija nov Masters naslov. Ajmoool Novaaak

          Sent from my Grand X In using Tapatalk
          OVAKO

          Comment


          • једина нада ми је што ја као спора подлога, али и то може да буде боље за Федерера, јер он да мртву лопту из које се не може дати темпо, па ту узвратну распали и излази на мрежу где, кад га Ноле види паралише се начисто.. имам утисак да играју сваки дан, да би га Федерер стално тукао као мало дете... Ноле једноставно нема проту игру.. зато овај делује јачи и ментално и технички и како хочеш!!!
            sigpic

            Comment


            • Ziko, drag si mi lik umes neretko slatko da me nasmejes, ali si poslednjih nekoliko postova kenjao kao foka. Totalni nonsense. Jedino ako pises ovako protiv uroka?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Veruj mi, nisu uroci

                Borna je upao u glavni zreb Majamija, odlicno
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Od tri zadnja susreta, Federer je dobio dva u izvanrednim mecevima, a u jednom je izbjegao Novaka. Predao je. Ipak je to 2:1 za Federera. Treba uzeti u obzir da Federer igra izvanredno. S Edbergom je napravio novi paket za koji je i efikasan i prekrasan za gledat. (Doduse, nije testiran protiv Rafe. ) To su razlozi zasto Novak ne moze biti veliki favorit.

                  No, i Novak igra izvanredno. Gledao sam samo dva meca (Mari i Izner). Dva razlicita protivnika po stilu, u dva razlicita termina, i protiv obojice je Novak imao perfektnu taktiku i besprekornu egezekucjiu. Djelovao je zastrasujuce efikasno. Izner je igrao najbolje sto sam ga je ikada vidio da igra protiv Novaka, nije pomoglo. Mari je citav mec izgledo utuceno od nemoci.

                  Istina je da Novak nema perfektnu taktiku za Federera, samim tim ne moze pokazati sigurnost koju je imao protiv Marija i Iznera. Svejedno, zna i moze dovoljno da izadje kao pobjednik. Kad se tome doda da je ovo spori hard, mi Novakovi navijaci bi morali biti optimisti. Medjutim, osim Federerove forme postoji jos jedan razlog za strah. Novak ima pomalo kompleks Rodzera. U Dubaiu je iznenada kolapsirao pri kraju drugog seta. Kad je bio jasno bolji.

                  Za Novaka bi poraz bio tezak udarac.

                  Spoiler
                  I Sandu bi dobio opkladu sa mnom.

                  Comment


                  • Dobija Novak veceras ne moze Fedex da ga dobije 3 puta za redom.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Zile kad odvali defetisticki post ostaje ti samo da se cudom cudis. Ispade Novak nezreli klinac koji je samo pukim slucajem dobio Rodzera mizernih 17 puta. Predji Zile na normalne cigare, ova krdza ti nista ne valja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Od tri zadnja susreta, Federer je dobio dva u izvanrednim mecevima, a u jednom je izbjegao Novaka. Predao je. Ipak je to 2:1 za Federera. Treba uzeti u obzir da Federer igra izvanredno. S Edbergom je napravio novi paket za koji je i efikasan i prekrasan za gledat. (Doduse, nije testiran protiv Rafe. ) To su razlozi zasto Novak ne moze biti veliki favorit.

                        No, i Novak igra izvanredno. Gledao sam samo dva meca (Mari i Izner). Dva razlicita protivnika po stilu, u dva razlicita termina, i protiv obojice je Novak imao perfektnu taktiku i besprekornu egezekucjiu. Djelovao je zastrasujuce efikasno. Izner je igrao najbolje sto sam ga je ikada vidio da igra protiv Novaka, nije pomoglo. Mari je citav mec izgledo utuceno od nemoci.

                        Istina je da Novak nema perfektnu taktiku za Federera, samim tim ne moze pokazati sigurnost koju je imao protiv Marija i Iznera. Svejedno, zna i moze dovoljno da izadje kao pobjednik. Kad se tome doda da je ovo spori hard, mi Novakovi navijaci bi morali biti optimisti. Medjutim, osim Federerove forme postoji jos jedan razlog za strah. Novak ima pomalo kompleks Rodzera. U Dubaiu je iznenada kolapsirao pri kraju drugog seta. Kad je bio jasno bolji.

                        Za Novaka bi poraz bio tezak udarac.

                        Spoiler
                        I Sandu bi dobio opkladu sa mnom.
                        +2 (ja i moj kucni ljubimac)
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Nekako bih i mogao da uklopim svoje brojeve za prvi set u ove zvanicne (problem su par Federerovih tesnih gresaka, izmedju iznujdene i neiznudjene) ali samo kada se ubace asevi, cime servis vineri odlaze niz vetar. A oni su napravili mnogo vecu razliku od ovih skromnih 10 zajednickih aseva, tj. imali su 26 vinera pocetnim udarcem u prvom delu igre. Ako vec pokusavaju da ubace nove elemente u statistiku, mislim da je krajnje vreme da se tu nadje mesto i za servis vinere

                          Raonic je bio taj koji je odlucivao o vise poena, ali je napravio prevelik broj neiznudjenih gresaka, posebno u onim kljucnim poenima kada je mogao do prilika za brejk
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Previse je ovo sporo za Rodzera. Novak u 2 seta, rutinski.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Zile90 View Post
                              Federer veliki favorit sutra,ja ga nisam video da igra ovako od 2012,a usudicu se da kazem da igra kao 2006 i 2007.
                              Kakav si ti Zile kralj bajo moj.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Raonic je bio taj koji je odlucivao o vise poena, ali je napravio prevelik broj neiznudjenih gresaka, posebno u onim kljucnim poenima kada je mogao do prilika za brejk
                                Raonic je imao odlicnu taktiku. Na zalost, egzekucija te taktike je bila dosta losa. Da je Milos igrao kao protiv Nadala, imali bi izjednacen mec sa Raonicem kao mogucim pobjednikom. Pokazalo se da je Milosu previse da odigra dva top meca u dva dana. Isto tako da se potvrdilo da mu spore podloge vise odgovaraju.

                                Comment

                                Working...
                                X