Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2015. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je juce Roger odigrao
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Maestralno.

      Comment


      • Covek zaista svakim mecom postavlja neke nove i nedostizne granice. Meni kao navijacu nekog drugog naravno to ne odgovara ali mora se priznati istina
        Dugo sam favorizovao Nadala kao tog naj naj ali ipak ne... kad se sve sabere i kad dodjes Bogu na istinu, ipak je odgovor - Rodzer.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ma Roger je iznad svog vremena. Jednostavno nema uporedjivanja ono sto on radi sada i sta je radio ... Svaka mu cast stvarno. Nista drugo ne mogu da kazem.. Naravno da se nadam mecu Novak-Roger cak i ako to moze biti pogubno za Novaka opet zelim da ih gledam stalno . I da se nadam da ce Novak moci da ga pobedi... Sve u svemu uzivali bi smo u takvom finalu sigurno. Pa ajde da se danas i dodje do tog finala a za finale cemo videti .
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • ел то они играју вечерас у 19 часова?
            sigpic

            Comment


            • Dva tabora (Rafa & Novak) takodje i JA su/smo potezali argument kako je Roger da ne kazem sta, kako je u vreme dok ove dvojice nije bilo... + danasnji top10...
              Evo Roger sve te argumente protiv sebe i svojih navijaca, pobija glatko... moze se reci vec tri debele godine.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ko je bio komentator meca Novak - Izner na RTS-u?

                Comment


                • Ово у два добијена још може да добија глатко...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ko je bio komentator meca Novak - Izner na RTS-u?
                    Mislim Vlada Mialjevic...

                    Comment


                    • Vidim pricate o Rodzru (pisete) ... pa zelim samo par recenica.
                      Sto se tice cistog teniskog znanja i lakoce igre, elegancije, teniske inteligencije, udaraca ... tu je on neprejebljiv ... verovatno najbolji ikada. I tu ne moze niko da mu prismrdi, zato gaj a zovem OTAC
                      ALI i Djokovic a pogotovo Nadal su veci sampioni od njega, tj umeju da izvuku iz sebe max kada je najpotrebnije mnogo cesce nego sto to moze Rodzer.
                      Sto se tice fizickih predispozicija tu je vrlo dobar, ima idealan odnos tezine-visine pa je samin tim u stanju da generise odlicnu jacinu kada treba uz solidno kretanje (koje je iz godine u doginu za nijansu slabije ali to je i normalno). Nema kod njega mnogo na snagu, samo mozak !
                      TRPAJ DOK MOZES !!!
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Vidim pricate o Rodzru (pisete) ... pa zelim samo par recenica.
                        Sto se tice cistog teniskog znanja i lakoce igre, elegancije, teniske inteligencije, udaraca ... tu je on neprejebljiv ... verovatno najbolji ikada. I tu ne moze niko da mu prismrdi, zato gaj a zovem OTAC
                        ALI i Djokovic a pogotovo Nadal su veci sampioni od njega, tj umeju da izvuku iz sebe max kada je najpotrebnije mnogo cesce nego sto to moze Rodzer.
                        Sto se tice fizickih predispozicija tu je vrlo dobar, ima idealan odnos tezine-visine pa je samin tim u stanju da generise odlicnu jacinu kada treba uz solidno kretanje (koje je iz godine u doginu za nijansu slabije ali to je i normalno). Nema kod njega mnogo na snagu, samo mozak !
                        TRPAJ DOK MOZES !!!
                        Objasni mi to, ne razumem najbolje.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Napisao sam u nastavku te recenice ....
                          Pod tim terminom sampion ne mislim na broj osvojenih titula vec na pruzanje najbolje igre u najbitnijem periodu meca. I takodje mislim na psihu tj pobednicki mentalitet koji je kod ovog dvojca nesto izrazajniji nego kod Rodzera. Ali uz sve duzno postovanje i prema Djokovicu i Nadalu oni su opet sto se tice cistog teniskog talenta iza Federera.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Mislim da Nadal i Djokovic imaju izrazenije te padove u igri tokom meca od Federera, pa kad to prevazidju, deluje sampionski (sto i jeste). Fed uglavnom ili brzo dobije ili mu jednostavno ne ide.
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Napisao sam u nastavku te recenice ....
                              Pod tim terminom sampion ne mislim na broj osvojenih titula vec na pruzanje najbolje igre u najbitnijem periodu meca. I takodje mislim na psihu tj pobednicki mentalitet koji je kod ovog dvojca nesto izrazajniji nego kod Rodzera. Ali uz sve duzno postovanje i prema Djokovicu i Nadalu oni su opet sto se tice cistog teniskog talenta iza Federera.
                              A osvojen broj titula ne znaci da je igrao najbolje u najbitnijem delu meca?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Onu Draganu treba od blata praviti u odnosu na ovu
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X