Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2015. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    gresis, rafa i da nekako stigne do sf satrace ga feki

    Comment


    • #47
      Originally posted by littlemrmot:P View Post
      gresis, rafa i da nekako stigne do sf satrace ga feki
      Pa Rafa bi sigurno pre izabrao Rogera nego Novaka u sf,mada mnogo manje sanse ima da dodje do sf nego da dobije Rogera u polufinalu
      Last edited by Srkisa; 11-03-15, 11:47.

      Comment


      • #48
        Na prvoj "Hiljadarki" u 2015. realno niko nema lagan put, sve je puno mina. Tek od sljake ce se poceti kristalisati
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • #49
          http://bit.ly/ATPDrawIWells
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • #50
            Nema tu lak i težak žreb,ako hoćeš titulu.Mada kada god smo konstatovali da neko ima lak žreb ispalo je da je uprskao na kraju.A u Novakovom delu žreba sve serveri i igrači iz bivše YU-od Viće,pa Duci,Dodig,Čilić,Tomik...Po meni Federer ima najnezgodniji žreb,Novak najlakši,Endi tu i tamo,problem može da mu bude Gulbis ili Kolšrajber ali Nadal ima Dimitrova,Dolgopolova i Raonića. A ovo je prva hiljadarka,posle DK,svašta je moguće.Nišikori i Čilić nisu fit ,pa mislim da možemo očekivati razna iznenađenja.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • #51
              Leo Mayer se povukao sa turnira i posle onakvog meca, apsolutno me ne cudi.
              Na njegovo mesto ce upasti neki LL
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #52
                B92: IV: Mračni dan teniske istorije SAD http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=967428

                Comment


                • #53
                  Za sada ne ide ni Fricu ni Borni, Hrvat ovo mora da dobije kako zna i ume
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Znajuci ga, izglupirace se. Fritz ce imati sanse, zna da se pogubi Thiemo sa terena, ali mora da drzi sada u drugom setu servis.

                    Evo ga, izglupirao se, od 40-15 popio je brejk. Bjorn ima 3/3 brejk sanse, joj crni Borna sta ti radis.
                    Last edited by Stefan-kobe; 11-03-15, 22:03.
                    OVAKO

                    Comment


                    • #55
                      Pa Coric je unutra kao LL?!?!?

                      Comment


                      • #56
                        Nzm dal su menjali izbor LL od ove sezone, da li je i dalje najbolji nosliac ili ide slucajnim zrebom

                        Comment


                        • #57
                          E to i ja sad vidim, igra za kladionice ocito je. Izgubice fino lepo, upasce kao LL, i ide do 1/2 finala kao nista.
                          OVAKO

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Monfa View Post
                            Nzm dal su menjali izbor LL od ove sezone, da li je i dalje najbolji nosliac ili ide slucajnim zrebom
                            Da i ja mislim da je mjenjano da više ne ulazi najbolje rangirani...vidim da je kod 0-3 u drugom opet tražio MTO,evo već 3 put u tri tjedna ima problem završiti meč,daj malo odmori Borna vidiš da nije taj ritam za tebe još ,a tko zna možda ga opet posere pa upadne ko LL i to odma u 2 kolo kolke je sreće

                            Comment


                            • #59
                              Ne moze ga dobiti na terenu, ostaje jos ta nada ali ona mi se previse ne dopada
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Bjorn nije izdrzao, ajde sad
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X