Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 MARCH

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ма не због Гобера, али вратиће се он у Јевропу одмах. Не може у НБА, нема га.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #32
      Last edited by p4p1; 07-03-15, 13:59.

      Comment


      • #33
        Fear The Beard!!!

        Comment


        • #34
          Originally posted by Reise View Post
          Ne zezaj brate, pogledaj kako nosi raspale Clipperse bez Griffina. Top 3 i dalje.
          Digo je formu u poslednje dve nedelje, ali nije ni u top5 po onome sto pruza u sezoni.Vol, Lori, Vestbruk, Lilard i Kari su ispred njega.Verovatno ce ovo da bude najslabija njegova sezona.

          Originally posted by p4p1 View Post
          Od kad su trejdovali za Ronda, Mavsi postali jedno duplo gori tim. Ko bi rekao. Ni na sta ne lice, hemija kao da je nestala. Ako ne nadju pre svega Rondu pravu ulogu u ovom timu, nece oni imati sta da traze u PO-u. Monta je isto u nekom kanalu ne tako kratak period, dok evo nije poludeo sad u trecoj i bio one-man tim. Mozda ga to trgne za zavrsetak sezone. Svejedno mislim da se svaki tim na zapadu trenutno nada da dobije Dallas u prvoj rundi ako moze.
          I ja sam izgleda precenio malo Dalas, sada vec ne verujem da ce moci vise od prve runde da namuce neki tim.Vece sanse za prolaz ce da imaju protiv Hjustona, Klipersa i mozda Portlanda.Njih sam stavio zato sto znaju da budu malerozni sa povredama, pitanje je ko ce zdrav da doceka PO.Mislio sam da ce LMA do sada da ode na operaciju, ali izgleda da ce to da obavi u offseason.
          Last edited by Ricma; 09-03-15, 08:06.

          Comment


          • #35
            Unstoppable!!!




            Comment


            • #36
              Svaka čast Russellu, igračina, ozbiljan kandidat za MVP iako je presjedio pola sezone, ali brate imo je više izgubljenih lopti od cijelog Toronta zajedno...

              Comment


              • #37


                Brat Wesley Matthews pokazuje koliko voli kosarku. Inace, treba da se operise u srijedu. Ali to ga ne sprecava da dodje na trening i zadovolji se sa malo suteva na kos. Neki igraci ocajavaju mjesec dana, mozda i vise, zbog ovakvih povreda, sigurno da je i Matthewsu tesko, ali se vidi kakav karakter i mentalitet Wes ima u odnosu na ostale. Tu noc protiv Dallasa ga je mucio lakat i mogao je da odmori, ali nije htio ni da cuje 'Iron Man' za to i ovo mu se desi na kraju.
                Ne mogu prezaliti sad da vidim Wesa i Blazerse u punom sastavu u plej of. Svi u Portlandu su mislili da mogu daleko da stignu ove sezone, cak je i Lamarcus na svoju odgovornost odlucio da povredu ostavi za kraj sezone i odigra sa Blazersima plej of. Ovo je treca sezona Blazersa gdje ista petorka igra, postala mozda i najjaca u NBA. Tesko da neko moze sad da nadoknadi versatilnost, energiju, sut za tri, odbranu, liderstvo Wesa. Afflalu su ostavili bas tezak zadatak.
                Kad su mu rekli da treba devet mjeseci da odsustvuje, odmah je odgovorio da ce se vratiti za pet. Ni ne sumnjam u to. Cak mislim da moze jos vise unaprijediti skill-set.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Stvarno velika steta, mnogo gotivan igrac. A to koliko mu je tesko palo se bas culo u njegovom glasu kad je davao interjvu posle te utakmice. Pojma nemam kako se suzdrzao da ne pusti suzu. I onda dodje na trening da sutira. Ako se trazi neka sreca u nesreci, to je da od svih pozicija, za SG sad sa Afflalom verovatno imate najbolju zamenu. Ne moze on svakako da ucini odsustvo Wesa neprimetnim, ali je skroz prihvatljiv. Imali su Blazersi po meni ove godine sansu da iznenade i odu do samog kraja, imaju je i sad, ali ce sad svakako biti mnogo teze.

                  Comment


                  • #39
                    Heat: Bosh to be ready to play in September


                    Drago mi je sto njegov oporavak nece tako dugo da potraje.

                    Comment


                    • #40


                      Comment


                      • #41
                        Smijao sam se Barkleyu kad je u decembru govorio da Portland uzima zapad... Tek sad vidim da je imao pravo, koliko je Houston nemoćan bez Hradena, a Matthews ga je sigurno mogao dobro braniti, a i mnogo je jači od Jamesa. Golden State je mala maca ako smirite igru i zatvorite Klaya i Stepha, a opet Matthews bi mogao to uraditi Klayu... Jedino bi eto sa Memphisom mogli imati probleme.
                        Ali evo sad bez Weselya, i kad je OKC jaka ko zemlja, teško će i u prvoj rundi, a kamoli dalje... Bolje da Lemarcus odmori što više, ne rizikuje ništa i bude spreman za novi ugovor i sledeću sezonu...


                        Kad se Nurkić vraća?


                        E -
                        Last edited by Bastia33; 10-03-15, 13:22.

                        Comment


                        • #42
                          Po meni Portlandu uvek nesto fali da bi napravio veci iskorak.Prosle sezone kada su konacno prosli prvu rundu, ocekivao sam da ce veci otpor da naprave SA.Cini mi se da ove sezone imaju vise problema sa povredama nego prosle.Na leto ce biti zanimljivo koga ce zadrzati i verovatno ce da pokusaju da trejduju Batuma.Uvek su mi enigma, mogu svakog da dobiju u PO a i od svakog da izgube.Da im se Ves nije povredio, siguran sam da bi prosli Kliperse, Dalas i Hjuston.Sada kada bi se sastali bilo bi klanja.Hjuston po meni bi trebalo da bude nebitan faktor, mada mogu da prodju drugu rundu u zavisnosti sa kim se ukrste.Problem kod te ekipe je sto bas previse prebacuju Hardenu i sto oni previse zavise od njega, nisu to uopste losi saigraci i klupa nije toliko slaba kao sto se naglasavalo na pocetku sezone.Ima tu i do trenera zasto neki igraci nisu efektniji na terenu.Po meni da bi napravili vise trebaju im dve stvari:zdraviji i ofanzivniji centar od Dvajta koji ne sutira lose slobodna bacanja i krsten plej.Dok god je Dvajt tu ne verujem da ce da vide finale Konferencije.GS ako ce zbog necega najvise da pati to je zbog Kera.Ipak ce mu ovo biti prvi put da vodi bilo koju ekipu u PO, a razlikuje se kosarka u regularnoj sezoni od kosarke u PO.

                          Comment


                          • #43
                            The Atlanta Hawks Set a Franchise Record with 20 Threes


                            Comment


                            • #44
                              Sad znamo zasto Whiteside nije igrao sve ovo vreme.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Zna Kerr šta je je play-off, ne bojim se ja za njega. Učio je od najboljih.

                                Comment

                                Working...
                                X