Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Berankis je u prvih 15 minuta vec spasavao 5 brejk lopti, nema od toga nista.. Dzon bas dobro gura na ovim turnirima, valjala bi jos jedna titula
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Cilic za sad bolji, odmah napravio brejk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Nestvarno koliko je kljakav ovaj covek
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Covek napravljen od stakla
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ali je Marina ljudski poremetio
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Ajmo Nishikaaaa
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Podrža prskaj Nishiku i odmah povreda

                dal će igrati majstor USO, 50-50

                Comment


                • Baksuz na baksuza - verujem da ce to dobro da ispadne od ovog njegovog velikomucenja u dosadasnjoj karijeri tesko da gore moze
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Odgledao sam sve meceve koji su isli pred kamerama od ponedeljka ali mi se ovaj uopste ne svidja, mada mi je onaj drugi mnogo vazniji
                    Last edited by ClayWarrior; 08-08-15, 21:37.
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Odlgedao sam sve meceve koji su isli pred kamerama od ponedeljka ali mi se ovaj uopste ne svidja, mada mi je onaj drugi mnogo vazniji
                      Sto? I za koga navijas
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ova dvojica su spasavala tenis prosle godine, dosta od njih mada, sad je opet barem rezultatski zanimljivo

                        Zbog Iznera, da vidim koliko moze da tera ovog leta, ali bice dobar mec jer je Dzonson odigrao odlican turnir
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Ova dvojica su spasavala tenis prosle godine, dosta od njih mada, sad je opet barem rezultatski zanimljivo

                          Zbog Iznera, da vidim koliko moze da tera ovog leta, ali bice dobar mec jer je Dzonson odigrao odlican turnir
                          Da igra dobro igra al sve mi se cini da ce tjerati dok ne naleti na igraca koji je u stanju da mu vrati poneki servis.

                          Comment


                          • Znam, a i malo malo mu tretiraju levo koleno. Samo da uradi nesto na US Openu, da malo prekinu crni niz na domacem Slemu
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Znam, a i malo malo mu tretiraju levo koleno. Samo da uradi nesto na US Openu, da malo prekinu crni niz na domacem Slemu
                              Dosta ce mu zavisiti od zrijeba,sad je u seriji od 7 pobjeda ali Kudla i Stepanek su mu napravili velike probleme sa dobrim riternima i ti mecevi su mogli da odu i na njihovu stranu.Protiv njega svaki igrac moze da dogura do nekog taj brejka a tu moze svasta da bude.

                              Comment


                              • Originally posted by DejZ View Post
                                Dosta ce mu zavisiti od zrijeba,sad je u seriji od 7 pobjeda ali Kudla i Stepanek su mu napravili velike probleme sa dobrim riternima i ti mecevi su mogli da odu i na njihovu stranu.Protiv njega svaki igrac moze da dogura do nekog taj brejka a tu moze svasta da bude.
                                U onom sa Radekom sam bas strepio, moglo je da bude svasta. Bice i veceras velike borbe, moze Dzonson lagano do taj brejka a onda cemo videti, u velikom je problemu gotovo uvek kad izgubi prvi set, posebno sto se naigrao u ove dve nedelje
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X