Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova sto place, to mu mama?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Svaka mu cast, kakav fh ima decko
      Cini mi se da cemo konacno imati mlade snage u tenisu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by wanderer View Post
        i dobio Verdaska
        I dobio ga Odigrao je savrsen mec,steta za ovu povrijedu na kraju valjda ce moci da nastavi turnir.

        Comment


        • Hohohohoohhohohoh kakav tenis, kakva divota, sta si ti uradio Verdaska mali?
          Sreca sto je dobio ovaj gem jer su poceli da ga hvataju grceve. Sledni je Fognini, mora se to dobiti i da ode na megdan Nadala, pa kakav bi to bio mec za ovog mladog decaka.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by DejZ View Post
            I dobio ga Odigrao je savrsen mec,steta za ovu povrijedu na kraju valjda ce moci da nastavi turnir.
            Mislim da su ovo bili grcevi, a ne neka ozbiljnija povreda.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • I meni je izgledalo ali nisam bio siguran,dobro je ako je samo grc.

              Comment


              • novi kafeljnikov

                Comment


                • Trebalo bi da jesu

                  Comment


                  • Fognini ima grceve u mozak, moze se to dobiti svakako.
                    Kako je samo sipao FH-om, a bogami i BH-om. Gledao sam ga na par challengera, dosta se losije kretao, mada i podloga je bila bas brza i nije imao vreme da se namjesta na udarce. Bas je napredovao, odigrao je savrsen mec danas.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Fognini ima grceve u mozak, moze se to dobiti svakako.
                      Kako je samo sipao FH-om, a bogami i BH-om. Gledao sam ga na par challengera, dosta se losije kretao, mada i podloga je bila bas brza i nije imao vreme da se namjesta na udarce. Bas je napredovao, odigrao je savrsen mec danas.
                      Ali ipak, klincu ce to biti 4.mec, pitanje koliok mu je snage ostalo, ipak ima samo 17 godina.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ko se ono juce ili prekjuce nadao da mu Verdasko ne dodje u prvom kolu?

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Fognini ima grceve u mozak, moze se to dobiti svakako.
                          Kako je samo sipao FH-om, a bogami i BH-om. Gledao sam ga na par challengera, dosta se losije kretao, mada i podloga je bila bas brza i nije imao vreme da se namjesta na udarce. Bas je napredovao, odigrao je savrsen mec danas.
                          Sa ovakvom igrom protiv Fonjinija je cak i favorit. I danas se slabo kretao ali je imao kontrolu u velikoj vecini poena pa je dobro ispalo.

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            Ko se ono juce ili prekjuce nadao da mu Verdasko ne dodje u prvom kolu?
                            Ja,Verdasko je ipak bio najtezi protivnik kojeg je jedan kvalifikant mogao da dobije ali napisao sam opet da Rubljev nije bez sanse da pobjedi.

                            Comment


                            • Originally posted by DejZ View Post
                              Sa ovakvom igrom protiv Fonjinija je cak i favorit. I danas se slabo kretao ali je imao kontrolu u velikoj vecini poena pa je dobro ispalo.
                              I ja isto mislim, samo da ga ne uhvate grceve. Nije Fabio naviknut da ga neko sabija sa osnovne linije, garant ce poludeti na one bombe Rubleva. Bice ludnica taj mec, mora to da se pogleda.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Berankis bolje da preskoci sezonu sljake,nije ona za njega...mada postavlja se pitanje da li je i tenis za njega kada stalno gubi dobijene meceve.

                                Comment

                                Working...
                                X