Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noki je bog, Role je pacer koji malo malo igra mec karijere protiv boga. Jebiga nije mogao da igra meceve karijere protiv Gonza, Rodika, Hjuita i Safina.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Aha, weak era, ponovo smo stigli dotle

      Sent from my HTC posto mi se moze
      Nije to u pitanju, ali nemoj nikada zaboraviti da u svom primeu nije imao Rafu i Novaka u svojim prajmovima, najviše bih voleo da je tako bilo.

      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Noki je bog, Role je pacer koji malo malo igra mec karijere protiv boga. Jebiga nije mogao da igra meceve karijere protiv Gonza, Rodika, Hjuita i Safina.
      Nemaš pojma kiliko si u pravu.

      Ovo je najbolji post ikada.
      Last edited by goku; 28-02-15, 23:02.

      Comment


      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
        Pa nisi u pravo jer ovo je daleko od top 10 meceva u Fedovoj karijeri, a ti kazes da je jedan od najboljih.
        Stefane ja nsam to rekao. Ja sam rekao da je Federer odigrao malo boljih meceva od ovog danas. Kasnije sam dopunio za danu kategoriju. Dakle ne moze GS-ove da uporedjujes sa 500. Posto je ovo mec sa Novakom uzimam da je to kategorija mastersa a ne 500.

        To je naravno subjektvno misljenje. Naveo sam i par komentatora koji dijele to misljenje.

        U kompletnoj ovoj prepisci, jedino je maliajnstajn dao nesto sto je argument protiv. Rekao je da Federer nije servirao. To je artikulisano misljnje. sa kojim se ja ne slazem, ali Boze moj zar je to problem. Ja mislim da je Novak returnirao dobro.

        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Noki je bog, Role je pacer koji malo malo igra mec karijere protiv boga. Jebiga nije mogao da igra meceve karijere protiv Gonza, Rodika, Hjuita i Safina.
        Nije mogao protiv Hjuita, Rodika i Gonza. Jeste protiv Safina, Marija, Novaka, Rafe, Del Potra, Nalbandijana...
        Last edited by NI; 28-02-15, 23:05.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Nije to u pitanju, ali nemoj nikada zaboraviti da u svom primeu nije imao Rafu i Novaka u svojim prajmovima, najviše bih voleo da je tako bilo.
          Mislim da ne bi voleo da je Fed 5,6 godina mladji, ali o tome ne vredi pricati.
          A Nadal je prvi slem osvojio 2005., od tada pa do 2008. konstantno bio no.2, Fed je do tog RGa 2005. imao samo 4 slema, a ne 10 kako svi zele da predstave

          Sent from my HTC posto mi se moze
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Posebno dobro reternirao u one dvije serije od po 4 servisa u 2.setu

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Nije to u pitanju, ali nemoj nikada zaboraviti da u svom primeu nije imao Rafu i Novaka u svojim prajmovima, najviše bih voleo da je tako bilo.
              Dobro eto Novak ima povredjenog NAdala vec 2 od zadnje 4 sezone, starog i nekonkurentnog Federera koji nije osvoijo Slem od 2012 godine, Mareja koji je bio povredjen godinu dana i opet ne osvaja sve ono sto se ocekiva od njega. On fula u 1/2 finalu od Nisikorija na US Openu, gubi dva finala od Mareja, cuj od Mareja, to se Nadalu i Federeru ne bi desilo ja se kladim u zivotu, fula u 1/4 finala od Wawrinku koji do tada je bio topovsko meso za sve bolje tenisere, fula mec prosle sezone na RG-u protiv grogiranog Nadala nakon osvojenog prvog seta...
              Spored tebi Fed je imao Gonzalesa i Bagdatisa ali je sve to iskoristio... (nije tako al da se nadovezem na tvoju pricu) Opet dolazimo do to da je Fed bolji.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Mislim da ne bi voleo da je Fed 5,6 godina mladji, ali o tome ne vredi pricati.
                A Nadal je prvi slem osvojio 2005., od tada pa do 2008. konstantno bio no.2, Fed je do tog RGa 2005. imao samo 4 slema, a ne 10 kako svi zele da predstave

                Sent from my HTC posto mi se moze
                Da, ali osvajao je samo RG, van šljake na ostalim slemovima nije bio konkurentan Fedu.

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Posebno dobro reternirao u one dvije serije od po 4 servisa u 2.setu
                  Mrkela,

                  Ja mislim da je Federer odlicno servirao a i novak dobro returnirao. Maliajnstajn misli da je Federer lose servirao, osim BL-ti.

                  Malijanstajn, ispravi ako sam te pogresno interpretirao?
                  Last edited by NI; 28-02-15, 23:10.

                  Comment


                  • Fed je servirao prosecno, mozda i malo ispod, ali je na bp bio odlican.

                    Sent from my HTC posto mi se moze
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Normalno da je lose servirao. Ne pogodi prvi servis tek do BP i onda se povampiri i pogodi 3 komada ko iz najboljih dana
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Dobro eto Novak ima povredjenog NAdala vec 2 od zadnje 4 sezone, starog i nekonkurentnog Federera koji nije osvoijo Slem od 2012 godine, Mareja koji je bio povredjen godinu dana i opet ne osvaja sve ono sto se ocekiva od njega. On fula u 1/2 finalu od Nisikorija na US Openu, gubi dva finala od Mareja, cuj od Mareja, to se Nadalu i Federeru ne bi desilo ja se kladim u zivotu, fula u 1/4 finala od Wawrinku koji do tada je bio topovsko meso za sve bolje tenisere, fula mec prosle sezone na RG-u protiv grogiranog Nadala nakon osvojenog prvog seta...
                        Spored tebi Fed je imao Gonzalesa i Bagdatisa ali je sve to iskoristio... (nije tako al da se nadovezem na tvoju pricu) Opet dolazimo do to da je Fed bolji.
                        A ko kaže da nije.

                        Samo me nervira priča o Fedovom prajmu u kome nije bilo Rafe i Novaka koji zajedno imaju 22 slema. Svi ti u Fedovom prajmu imaju 2, 3 koliko?

                        Comment


                        • Da nisu usporili podloge ne bi ni ova dvojica dosli do ovog broja slemova na kojem su sada. Role bi imao 45 komada pjeske
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Fed je 2012., sa 31 godinom, a Djokovic je imao tada 25, Nadal 26, osvojio slem, vratio se na no.1 i dokazao neke stvari.

                            Sent from my HTC posto mi se moze
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Fed je 2012., sa 31 godinom, a Djokovic je imao tada 25, Nadal 26, osvojio slem, vratio se na no.1 i dokazao neke stvari.

                              Sent from my HTC posto mi se moze
                              Strasni prajmovi
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Normalno da je lose servirao. Ne pogodi prvi servis tek do BP i onda se povampiri i pogodi 3 komada ko iz najboljih dana
                                Danas je imao 65% prvog unutra. To se smatra dobrim. Protiv Novaka na hardu ima prosijek od 64%. Prema tome mogu prihvatiti da kazes da je dobro servirao iako ne odlicno. A ako se uzme u obzir da je najbolje servirao kad je bilo najpotrebnije, ona je minimalna ocjena vrlo dobro.

                                Comment

                                Working...
                                X