Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad ozbiljno ocekujes od mene da ti sad redjam desetine i vise meceva koji su bili bolji od ovog, gde je Roger bolje igrao?
    Za mene je ovaj danasnji njihov mec bio prosecan, obojica mogu mnogo bolje, ali se na obojici videla pauza posle AO.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Sad ozbiljno ocekujes od mene da ti sad redjam desetine i vise meceva koji su bili bolji od ovog, gde je Roger bolje igrao?
      Za mene je ovaj danasnji njihov mec bio prosecan, obojica mogu mnogo bolje, ali se na obojici videla pauza posle AO.
      To jeste utisak ako pogledaš da je Fed imao dosta grubih gresaka(doduse imao je vise vinera)ali to je sve posledica ultra agresivnosti kojom on sabija Novaka,da je bio manje agresivan,manje bi grešio ali bi verovatno izgubio
      Last edited by Srkisa; 28-02-15, 20:59.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Nije greska. A i ti da otvoris oci bi to vidjela.
        Trudim se da vidim ali ne ide...sttvarno mislis da je ovo jedan od najboljih mečeva u karijeri?
        Pokušavaš sa tim da digneš cijenu Novaku i omalovažis Roleta ili se samo dobro zezas?
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Forhend ga uopste nije slusao kako treba, a na celom turniru nije bio u pravom ritmu serviranja iako je danas one brejk lopte spasao odlicnim servisima.
          Pogledajte mec iz Dubaija od prosle godine, taj je bio mnogo bolji od ovog.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Sad ozbiljno ocekujes od mene da ti sad redjam desetine i vise meceva koji su bili bolji od ovog, gde je Roger bolje igrao?
            Za mene je ovaj danasnji njihov mec bio prosecan, obojica mogu mnogo bolje, ali se na obojici videla pauza posle AO.
            Ne desetine. Dva tri. Ali nemoj finale protiv Hjuita na USo. Hjuit nije top klasa. Za pocetak zaboravi RG.

            Moze npr. finale WTF protiv Nadala 2010. i polufinale protiv Novaka na istom turniru i sl. Iako je danas Rodzer bio bolji nego u i jednom od ta dva meca.

            Originally posted by LegendaBL View Post
            Trudim se da vidim ali ne ide...sttvarno mislis da je ovo jedan od najboljih mečeva u karijeri?
            Pokušavaš sa tim da digneš cijenu Novaku i omalovažis Roleta ili se samo dobro zezas?
            Legenda,

            Federer je ima dugu i uspjesnu karijeru. I puno sjajnih meceba.

            Prvo, vrijedi uporedjivati samo meceve iste klase. Dubai nije Uimbldon, nije can ni WTF. Ali dozvolicu da je ovaj bio ravan po znacaju jednom mastersu.

            Drugo, moras uporedjivati samo meceve u kojima imas dobrog protivnika. Novak je dobio Berdiha 6:0, 6:2 prosle jeseni, ali to ne moze uci u najbolje Novakove meceve. Ali recimo onaj u MC-u protiv Nadala 2013. moze. Shvatas o cemu govorim.

            Trece, ne samo da je danas Federer igrao protiv vrhunskog sampiona, nego je Novak igrao dobro, mozda cak i vrlo dobro.

            Cetvrto, Federer je danas trijumfovao zahvaljujuci dijelom velikom teniskom umijecu ali vise zahvaljujuci igrackoj intelegenciji i sampionskom srcu. To za mene jednako cini mec velikim.

            Inace ja nisam prvi koji to kaze. Ponovio sam ono sto su rekli Mark Peci, Piter Fleming, Majls Maklagan... Doduse oni znaju da pretjeruju, kao i svi drugi.
            Last edited by NI; 28-02-15, 21:21.

            Comment


            • Kad pomislis da NI ne moze biti subjektivniji...

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ne desetine. Dva tri. Ali nemoj finale protiv Hjuita na USo. Hjuit nije top klasa. Za pocetak zaboravi RG.

                Moze npr. finale WTF protiv Nadala 2010. i polufinale protiv Novaka na istom turniru i sl. Iako je danas Rodzer bio bolji nego u i jednom od ta dva meca.
                Ma ovo mu je najbolji mec karijere, ovako u zivotu nije igrao, leteo je po terenu, svuda je bio, sve je pokrivao, i na kraju mu je trebalo puno srece da izvuce pobedu.

                Eto sta je doziveo, da posle 1000 i vise pobeda, posle 17 slemova, tek u finalu za svoju 84. titulu odigra mec karijere ali dobro, bolje ikad nego nikad
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Mislim da niko ne sme da kaze(od nas Novakovaca),ali mislim da je poenta ove rasprave zapravo da je Novak jasno bolji od Feda na hardu,pa samim tim se ova pobeda smatra ogromnim uspehom za Feda(nesto kao kad bi Rafu dobio na sljaci),a za takvu pobedu je potrebna briljantna igra

                  Comment


                  • najbolje mec karijere

                    nema sta, talentovan momak ovaj Role, uspesi su tek pred njim
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Mene najvise boli onaj poraz na RG-u 2011 kada ga je oduvao.
                      A covek za 16,17 godina karijere odigrao je bar 20 meceva bolje nego danas.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Mene najvise boli onaj poraz na RG-u 2011 kada ga je oduvao.
                        A covek za 16,17 godina karijere odigrao je bar 20 meceva bolje nego danas.
                        Ja nisam napisao da je Federer danas odigrao mec karijere. Nego da je malo boljih meceva odigrao u karijeri. Recimo da si ti u pravu i da je to 20. To bi bilo tek 2% od svih meceva. To je po mom sudu malo.

                        Comment


                        • ma mec karijere
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Jel mene neko zajebava il ste stvarno ozbiljni?

                            Role nije servirao ni upola dobro kao sto je trebao. To sto je pogodio kljucne servise i Nole ga nije citao na kljucnim momentima to je druga stvar.

                            Ovo je bio prosjecan mec sa strane Feda, ona 2 BH vinera su hajlajt meca i to je to. Ostalo je cisto odradjivanje posla bilo.

                            Btw, ne prebacujte da je Role odigrao spektakularno da umanjite sebi bol, vec priznajte da je Nole bio mrtvi prosjek, cisto odradjivanje sa Roletove strane bilo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Jel mene neko zajebava il ste stvarno ozbiljni?

                              Role nije servirao ni upola dobro kao sto je trebao. To sto je pogodio kljucne servise i Nole ga nije citao na kljucnim momentima to je druga stvar.

                              Ovo je bio prosjecan mec sa strane Feda, ona 2 BH vinera su hajlajt meca i to je to. Ostalo je cisto odradjivanje posla bilo.

                              Btw, ne prebacujte da je Role odigrao spektakularno da umanjite sebi bol, vec priznajte da je Nole bio mrtvi prosjek, cisto odradjivanje sa Roletove strane bilo.
                              Pa o tome i pricamo prosvetitelju
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Jel mene neko zajebava il ste stvarno ozbiljni?

                                Role nije servirao ni upola dobro kao sto je trebao. To sto je pogodio kljucne servise i Nole ga nije citao na kljucnim momentima to je druga stvar.

                                Ovo je bio prosjecan mec sa strane Feda, ona 2 BH vinera su hajlajt meca i to je to. Ostalo je cisto odradjivanje posla bilo.

                                Btw, ne prebacujte da je Role odigrao spektakularno da umanjite sebi bol, vec priznajte da je Nole bio mrtvi prosjek, cisto odradjivanje sa Roletove strane bilo.
                                Ozbiljan 100% nije 3 godine odigrao bolji mec... ovo mu je TOP 10 mec u karijeri a Top 5 kako ga je srao servis na BL.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X