Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Al ako mu se dopusti da diktira, bolje izaći sa terena
    Nema potrebe da zuris, Kei ce te ionako ekspresno posalti u svalacionicu.

    Comment


    • Баутиста је геније...
      sigpic

      Comment


      • Fognini u fazonu: "Pobedio sam Nadala, objasnio tenis, sta ja ovde uopste i trazim"

        Comment


        • Nisikori monstruozno u finale. Od 16:00 se igra drugo 1/2 finale izmedju Ferera i Andujara. Vidjecemo dali cemo opet da gledamo duel izmedju njih dvoje. Japanac deluje brutalno ove nedelje, a kad je takav Ferer nema puno sanse.
          OVAKO

          Comment


          • Oni koji imaju osnovne kanale SK gledaće možda šipak. U toku je repriza meča Halep-Janković (Wozniacki) a to će uskoro puštati zatvorenicima, kad bude trebalo iznuditi neko važno priznanje. Na postoji veća kazna nego da im puste ovo smeće. Je li to urednik Eurosporta prešao na Sportklub? Srećom da u Barceloni postoji priličan razmak između polufinalnih mečeva (više od 1h) pa možda ostane par gemova sa drugog polufinala

            Comment


            • Ovo nije repriza a na svih ostalih 6 kanala ide fudbal, Barselone nema nigde
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ako u prvom mecu publika nije dobila nista, ovo je borba za sve pare
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Treca titula u sezoni za ovaj sjajni par, ako ostanu zajedno i nastave ovako da rade bice i vecih uspeha

                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Pablo odlican otpor pruza Keiu.
                    Bice odlicna zavrsnica, da se vidi da li Kei moze da podigne nivo,jer ovo do sada je bas dosta izjednaceno
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Sjajno igra Kei dobija prvi set i pored odlične igre Andujara,BH mu je monstruozan,trenutno treći najbolji igrač na sljaci definitivno

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Treca titula u sezoni za ovaj sjajni par, ako ostanu zajedno i nastave ovako da rade bice i vecih uspeha

                        Teško da će i izdržati skupa toliko dugo,ali tko zna,Draganji je ovo već 3 stalni partner u godinu dana,a sa svima je imao odlične rezultate,al lik je totalni boem i hebe ga se za sve nzm jel znaš patnje koje je imao Mergea s njim,npr. u polufinalu RG je došao bez majice,pa je morao kupiti majicu negdje na stadionu ,pa čini mi da je u pitanju New Haven zaboravio poniti karte pa došao drugim letom,itd itd zanimljiv lik koji totalno odudara od standardnih tenisera

                        Comment


                        • Znaci pravi Splicanin

                          Nisam imao pojma
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Znaci pravi Splicanin

                            Nisam imao pojma
                            Haha da baš to,još je meni i bilo čudno zakaj ga Rumunj odhebo prošle sezone a imali su odlične rezulate,pa sam pročitao što mu je sve radio pa mi bilo presmješno očito je Mergea malo prestar za takva zajebavanja,a ipak je Finac njegovo godište,pa možda čak i uspiju izgurat do kraja sezone,e da sjetio se i razgovora nakon što je osvojio ATP Zagreb za HRT,i pitaju njega oče ostati gledati finale,a on nit zna kad je finale,nit ko igra tamo,čak ga i mali Pavić odbio,da je previše neozbiljan,a gledaj sad di je on,a di je Pavić,karma je kurva

                            Comment


                            • Andujar je igrao izvanredno i nije imao sansi. Kei je zastrasujuci.

                              Comment


                              • Pablo je znatno napredovao, ali Kei je ipak prejak-sve vreme je delovalo da ima potpunu kontrolu meca, sto se videlo i po zavrsnom udarcu koji mu donosi novu titulu u Barceloni
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X