Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolje od svega je sto je izboksovao WC Munaru, najvecem spanskom talentu trenutno.. veze su cudo
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Sad sam to htela da napisem, da je neki Munar dobio WC za glavni zreb jer je Nadal to zahtevao.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Iskreno, nek pisaju po organizatorima kad vec mogu. Em je sigurno dobio boga oca para (cekali su ga) em useru domaceg igraca zarad tudjeg juniora

        Treba se muciti jos par godina, verovatno i pola decenije, ali jedva cekam dan kad ce tenis krenuti od nule, bez ovih gluposti
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Imam osecaj da bi dali WC i nekom od silnih Nadalovih rodjaka, samo da njega dovuku

          Stich about the WC for Munar in Hamburg: "If that helps the possibility of Rafael Nadal playing here, we will do it."
          A mali je '97., a 683. na listi, nije bas neki ekstra talenat...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Neocekivana pobeda Marterera p[rotiv Cekinata na startu kvalifikacija Hamburga, ali necu se previse buniti
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment





            • Hamburg, Germany


              27.7-02.08.2015
              € 1,285,955
              Clay




              Костур:
              sigpic

              Comment


              • Siromasan dan u hamburgu ali ovo je vec mnogo bolje

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Ma meni je Hamburg ako izuzmemo Nadala i jos nekoliko klinaca svakako siromasan.
                  Jebe ga termin pa ga razbija.
                  A klince sam spomenuo samo zato sto volim da gledam ove mladje tenisere, a ne zato sto sada oni kao nesto razbijaju i sijaju od suvog kvaliteta....
                  Last edited by Sandugp; 27-07-15, 17:39.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Najbolje od svega je sto je izboksovao WC Munaru, najvecem spanskom talentu trenutno.. veze su cudo
                    Sto je tu cudno?

                    WC je po definiciji izbor oragnizatora. Potpuno je noramalno da ce organizatori iskoristiti to svoje diskreciono pravo da bi digli animljivost turnira. A sa Nadalom je turnir barem duplo zanimljiviji. Jos ako se zalomi finale Rafa-Fabio.

                    Comment


                    • Nisam rekao da je cudno nego da je jadno ono o cemu smo kasnije Bojana i ja pricali
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Борна има репризу са Батистом, можда је нешто научио из пораза у Умагу?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ajmo Borna na popravni
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • први сет изгуби Борна са 3/6...

                            oвај шпанац ће му огадити тенис...
                            Last edited by Žika; 28-07-15, 11:49.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo uopste nije trebalo da gledam
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • овог типа мора да заобилази у широком луку, убиће му вољу да напредује и тренира...ма да мора да разуме да свако има неког ко му никако не одговара, такав је тенис... и Ноле има своје муке па издржава...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X