Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • да ли је ово Рафа? када је обријао главу? како ће сада да сервира?
    Last edited by Žika; 27-02-15, 14:20.
    sigpic

    Comment


    • Da li toi neko čeka prinovu kada su bebe glavna tema.
      Last edited by pecaros; 27-02-15, 14:20.
      sigpic

      Comment


      • Odusevio me klinac, samo ovako da nastavi, a ubedjena sam da hoce i definitivno ce biti vodeci u svojoj generaciji.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • мали има проблем: побеђује само ове велике играче, а са осталима кашљуца.....
          sigpic

          Comment


          • Nije ni lako raditi Krajanu s njim koliki je živac,mogu misliti kakav je bio protiv Roberta kad ga je ovaj zasipao servis winerima
            Al dobro ništ neočekivano,svaka škola se plaća,ima tek 20 tak nastupa na touru i već će imati mečeve s 5 od 6 trenutno najboljih tenisača,rekao je da cilj do kraja godine biti u top50 već je 61. mogao bi i promjeniti sad malo ciljeve ,kao što kaže Clay Umag je njegov

            Comment


            • Role zastitnicki nastrojen

              Federer on the Coric/Djokovic comparisons. "No don't do that to him, don't make him the next Novak".
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment




              • Чекамо Борну у Краљеву... Града направио терен ко за изложбу...
                sigpic

                Comment


                • Borna danas nije imao sansi. To se znalo. A Federer ga je dobro istestirao. Da bi mogao da se nosi sa ofanzivcima, Borna mora imati barem neko oruzje da bi se suprostavio Federeru na ovakvoj podlozi. Doci ce, popravice i servis i FH.

                  Danas sam prvi put vidio Bornu kad se nervira. Izgleda mi da nije od onih koji gube fokus kad se iznerviraju. To je dobro.

                  Mario cak kace da je Borna zivac. Ni to nije lose. I Mekinro je bio.

                  PS

                  Nesto pozitivno iz danasnjeg meca. Borna je osvojio 39% poena na Rodzerov servis. To je puno, ali bez sopstvenog servisa nedovoljno.
                  Last edited by NI; 27-02-15, 14:57.

                  Comment


                  • Da vidimo novog Berdych-a protiv Novaka.

                    Comment


                    • ново је да нема ништа ново....

                      2/0 одмах!......3/0 одмах! . . . 4/0 .....5/0 !.
                      Last edited by Žika; 27-02-15, 15:36.
                      sigpic

                      Comment


                      • Brutalan BH za sada.
                        "But Pascal what are you saying?"

                        Comment


                        • NI je imao neke želje što se tiče mečeva koje bi voleo da vidi na ovom turniru. Ovo jedan od tih.

                          Comment


                          • Dajte Novaku drugi reket da bude zanimljivo

                            sigpic

                            Comment


                            • Deja vu... ne daj se Tomice

                              Comment


                              • Reko covek kad vidi Nola,oma mu padne mrak na oci/pa izgleda i ovom novom/
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X