Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • feki ce bez kapi znoja u finale, vezao 6 gemova.. drš se mali, ne skidaj gaće
    Last edited by cssr; 27-02-15, 13:53.

    Comment


    • Originally posted by ClayWarrior View Post
      Mali je kralj, komentari su mu vrh

      A Rodzer mu stvarno ne da da igra, tu je potpuno u pravu
      sta je rekao tacno, nisam lepo cula
      nesto kao da imam 9 godina, ali pre toga je rekao jos nesto
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • исти као Ноле, немоћан кад Рођа изађе на мрежу... како ли ће Ноле изгледати у тој игри? вероватно исто?
        sigpic

        Comment


        • E to za tih 9 godina cu morati ponovo da cujem jer ovako nagluv nisam ga ni ja bas najbolje razumeo ili se ponasa kao da ima 9 ili nesto izvodi vec 9 godina a danas ne prolazi

          Ne moze biti nekog velikog poredjenja ali ovakvom igrom je Es uzeo Konorsu Vimbldon 1975., slao mu je loptice sa kojima Dzimi nije mogao bukvalno nista
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Baby Nadal dobro prolazi kad igra protiv defanzivnih igraca iz top 10. Cim naidje neki sa ofanzivnom igrom mrka kapa.

            Comment


            • Nenormalno smarate sa tim etiketiranjem.. mali ce biti upamcen kao Borna Coric, i to dobrano upamcen ako se sve bude odvijalo kako treba

              Baby Nadal se vise nikada nece roditi, nestalo bi ga do devetnaeste
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Odusevljava me klinac, samo mi nije jasno kako je ispao u kvalifikacijama...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne mogu dobit svoj servis kao da mi je 9 godina koliko sam ja cuo je rekao. Ocekivano ne moze ni da posteno preznoji fedexa, dosta je bio miljenik fortune

                  Comment


                  • Pa nije bas da nije oznojio Feda, samo sto Fed ima toliko varijacija u igri da ga je sa tim ubio
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • коментатор додао Борни 300 поена као да се игра финале... дакле само 180 и 10 из квалификација
                      Last edited by Žika; 27-02-15, 14:05.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sreca ga je bas pogledala ove nedelje, ali mopzda je to neka nagrada za trud jer stvarno trenira kao manijak

                        Koliko god pouka da je izvukao, mislim da su ovde najbitniji bodovi, jer je razlika izmedju 80. i 60. mesta na entry listi ogromna. Ja stvarno ocekujem da u rajskom Umagu napadne svoju prvu ATP titulu
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • rutinsko školovanje malog novaka.. da li će to rodžeru biti dovoljno i za pravog sjutra, ostaje da se vidi

                          Comment


                          • Baby Nole je sledeca velika stvar u tenisu
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • стрепим за Новака од ових изласка на мрежу... ваљда Ноле зна како треба то одрадити?
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije Nole baby Nole. Zna on već kako će sa Fedom.

                                Comment

                                Working...
                                X