Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Treba se zamarati jer je ovo poraz koji ga je odvojio od titule i jer je ovo poraz protiv Rodzera. Koga on samo kada bi bio mrvu normalniji u glavi moze da dominira svaki dan. Ali ne to je nas Novak.
    Svakim izgubljenim finalom se treba zamarati.
    Kakav je Novak PANJ
    Kao sto rekoh Novak je dosao ovde fizicki nespreman. Vise je gostovao po televizijama nego sto je trenirao. Bez dovoljno motivacija nakon osvojenog AO. Prevazisao je on turnire ATP 500. Oni mu dodju samo da se vrati u takmicarsku formu. Ja sam ovaj turnir video samo kao dobru pripremu za DC. A cak i da je u formi i fizicki spreman na brzom hardu kao sto je Dubai ili Sinsinati Federer ce uvek biti favorit kao sto je recimo Novak u Majamiju.

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Ovo Fed ne može dobiti.
      pfffffffff

      Comment


      • Eh, da je nalete na Rodju na AO bilo bi kuku lele, ne osvojih jos jedan GS
        link

        Comment


        • Originally posted by DinoFC View Post
          Mogu misliti kako je Novakovcima, mislis tvoj igrac nepobjediv i sve to a on izgubi, fakat je to šokantno.
          Naravno zato Raf to resava ako treba i jednom rukom i na jednoj nozi. Ovo je smesno sta Nole radi, jos ce posle da prica kako je ovaj serivirao kao lud kada god mu je trebalo. Ali stani sine moj sto si ti svoje gemove gubio kao debilcina, to mene vise interesuje nego 9000 as servisa Rodzera.
          Sve u svemu razocaravajuce totalno...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Nesto cesto taj Novak izgubi mec, a bio je bolji.

            A da mozda nije bio bolji?
            Nije uvek, ali danas je Novak bio bolji. Odgovor ti je u brejk loptama.

            Novak 0 od 7, Rodzer 2 od 2

            Servis teškim trenucima je Feda spasio, u razmenama je Novak bio bolji.

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Nije uvek, ali danas je Novak bio bolji. Odgovor ti je u brejk loptama.

              Novak 0 od 7, Rodzer 2 od 2

              Servis teškim trenucima je Feda spasio, u razmenama je Novak bio bolji.
              Stani jel bolji onaj koji je nesposoban da iskoristi makar jednu od sedam ili onaj koji iskoristi dve od dve? Objasni mi molim te????
              Mislim gokaro strasno
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Odakle vam ta ideja da je Fed servirao kao lud, servirao je odlicno u bitnim trenucima, ali zar Noki nije najbolji riterner ikada?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Nije uvek, ali danas je Novak bio bolji. Odgovor ti je u brejk loptama.

                  Novak 0 od 7, Rodzer 2 od 2

                  Servis teškim trenucima je Feda spasio, u razmenama je Novak bio bolji.


                  Bas da vidim podatak
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Do kad se ljudi misle vracati na taj servis.

                    Servis je sastavni dio paketa udaraca koji se moze trenirati, da se ne trenira, da je dato onako od rodjenja pa hajde. Ali navijaci Novaka da kazu za Feda da servira ko lud je glupo, jer je Novak visociji od njega, tako da ima biolosku prednost da trazi bolje uglove od Rogera.

                    Dosadna diskusija oko udarca koji se moze trenirati
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • A taman sam htela da gledam sad reprizu ko žena
                      Ali mislim da su tri gema koje sam videla uživo..poslednja dva u prvom setu i gem u drugom na 5:4 za Novaka i 15:40 na Fedov servis..(mada ruku na srce apasolutno ništa tu nije mogao)...ipak sam odustala.. ne zato što je Novak izgubio ...uz njega i kad gubi ....već zbog činjenice da mi je dosta za danas sr*nja.

                      Čestitke Fedovci, svaka čast matorom!!! A ja ću prva da slavim kada ode u penziju... kad ovaj moj nume...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Ovo Fed ne može dobiti.
                        Dao sam ti lajk za ovo. Bez truncice cinizma. Imao si hrabrosti da kazes ono sto je vecina nas vidjela. Doduse previdio si lagani kompleks koji Novak ima.

                        Zato sam ti odgovorio da moze.

                        Comment


                        • A i onaj volej na samu liniju na set lopti se isto racuna kao as?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Stani jel bolji onaj koji je nesposoban da iskoristi makar jednu od sedam ili onaj koji iskoristi dve od dve? Objasni mi molim te????
                            Mislim gokaro strasno
                            Od 7 brejk šansi na 6 nije imao nikakvu šansu jer je ovaj ludak servirao ludački.

                            40 ništa je druga priča, e tu je ispao nesposoban, a ne zbog brejk lopti.

                            Comment


                            • Federer šamara Djokovica u 33. godini ,bas mu se igra sa glavom.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Dao sam ti lajk za ovo. Bez truncice cinizma. Imao si hrabrosti da kazes ono sto je vecina nas vidjela. Doduse previdio si lagani kompleks koji Novak ima.

                                Zato sam ti odgovorio da moze.
                                Ti si pametan čovek, sve si ukapirao, a ne ko neki ovde što se smeju kad sve prođe (shminka, marelfc), a nemaju hrabrosti da kažu šta će biti kad se još ne zna ishod. Meni je stvarno delovalo da to Novak dobija rutinski, bolje je delovao, ali u pravu si zaboravio sam na kompleks, mislio sam da je nestao u 5 setu Wimbledona.

                                Comment

                                Working...
                                X