Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2015. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Grisa ako izgubi od Matjea treba da se ostavi tenisa

    Comment


    • #17
      Matje nije napravio 4 gejma UE crta covjek

      Comment


      • #18
        Dok Dimitrov ne sutne onog trenera, nece on da napravi nista bitno, tj. nista od onog sto se ocekuje od njega

        edit:
        Plus PHM igra neverovatno veceras
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #19
          Metje odlican,agresivan maksimalno,
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by bojanaBG View Post
            Dok Dimitrov ne sutne onog trenera, nece on da napravi nista bitno, tj. nista od onog sto se ocekuje od njega
            Ma mislim da je problem u glavi,on se u poslednje vreme uvek muci protiv slabijih protivnika,a kad dodje neki bolji tek tad zaigra kako treba

            Comment


            • #21
              Originally posted by Srkisa View Post
              Ma mislim da je problem u glavi,on se u poslednje vreme uvek muci protiv slabijih protivnika,a kad dodje neki bolji tek tad zaigra kako treba
              Pa zato mu i treba pravi trener, treba mu neko ko ce da mu pravi jasan game plan, da ne umire u lepoti, nego da igra taj tenis, a Rasid nije taj kalibar.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • #22
                matje zna znanje, nekad veliki talenat..povrede ga urnisale. igrac koji je nanio posljednji poraz samprasu
                bugarin je overrated..dok ne sutne ljepsu i bolju polovinu nista od njega

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Srkisa View Post
                  Grisa ako izgubi od Matjea treba da se ostavi tenisa
                  Jesi ti seriozno napisao ovo? Matje je za ovu kopiju od necega izmislio tenis, steta sto ima probleme sa povredama.
                  OVAKO

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Jesi ti seriozno napisao ovo? Matje je za ovu kopiju od necega izmislio tenis, steta sto ima probleme sa povredama.
                    Kad si se vec pojavio, mislim da nisi igrao suicide, imas jos jedan mec, pa mozes da se pridruzis ako hoces

                    a sto se tice Dimitrova, nije mi jasno kako to njega Masha sprecava da igra najbolje sto moze i zna
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Kad si se vec pojavio, mislim da nisi igrao suicide, imas jos jedan mec, pa mozes da se pridruzis ako hoces

                      a sto se tice Dimitrova, nije mi jasno kako to njega Masha sprecava da igra najbolje sto moze i zna
                      Lepo si me potsetila
                      Steta za Matjea, mislim da ce sad slediti raspad

                      Kakva si ti krsina od sudija El Zenati, ma ko ti dao tebi da sudis bozeeeeeeee. Ja bi ovaj panj kaznio na svakakov moguci nacin, on je sram za tenisa opcenito.
                      Last edited by Stefan-kobe; 09-02-15, 20:13.
                      OVAKO

                      Comment


                      • #26
                        O kakvom poenu prica komentator? Nesto na mec loptu?
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Jesi ti seriozno napisao ovo? Matje je za ovu kopiju od necega izmislio tenis, steta sto ima probleme sa povredama.
                          Jesi li ti seriozno ovo napisao?.Ako Za Grisu napišeš da je Matje za njega izmislio tenis onda ni njegov original nije nista bolji bar sto se talenta tice

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Srkisa View Post
                            Jesi li ti seriozno ovo napisao?.Ako Za Grisu napišeš da je Matje za njega izmislio tenis onda ni njegov original nije nista bolji bar sto se talenta tice
                            Pa tako ide rijec, ne shvataj bukvalno. Ali ne mozes tako da omalovazis Matjea, veliki talenat ali povrede su ga unistile, nazalost.
                            Prskaj, na 0-0 u TB-u, pokrali su Matjea, trebao je da dobije poen a on je izgubio zbog El Zenatija. Ako te drzi pamcenje, na Novaka protiv Tsonge u Sangaju u 2013 su oduzeli takav poen, kad nije odigrao lopticu jer je mislio da je aut, a nakon challenge-a ispalo je da je dobra lopta.
                            OVAKO

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Pa tako ide rijec, ne shvataj bukvalno. Ali ne mozes tako da omalovazis Matjea, veliki talenat ali povrede su ga unistile, nazalost.
                              Prskaj, na 0-0 u TB-u, pokrali su Matjea, trebao je da dobije poen a on je izgubio zbog El Zenatija. Ako te drzi pamcenje, na Novaka protiv Tsonge u Sangaju u 2013 su oduzeli takav poen, kad nije odigrao lopticu jer je mislio da je aut, a nakon challenge-a ispalo je da je dobra lopta.
                              Nisam omalovazavao Matje,nema sta talentovan igrac,ali ipak nije u rangu Dimitrova,ne brini za rec nisam nista seriozno mislio

                              Comment


                              • #30
                                Koliko je samo meceva PHM propustio da zavrsi u protekle dvije sezone

                                Ovaj put dvije mec lopte na svoj servis
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X