Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bih mnogo voleo da igram Fortnite, prezabavan je kad ga igra Ninja npr...ali nemam zivaca da ucim da pucam na dzojstiku, a nije mi za lap top da je skidam

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Igrao Fornite, kontam da je bolji PUBG, previse me smara ono gradjenje. Ima likova koji bukvalno za 3 sekunde naprave mini tvrdjavu, znaci ja lika pocnem djeljati sa ledja on bukvalno se ogradi za 3 sekunde i posle me rocket launcherom ubije, a posle vidim ostalo mu 3HP.

      Vladane koja ti je konfiguracija? Pitam zbog PUBG, posto vidim da ga guras na medium podesavanju.
      I7 2600k, 8 gb ddr3, rx 460 4 gb, 500 gb sata
      sigpic

      Comment


      • Znaci kidam zivce na Fortnite, odigrao sad dve partije i u obe ostanem u top 2, ali ni jedna pobeda , jednom liku ostane 2 HP, a u drugoj liku ostane 8 HP.
        Igrao sam nekih 20x, ali dosta tih partija je zavrseno u roku od 4 min. dosta navikavanja treba, pogotovo za recoil kojeg nema nego lete nasumicno, nemam jos ni znanja ali ni srece.
        Dosao kuci umoran kao pas i rekao da odigram na brzinu dve partije, iznervirao se kao konj i sad ne mogu spavati, a treba uciti sutra u PM...

        EDIT:
        Pa sta je ovo ostanem medju top 6 rostiljam se sa likom, ubije me a njemu ostane 1HP ?!?! Sledecu ostanem u top 2 vidim lika i zalaguje mi strasno i sledece frame on mene iza ledja rostilja?!
        Definitno je brisem sa kompa.
        Last edited by Scouser; 20-01-18, 10:52.

        Comment


        • Amnesia Collection besplatna na humble bundleu jos nesto malo manje od dva dana, dodajte u library na steamu
          sigpic

          Comment


          • Ljudi pomagajte

            Kupio sam PS4 i hocu da kupim igricu preko PS4 store-a ali mi ne dozvoljava. Tako kada pravim profil nema Bosne i Hercegovine nigdje. Prilikom placanja koju adresu da unesem?

            Comment


            • Ja sam za xbox uneo sve iz Amerike. Ulicu, adresu, zip code i sve sto je trazilo i radi

              Comment


              • Bas tako... napraviš US ili UK nalog. Ja npr imam US i kupujem redovno digitalna izdanja igara.
                S tim da bi kupovao igre, moras prvo da uzmeš dopunu, tj da dopuniš svoj Wallet jer ne možeš direktno sa kreditne da dodaš sredstva.
                Za kupovinu dopuna ka najviše koristim Amazon, mada imaš i druge sajtove.


                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                Comment


                • Uspjelo je, napravio sam US nalog.

                  Hvala vam na odgovorima.

                  Comment


                  • Besplatno se deli Amnesia Collection na na Humble Storeu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako da to dodam na Steam? Moram li praviti profil na tom Humble sajtu da bih aktivirao tu ponudu?

                      Unaprijed se izvinjavam ako su ovo glupa pitanja.

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Kako da to dodam na Steam? Moram li praviti profil na tom Humble sajtu da bih aktivirao tu ponudu?

                        Unaprijed se izvinjavam ako su ovo glupa pitanja.
                        Moras napraviti nalog na Humble sajtu, i onda samo kliknes na kupovinu igre i pratis dalja uputstva, u sustini dobijes link na mail odakle pokupis Steam kod.

                        Ako bude kakvih nedoumica slobodno pitaj.
                        sigpic

                        Comment


                        • Могу ли да замолим вас из гејминг света да ми препоручите неку игрицу за таблет, да убијем једно две недеље досаде које ми престоје у фебруару.
                          Битне референце: никад нисам играо те игрице и не знам шта волим
                          Не знам ни како се то дели.
                          Можда нека управљачка игра или тако нешто која траје данима.
                          Неук сам не знам како би се изразио ...

                          Хвала унапред

                          Comment


                          • Some of the names being thrown around as possible acquisitions by Microsoft are, frankly, astounding, even unthinkable. But the fact that they are doing the rounds is instructive. The most recent one we heard (from a reliable source close to Microsoft) was, in fact, Electronic Arts. We also heard a whisper about Valve and about Korean outfit PUBG Corp., which Microsoft last year signed to a timed exclusive for its hit survival shooter, PlayerUnknown’s Battlegrounds.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako je dobar novi Dragonball

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Kako je dobar novi Dragonball

                                koliko ima ovih cuda ?

                                Ja presto gledat jos onda kad se tabano sa Pikolom Bilo na pinku cinimi se

                                Comment

                                Working...
                                X