Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Sjutra zvanicno krece Valorant

      Ceo svet igra Warzone, nemoj da me zezas sa cs-om sa magijama

      Comment


      • Sjecam se tog moda za CS dje si imao magije sa WarCrafta... tipa chain lightning i te zajebancije Nije nesto bio popularan.

        Comment


        • Ono malo sto sam video Twitchu, Valorant izgleda prilicno dosadno za gledanje.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ceo svet igra Warzone, nemoj da me zezas sa cs-om sa magijama
            Ako je neko tokom apokalipse igrao WZ igrali smo ga Srle i ja( i jos jedan drug) ali to je igra da bude tu pola godine, godinu i to je to, a nikad ne moze biti esport ni kompetitivna igra. Top je zabava ali ako ces nesto ozbiljnije WZ i Valorant ne mogu da se porede jednostavno, WZ nikad nece imati brojke kao PUBG, a PUBG koliko god se igrao nikad nece moci da se igra vise i bude popularniji od CSGO na duze staze. Niti ce imati turnire, nagrade, pracenost na twitchu kao CS, to nije moguce, jer je mnogo bolje i lakse odgledati CSGO mec nego PUBG mec jbg.

            Valorant ce sigurno biti tu 5-10 godina, bice esport, bice organizovani turniri, klinci ce da se loze i bice mnogo zajebani. Ja mnogo vise volim igre kao WZ i PUBG, no na kraju dana WZ je samo jedan dodatak glavnoj igri koji ima mnogo problema, treba ti masina da je pokrenes, svake nedelje neki update, konstantno crashovanje, freezovanje, stekanje, problemi sa serverima, sve te probleme nema Modern Warfare, a kad izadje novi COD WZ je vjerovatno zavrsio svoje jbg. Nisu magije nikakav problem, vrlo je jednostavno, igra je toliko takticki zahtjevna, a pritom moras da budes opasan pucac, vec tokom bete svi od golda pa na gore su bili nenormalno dobri, cak i neki silveri. Nije za poredjenje, ovo ce biti mnogo kompetitivinije, grind fest. Nesto kao WL u Fifi
            sigpic

            Comment


            • Ne moze Valorant na moj lap top pa zato hejtujem
              Mogli smo zajedno da igramo Warzone, jebi ga...

              Comment


              • Moras kupiti neki iole pristojni desktop moj dobri Ljubisa
                Mogli, ima crossplay, mada mozemo svakako kad ja zavrsim RDR2, ali kako sam krenuo necu skoro
                sigpic

                Comment


                • Nikad vise desktop. Igram samo lolove cars i chess igre na lap topu. Za ostalo xbox, udobnije je

                  Sa desktopok uvek nesto zeza, te updejtuj drajver, te graficku... Uvek nesto.

                  Nas 4 ima igramo warzone, trojica na konzoli sve med i mleko, ovaj cetvrti ima zverinu od desktopa i uvek ga nesto jebe... A znas da sam lenj da se cimam sa tim. Xbox ukljucis i igras
                  Last edited by Ljuba90; 02-06-20, 21:35.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nikad vise desktop. Igram samo lolove cars i chess igre na lap topu. Za ostalo xbox, udobnije je

                    Sa desktopok uvek nesto zeza, te updejtuj drajver, te graficku... Uvek nesto.

                    Nas 4 ima igramo warzone, trojica na konzoli sve med i mleko, ovaj cetvrti ima zverinu od desktopa i uvek ga nesto jebe... A znas da sam lenj da se cimam sa tim. Xbox ukljucis i igras
                    jel na tom xbox-u moze da se igra sa tastaturom i misom?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Mislim da može, posto na PS4 može.

                      Inače pao je pre order za TLoU Part 2!
                      Ima trenutno odlična akcija uz State of Play, trajace još 10 dana.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Kontam da moze.
                        Ladno mi radi Valorant na lap topu. Na low, ali radi
                        Obecava pocetak, videcemo kako cu se snaci

                        Comment


                        • Odlicno, javi se sjutra u toku dana, ima nas cetvorica sa foruma, jos jedan i eto full team
                          sigpic

                          Comment


                          • Ali ja sam noob

                            Comment


                            • Vladane jel tebi jos racunar sljaka sa i7 druge generacije i 8 GB RAM memorije?
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ali ja sam noob
                                A ja sam pro koga boli k Ljubisa, sprdamo se
                                Originally posted by Tarantula View Post
                                Vladane jel tebi jos racunar sljaka sa i7 druge generacije i 8 GB RAM memorije?
                                Naravno, gazi sve najnovije naslove minimum na medium, bilo bi high/ultra da uzmem jacu gpu
                                Najjaci cpu ikad, nema ga ni sad ispod 120 eura
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X