Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer Zone

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamer Zone

    Podelite vase utiske o igrama na koje vam je otislo pola zivota.Igra ne moze da bude igra, ako na nju ne potrosis tonu zivaca.Slozicemo se svi oko toga. Nadam se da ova tema nece brzo da padne u zaborav, osetio sam potencijal u znate vec kojoj temi gde smo digli kvalitet diskusije na visi nivo sa nasim off-topicenjem.

    Pre svega da napomenem uvreda je reci za COD, WOW i sl da su igrice, zasto je to tako?Prvo zato sto developeri uloze ogroman trud, nesto sto traje nekoliko meseci, mozda cak i nekoliko godina.Recite nekom od njih da je napravio igricu i zadavice vas na licu mesta.Dosta su kompleksnije i za neke je potrebno visesatno uhodavanje.Danasnje igre su teske i do 40 GB i suludo ih je staviti u isti kos sa fliperom ili kartama.

    Isto tako ova tema ce da sluziti da se dogovorimo za online okrsaje, zato sto sam siguran da cemo naci jednu koju nas nekoliko igra ili je igralo.Slobodno pisite o bilo cemu sto vam padne na pamet, mozete reci koja igra je ostavila najjaci utisak na vas, koji boss vam je bio najzajebaniji, citate koje pamtite iz igre, najbolji lik i prica...Toliko ima tema za razgovor da bi bila greota da neku od njih ne nacnemo.Preporuke su uvek dobrodosle, posto su sigurno nekima od nas promakli kvalitetni naslovi.Tema se ne odnosi iskljucivo na PC igre, mozemo i da se prisecamo nekih starih naslova poput Super Marija, Duck Hunt i drugih koje smo vrteli na Nintendu, Sega-megi, Terminatoru itd.

  • #2
    Mislim da je za bilo koju IGRU ruzno reci igrica, nebitno kog je zanra i koliki joj bio budzet.

    Toliko za uvodni post
    sigpic

    Comment


    • #3
      Mafia: The City of Lost Heaven- ovu igru sam prelazio bar 10 puta, i dalje mi je neprevazidjena, i uvek mi je instalirana na kompu
      Last edited by .....; 03-02-15, 23:41.

      Comment


      • #4
        Football manager 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2012, 2014.
        Vise od igre.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #5
          Super Mario

          Comment


          • #6
            Fm, Pes, Nfl, Nba, Cs, malo Dote i Lola i to je to
            Igrao bih sada svasta, al nema se vremena, a i komp je teska kanta

            Comment


            • #7
              Ako pricamo o zarazama koje su mi oduzele najvise sati i zivaca tu je mrtva trka izmedju mnostva naslova pocevsi od PES6 preko svih mogucih NFS preko isto svih mogucih GTA i recimo COD2

              sad igram daleko manje, uglavnom kad naidje drustvo do mene pikamo Fifu 15 na xboxu i to je to, na kompu se ne secam kad sam upalio nesto da igram iako imam instaliran nba 2k15, Pes 15, Assassin's Creed Black Flag i jos par ne znam sad napamet

              I dalje najveca faca sto se tice likova



              neprevazidjen
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #8
                GTA Vice City, GTA 3, Driver, NFS hot porsuit, Far Cry Moram reci i Half Life je znao da bude zarazan, Far Cry, Medal of Honor, Assasin Creed. Queke 3. Stronhold, War craft 3 .

                Sve je ovo bila zaraza ali posebnu zarazu ima Fm08 koga i dalje igram i naravno Counter Strike! Koliko je mog zivota otislo na obe igrice, sto igranja preko neta, u igraonicama, skidanjem hamacija . I tako..

                ps: Indigo pre toga je http://en.wikipedia.org/wiki/Champio...Manager_series kakav je sok usledio kada je presao na drugi nivo!
                od 96/97 na sony-u .

                Na jednom od poslednjih imao si trio uzmes Anatoli Todorova i covek da u EPL jedno 300 golova po sezoni!
                Anatoli Todorov covek koji je preziveo jedno 10 menadzera sa finisingom 19 ili 20 . I godinama od 18 do 22
                Last edited by l1m4r; 04-02-15, 01:03.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • #9
                  Dota i Need for Speed Most Wanted. Ova druga igrica je najjaci deo uz Underground 2 i presao sam je sigurno jedno 5,6 puta. Da imam makar malo vremena, opet bih je presao
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Planescape: Torment




                    Igra koja je izasla davne 1999. a koja je za sve one koji su je odigrali i dan danas neprevazidjena i pitanje je da li ce se ikada pojaviti neka video igra koja ce moci da joj parira. Naravno, nije rijec o grafici ili nacinu borbe, rijec je o prici. Igrao sam dosta toga, manje-vise sve sto je bilo vrijedno igranja(do jedne ure, sad sam vec zabatalio igre... nemam vise vremena da se unosim) ali nikad nisam naisao na ovakvu pricu. Ako bi pokusao nekome da priblizim efekat koji ova igra ostavlja na onoga ko je presao, uporedio bi je sa knjigom koja vas toliko "obuzme" i toliko utice na vasu svijest da cete posle nje jos dugo razmisljati o tome sto ste procitali i da cete se sigurno jos koji put u toku zivota vratiti da to prozivite ponovo. Umjetnost u punom smislu te rijeci.

                    Glavni lik je sam po sebi fascinantan, ali poseban sarm ove igre su likovi koje cete sresti. Neki od njih ce vas nasmijati do suza, dok ce vas neko drugi toliko iznervirati da cete pozeljeti iste sekunde da ugasite igru. Drama,komedija,trageidja i horor na jednom mjestu. Desavalo mi se da procitam nesto i da ne mogu da vjerujem da se takva dubokoumnost nalazi u video igri.

                    When people talk about Planescape, they generally talk about how good the writing is, but they're not just talking about prose and flow. They're talking about how your decisions carry weight. How every bit of dialogue almost feels like a puzzle to solve, a tree full of complicated choices whose branches all lead to different possibilities.

                    There's a question asked frequently in Planescape: Torment. "What can change the nature of a man?" It's one of the driving themes behind the game. But the real question you'll be asking as you play is: how can you change the nature of man?


                    Presao sam je tri puta i svaki put sam bio odusevljen. Za jedno prelazenje je potrebno 40-ak sati i rekao bi da je prvo prelazenje ove igre sigurno jedno od najvrednije utrosenih 40-ak sati mog zivota

                    Kao posle kvalitetne knjige, serije ili filma, kad covjek pozeli da zaboravi sve samo da bi mogao sa istim uzivanjem to da ponovi.



                    Ja sam zaljubljenik u igre iz tog vremena koje su pravili Black Isle i BioWare, Dungeons & Dragons pravila i Infinity Engine u koji je sve to upakovano. Vjerujem da u danasnje vrijeme vecini to izgleda lose i ofucano, ali ja cu te igre moci da igram i za deset i za dvadeset godina jer je svaki put drugacije i zbog toga sto imaju dusu... jednostavno vrijede. Sto se mene tice, dobar i kvalitetan 2D je bolji od ranog, nerazvijenog 3D. Ko je taj 2D zavolio dok je bio dijete, nikad mu nece biti ruzan.

                    Comment


                    • #11
                      Pes 6 bio i ostao neprevaziđen, koliko se to igralo sa društvom, pravo je uživanje bilo.

                      Od pucačkih sam najviše igrao COD i Return to Castle Wolfenstein .. Kada se sedne da se to igra nema ustajanja ..
                      Mnogi su bili napaljeni na CS 1.6 a ja nekako ne, odigram ponekada ali ne kao neki što vise na toj igrici po ceo dan ..
                      Last edited by Lord Aleksoni; 04-02-15, 02:21.

                      Comment


                      • #12
                        Meni ubjedljivo najdraza igrica ikad je Vice City, nisam je igrao ni priblizno kao i San Andreas, ali Miami, 80-te, one voznje pored plaze, pa one vile i najbolja muzika u igricama su me natjerale da bas zavolim igricu
                        A sto se tice ostalih igrica, PES6 mi je oduzeo najvise vremena i zivaca, au kad se sjetim samo haha

                        Comment


                        • #13
                          championship manager 03 04 i tu je tacka.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Heat View Post
                            A sto se tice ostalih igrica, PES6 mi je oduzeo najvise vremena i zivaca, au kad se sjetim samo haha
                            Kaad se samo setim kada sam se pre nervirao, sada me to prošlo, koliko samo promašenih šansi ..

                            I morao si npr. da igraš svaki meč u ML sada ima ono simulate pa možeš lagano da preskočiš neki meč ..

                            Comment


                            • #15
                              Najbolje od svega je bio trip na pes 6ci. Nadjes lika koji ima zalet kao Balak ili Lampard pri izvodjenju slobodonjaka.
                              L2 i R2 drzis istovremeno da ti se pojavi lik koji gurne loptu . Majko moja sta sam golovao dao tako. Maltene svi preko 30m su lobovi .

                              Pa brat nije hteo da prica sa mnom zbog toga!
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment

                              Working...
                              X